Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 08.02.16 19:43  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Marc, daj mi dokładny tekst, jaki ma się pojawić w ogłoszeniu to wkleję od razu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 20:31  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Krótko i treściwie: "Wysyłajcie na pw do Marceliny swoje walentynkowe, krótkie, zwariowane/dziwne/śmieszne przygody. Pojawią się one w nadchodzącym wydaniu antidotum!" :>
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 20:36  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Tai, możesz ich gonić nawet z piłą mechaniczną!
Yuu, super! Liczymy na Ciebie~
I Marc, tak trzymać! |:
Wyrobimy się ze wszystkim~
W ogóle jak się ma wygląd gazetki? *zerka nieśmiało na grafików*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 21:14  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Oke. Już wstawiam.

Kot, ahahah... w trakcie. |"
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.02.16 1:02  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
No. Mamy już 1% postępu.
Czyli plany za zabranie się za to. *kaszl*
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.02.16 11:30  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ja... ja zrobić coś!
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.02.16 13:47  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Nadal mam tylko jeden list, chyba nie zdołam nic z nim zrobić na walentynki... Ech.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.16 5:27  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Jest już 13, a mam dopiero 3 artykuły. Ponadto apeluję, by podać mi tytuły działów/danego materiału, bo nie będę wymyślał za was. I:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.16 9:38  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ohou, mam nadzieję, że moje dziadostwo doszło, wszakże wysłane było kilka dni wcześniej.
Um, co do tytułu, nazwy... nazwa, tak... poszalejmy, życie na krawędzi i takie tam sprawy, więc może: "Walentynkowy Test" I: ?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.16 15:50  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Tak, Yuu. Doszło. To tak nazwę. U Marc dałem jak zawsze nazwę działu, a u Natalie póki co po prostu "Zagadki".
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.16 17:24  •  Can you feel the love tonight~? - Page 3 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ja i Ev przyślemy materiały jakoś koło 20-21 jak coś. Trzeba je przepisać z zeszytu. *kaszl*
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach