Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 24.01.16 2:29  •  Can you feel the love tonight~? Empty Can you feel the love tonight~?
Moi drodzy... nastał czas krwistej czerwieni opakowanej w kształt serca! Śmiesznym trafem się złożyło, że wydanie #14 wypada akurat 14-stego lutego, ale to już taka mała dygresja na dobry start~
Czy macie jakieś pomysły co do uczczenia dnia zakochanych? Robimy walentynki? Listy od wielbicieli? *puszcza oczko do Tai i jej Drogiej Shi* a może przyłapujemy ludzi na miłosnych igraszkach *zalotna brewka do ukrytej kamery*
Jakie macie pomysły~?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 2:32  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Nie mam pomysłów, ale coś pewnie zrobię. Względnie można mnie wykorzystać, żebym w czymś pomógł. >D
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 12:30  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Nieobecna Nat melduje się w gotowości.
Przygotuję zagadki jak zwykle na czas. ;-)

A z ciekawych pomysłów do gazetki... co gdyby tak wyłowić co ciekawsze pary na forum i napisać krótkie historyjki z ich pierwszych randek lub randek w ciemno?
Ewentualnie opisać w ten sposób jakieś zabawne pary, które nie mają racji bytu, jak chociażby Kira i Grow. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 12:51  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Shippingowanie, ukryta kamerka i listy do Taihen, tego nie może zabraknąć! D:
Ja to bym zrobiła artykulik z umieszczeniem listów w którym ludzie będą opisywać swoje "najdziwniejsze walentynki". Uwierzcie mi, czasami ten dzień może stać się najdziwniejszym dniem eva >DDD A jak nie listy, to uliczna łapanka i rozdawanie czekoladek x3''
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 14:22  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Zróbmy wybory par w stylu; najbardziej słodka para; najbardziej zabawna; najbardziej absurdalna; najbardziej oczywista itp.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 15:44  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ej, ej. Shippowanie to moja działka w gazetkach. *wskazuje na działy, które dotychczas powstały* Mogę zrobić absurdalne pary. Mam nadzieję, że się w miarę wyrobię z moim zabieganym lutym, ale postaram się.
I jestem za takim głosowaniem w sumie.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 17:32  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Też jestem za głosowaniem, a Drogiej Shi oczywiście nie zabraknie, tylko prosiłabym o informację w ogłoszeniach żeby ludzie pisali.

Coś w stylu "Zbliżają się Walentynki, czas zakochanych i spacerów po radioaktywnej plaży. Nie wiesz jak wyznać uczucia swojej drugiej połówce? Przeżywacie właśnie ciche dni? Napisz do Drogiej Shi, a ona chętnie wskaże Ci drogę!"
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 17:34  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Już wpisuję to w ogłoszenia.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 19:07  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Samael napisał:A z ciekawych pomysłów do gazetki... co gdyby tak wyłowić co ciekawsze pary na forum i napisać krótkie historyjki z ich pierwszych randek lub randek w ciemno?
Ewentualnie opisać w ten sposób jakieś zabawne pary, które nie mają racji bytu, jak chociażby Kira i Grow. XD

Coś podobnego było rok temu (ale z randkami z NPC bodajże?) i ludziom chyba się podobało, więc moim zdaniem warto pomysł powtórzyć. I.. dobra, przyznaję się bez bicia, że poszłam spać i dopiero teraz wstałam, więc nie do końca mi trybiki działają... |: Czyli Take, chcesz dawać po prostu opisy tych par czy też jakoś z tymi randkami czy jak?

Marcelina napisał:Ja to bym zrobiła artykulik z umieszczeniem listów w którym ludzie będą opisywać swoje "najdziwniejsze walentynki". Uwierzcie mi, czasami ten dzień może stać się najdziwniejszym dniem eva >DDD A jak nie listy, to uliczna łapanka i rozdawanie czekoladek x3''
Jesu... zrób to. ._. Łapaj ludzi i pytaj ich o niekomfortowe rzeczy! XD

Tai, no i miodzio~
Ev, czyli mówiąc po ludzku po prostu plebiscyt? Dawno w sumie nie było, więc w porządku. Czyli;
1. Najsłodsza para.
2. Najzabawniejsza.
3. Najbardziej absurdalna.
4. Najoczywistsza.
Dajmy też wybór podrywacza forum i tego, który wciąż dostaje kosza lub te kosze rozdaje.

Z mojej strony pewnie będzie jakaś topka, jednak wszystko muszę jeszcze rozpisać i pewnie postaram się powymyślać jeszcze więcej!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 21:30  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Plebiscyt będzie zorganizowany. Przysiedliśmy do tego i ogarnęliśmy tytuły.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 22:30  •  Can you feel the love tonight~? Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ta jest, kapitanie! Czekoladki będą miały w sobie specjalny trunek prawdy, bo w końcu Marcelina to zapalony alchemik jest i nie takie rzeczy w domu robi :v Będą gadać jak na spowiedzi. Pikantnych szczegółów nie zabraknie.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach