Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 24.01.16 22:56  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ja... zrobię chyba jakiś poradnik. Czy coś |:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.01.16 23:14  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Marcelina, liczymy na Ciebie. Ciągnij ich za języki tak mocno, jak tylko się da. >D
Ev, pomysł rewelacja. |: Mogę Ci nawet pomóc, jak Ci weny zabraknie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.01.16 11:06  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Czyli Take, chcesz dawać po prostu opisy tych par czy też jakoś z tymi randkami czy jak?
A jeszcze nie wiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zawsze można do tego opisu dodać taki podpunkt i opisać proponowaną randkę w jakiś zabawny sposób.
                                         
Laviah
Archanioł
Laviah
Archanioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Laviah. Po prostu.


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.16 22:18  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Dobra. Ja swoim szalonym zwyczajem zrobię ciastka. I nazwa działu to "Kuchnia ciotki Ali" ||:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.02.16 23:22  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Alicja, już zmieniam~

Okay, zostały nam niecałe dwa tygodnie. Prosiłabym, aby pozostali też się wypowiedzieli! :c
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.02.16 15:48  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Cóż, ja tym razem nie będę brać udziału w gazetkach. Nie mam na nie pomysłu, a każdy poprzedni pomysł wydaje mi się bardzo fajny.
Może coś z Nov jednak skołujemy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.02.16 20:44  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Miałam nadzieję zakończyć egzaminy i zabrać się do roboty, ale choroba wykładowcy skutecznie pokrzyżowała mi plany. W każdym razie głowiłam się sporo nad pomysłem do gazetki i do teraz nie mam nic ciekawego. No, ale ostatnim razem też pisałam na ostatnią chwilę, może historia się powtórzy, jeżeli znajdzie się coś interesującego.
Wybaczcie, żem taki niestabilny człowiek E:
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.02.16 22:44  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ouch, dobrze. W porządku, jednak nawet jeśli wam coś wpadnie do głowy, to śmiało róbcie bez niczyjej zgody. Nie muszą to być artykuły związane ściśle z walentynkami. Mimo wszystko niedawno minął nam tłusty czwartek itd.

A ja tylko przypominam, że został niecały tydzień.
                                         
Gazetka
Gazetka
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 16:31  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Mam tylko jeden list, spróbuję pogonić ludzi na cb.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 18:30  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Udało mi się posklejac parę tych "wywiadzików-esików", ale przydałoby się jednak jeszcze małe co-nieco ;> Grow, wstawiłbyś ogłoszenie na głównej, by chętni pisali mi na pw jakieś swoje krótkie, śmieszne/zwariowane/dziwne przygody walentynkowe?
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.16 19:01  •  Can you feel the love tonight~? - Page 2 Empty Re: Can you feel the love tonight~?
Ja wpadłam w podróży w końcu na jakiś pomysł, więc jeżeli tylko będą dobre wiatry, to dzisiaj w nocy/jutro powinnam podesłać cosik.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach