Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pisanie 30.05.18 19:12  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #61

Tak jak obiecano, pojawił się spis aktualnych chorób, który zakłada nadzorowanie również ich przebiegów. Ponieważ zgłoszenia do listy są obowiązkowe wszystkich userów, którzy grają chorą postacią, odsyłam tutaj.

W związku z propozycją w tym temacie pozwoliłem sobie przenieść starą tablicę ogłoszeń do archiwum. Znajdziecie ją tutaj. Głównie po to, by przy jak najmniejszym wysiłku, jak najszybciej przemodelować spis.
LINK DO NOWEGO TEMATU: kliknij!
Założyliśmy, że zrobił się syf na tablicy. Wielu nie aktualizuje zgłoszeń, które niepotrzebnie mnożą strony (niektóre mają datę wysłania sięgającą nawet 2015 roku). Tym sposobem został nałożony limit. Ogłoszenie utrzyma się w temacie przez trzy miesiące, a później, jeżeli nie zaktualizujesz posta (poprzez zmianę terminu) zostanie usunięte.
Przypominam więc, by każdy się pilnował i — przede wszystkim — zaznaczał terminy (starczy dopisek na końcu posta: „termin: maj-lipiec” — i już wiadomo, do kiedy zgłoszenie jest aktualne).
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.18 19:56  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #62

Moderator poszukiwany!
W czym rzecz?
Głównie w tym, by uporządkować TO archiwum. Przejrzeć całe czternaście stron tematów i porozdzielać je między trzy nowe archiwa. Uznałem, że każdy z działów (zdobywanie umiejętności, retrospekcje, historie alternatywne) powinien mieć odrębny kosz. I choć subfora są już stworzone, nie mam czasu, żeby zająć się przeglądem wątków i segregacją ich.

Poza tym moderator zajmowałby się nadzorowaniem całego działu z wątkami pobocznymi. Czyścił na bieżąco i przenosił te historie, które według graczy się już zakończyły.

Chętnych zapraszam na PW.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.06.18 20:12  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #63

Moderator znaleziony!
(Minęło 16 minut).
Sprawą zajmie się Liam. Powodzenia.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.06.18 21:37  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #64


Z dniem dzisiejszym (25.06.2018) uprasza się o wpisywanie w nieobecnościach pełnej nazwy postaci. Żadne skróty, pierwsze litery. Całą nazwę. Ułatwi to sprawdzanie kont w nieobecnościach i uchroni je przed ewentualną kasacją/nieaktywnością.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.07.18 22:54  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #65

Dostałem dziś informację o tym, że podczas przenosin nowego kompendium zniknęła wzmianka dotycząca czerwonych oczu u Łowców. Dodałem ją w temacie przemian oraz w opisie rasy. W razie dalszych błędów przekierowuję tutaj.

Ogłoszenie #66

Co do reformacji w sprawie misji — całość ruszy po wakacjach. Chwilowo mamy event wakacyjny, więc nie ma sensu, by robić zbędne zamieszanie masą zmian.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.08.18 22:55  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #67

Przypominam wszystkim Mistrzom Gry, by wysyłać mi przebieg wydarzeń po ich zakończeniu!
Na przestrzeni ostatnich kilku, kilkunastu tygodni zamknięto parę fabularnych wydarzeń — z żadnego nie mam relacji, nie mogę więc uzupełnić danych w tematach, nie wspominając o napisaniu notek do kroniki. Poświęćcie trochę czasu na zebranie informacji i przesłanie mi ich na PW.

Ostrzegam od razu, że jeśli były to wydarzenia na większą skalę (np. na zdobycie czegoś dla grupy) to anuluję wygrane, jeżeli do końca miesiąca nie dostanę rozpisek.

Ogłoszenie #68

Poszukiwany moderator — na wczoraj.

Potrzeba kogoś kto zajmie się spisem bestii. Będzie analizował propozycje z tego tematu i dodawał zaakceptowane opcje. W zakres obowiązków wchodzi także ogarnianie zgłoszeń.
Nowy moderator powinien orientować się w realiach forum, ponieważ to on weryfikuje propozycje. W razie ewentualnych niepewności można rzecz jasna podbijać do mnie. Pomogę ustalić czy bestia może przejść. Co do artów: jeżeli nie masz photoshopa, starczy, bym dostawał arty do przerobienia na PW. Nie ma problemu.

Chętnego zapraszam na PW.

Ogłoszenie #69

Poszukiwany drugi moderator. Też na wczoraj.

Właśnie dostałem informację z gorącej linii, że bezpański pozostaje spis artefaktów. Obowiązkiem przyszłego moderatora będzie nadzór zgłoszeń, ich weryfikacja i dodawanie zaakceptowanych opcji do spisu. Poza tym trzeba czuwać nad tym tematem.

W razie problemów służę pomocą. W przypadku artów — jeżeli brakuje Ci photoshopa, a mimo tego chcesz zająć się spisem, to nie ma sprawy. Będę obrabiać przesyłane na PW obrazki.

Chętnego odsyłam na PW.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.08.18 2:02  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Ogłoszenie #70

Dlaczego teraz?
Przyznaję bez bicia — bo mam urlop. I jeśli znów wykwitną błędy, teraz jest najlepszy czas, żeby się nimi zająć. Nie w pięć minut przed wyjściem do roboty. I zdecydowanie nie po niej.

Na pewno jest kilka otarć, które mogą boleć. Jeżeli natkniesz się na błąd, odsyłam do tego tematu.

DO ZROBIENIA:
— Dział z mechaniką (kostki). Zajmę się nim jutro, od samego rana. Wtedy pojawią się także linki, które powinny być w tekście: Zanim zaczniesz pisać w dziale przeczytaj TEN temat (znajdują się pod nazwami każdej z kategorii).
Zobacz nieprzeczytane, skasuj ciasteczka, odznacz posty jako przeczytane itp. To również pojawi się jutro. Muszę to gdzieś umiejscowić.
— Opisy subforów.
— Podglądy profilów (najgorzej).
— Jeżeli macie jakieś pomysły: śmiało piszcie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.08.18 19:45  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Ogłoszenie #71

POSZUKIWANY MODERATOR DLA S.SPEC.
W S.SPEC przede wszystkim potrzeba przywódcy — dyktatora. Jednak jeśli nie masz ochoty na prowadzenie postaci na tak wysokim stanowisku, starczy ktoś, kto przynajmniej tymczasowo zajmie się organizacją od wewnątrz. To kolejny raz, gdy grupa zostaje zostawiona samopas, a nie o to chodzi. Potrzeba więc kogoś, kto się nie wycofa tylko dlatego, że jakiś plan nie przyniósł plonów. Nie zapominajcie, że S.SPEC jest w gruncie rzeczy najcięższą do prowadzenia organizacją — ponieważ są atakowani z każdej możliwej strony.

Nie będę koloryzował. Morale niebieskich spadły poniżej krytycznej. Dlatego trzeba tam kogoś, kto podniesie ich z klęczek, otrzepie z kurzu i udowodni, że nie wykorzystali całego potencjału. Że to, co dotychczas było, to tylko zalążek ich możliwości.

Jest już jeden bardzo dobry, konkretny motyw w grupie do odegrania. I pewnie z kilka pomniejszych. Sam nie dam rady z prowadzeniem następnej organizacji, ale mogę wesprzeć. Podam prywatny kontakt do mnie, zaoferuję się jako MG lub szturchnę innych Mistrzów Gry, jeżeli będą potrzebni, a ja nie będę mieć akurat czasu. Mogę też podłożyć kilka pomysłów na najbliższe wątki dla S.SPEC — ale do tego trzeba ludzi, a nie jęczących, dogorywających trupów.

Więc?
Jest ktoś, kto ich wskrzesi?

Odsyłam na PW.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.09.18 2:37  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI
Ogłoszenie #72

— W związku z powyższym ogłoszeniem (moderator dla S.SPEC) zgłosiła się chętna osoba. Aktualnie czekam na  ostateczną decyzję Rogana.
— Powstał temat z mechaniką. Wyjaśnienia dotyczące kostek zostały zebrane w jeden temat, którego treść można przeczytać tutaj.
— Dodałem linki związane z nieprzeczytanymi postami (itp.) — znajdują się na stronie głównej, w ramce tuż nad rozpiską grup.
— Część subforów została opisana. Reszta jest w trakcie.

POSZUKIWANY MODERATOR!
Zadanie będzie dość skąpe, ale nie starcza mi czasu nawet na takie drobnostki. Potrzeba kogoś kto będzie nadzorował fabularne przejścia między Edenem, Desperacją i M3. Chodzi głównie o pilnowanie, czy osoby, które zaczynają fabuły w danym dziale (a które do niego nie pasują np. wymordowany w Mieście) rzuciły kostką i zastosowały się do wyniku.
Trzeba więc trzymać rękę na pulsie i nadzorować każdy możliwy wątek. Chętnego zapraszam na PW.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.09.18 1:48  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

TWOJA BAZA VIRUSÓW ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA - JUŻ 5-TY ROK Z RZĘDU!

Dokładnie 5 lat temu Virus wystartował. Pustki w zalogowanych. Pustki w tematach. Przegryzanie wargi. Wtedy nikt się nie spodziewał, że forum udźwignie dwa tygodnie — co tu mówić o miesiącach, wreszcie LATACH.
Pojawiali się ludzie. Wraz z nimi fabuły i propozycje, nowe deklaracje, znajomości. Nie wiadomo kiedy to minęło. Dodawaliście cegiełka po cegiełce, umacniając nasz fundament i tylko dzięki temu Virus trzyma się stabilnie pionu. Brawa dla forum, że dało podstawy, ale szczególne owacje należą się przede wszystkim WAM! Za niezłomność ducha, zaangażowanie, za rewelacyjny humor. Po prostu za bycie. Tutaj. Teraz. Od dwóch dni. Od czterech lat. Od samego początku. Albo od przed chwilą. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Virusa, dla Ciebie, i oby to trwało jak najdłużej.

Stuknął nam kolejny rok i z tej okazji przygotowaliśmy dla was coroczne niespodzianki. BAWCIE SIĘ!


USER DNIA
Kolejne urodziny – kolejny tydzień z użytkownikami dnia. Niektórzy pamiętają zasady naszej zabawy, a ci, którzy jeszcze ich nie znają, będą mieli okazję dowiedzieć się o nich w tym roku! Użytkownik Dnia to loteria, w której każdy ma szansę na wygraną, jeśli tylko będzie miał wystarczająco dużo szczęścia i jeśli tego dnia jego nick będzie widniał na liście ostatnio zalogowanych. Nie przegapcie okazji i wbijajcie na swoje multikonta, których obecność może zwiększyć waszą szansę na zostanie tymczasową gwiazdą Virusa! (!) Warto zaznaczyć jednak, że w losowaniu brane są pod uwagę jedynie AKTYWNE konta, posiadające kartę postaci i takie, które nie posiadają czarnego koloru – będą pomijane przy odliczaniu.
O jakie odliczanie chodzi?
Każdego dnia za pomocą internetowego generatora liczb losowych, wyłoniona zostanie liczba z przedziału 1-100 i to właśnie ona będzie stanowiła wytyczną, na podstawie której wyłonimy szczęśliwca. W skrócie: jeśli danego dnia wylosowana zostanie liczba 34, konto, które w tym dniu będzie znajdować się na trzydziestej czwartej pozycji w ostatnio zalogowanych (z pominięciem wcześniej wspomnianych nieaktywnych i kont bez koloru), zostanie zwycięzcą losowania!

Jakie przywileje przysługują zwycięzcy?
― członkostwo w specjalnej urodzinowej grupie na cały jeden dzień, dzięki czemu będzie świecić się jak burdel w Amsterdamie i na pewno nie zostanie niezauważony;
― na stronie głównej forum pod specjalnie przygotowanym obrazkiem z wizerunkiem pojawi się odnośnik do jego profilu – chwila sławy, a wszystkie dupy w mieście będą twoje;
― +50 punktów do forumowej loterii!

Pamiętajcie, że jedno konto może zostać wylosowane tylko raz. Nie będzie uwzględniane w kolejnych losowaniach. Powodzenia!


LOTERIA
Urodziny bez corocznej loterii? Nie na naszej zmianie.
Reguły są banalnie łatwe.
Działasz ― zdobywasz. Zdobywasz ― losujesz nagrody.
Na przestrzeni kilku następnych dni na Virusie będzie możliwość zdobycia specjalnych punktów. Za zadania, za quizy, za wzięcie udziału w jakimś konkursie lub znalezienie urodzinowych biletów. Wachlarz możliwości jest na tyle szeroki, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie (a jeśli nie: zawsze można trzymać kciuki i liczyć na usera dnia)!
Punkty dają możliwość wykupienia losu i wzięcia udziału w loterii. Spis nagród znajduje się dokładnie tutaj i pieczę nad całością sprawuje Nathair.

Za co można zdobyć punkty?
Idąc po najniższej linii oporu: za ładny uśmiech do losu; przy odrobinie szczęścia generator wylosuje Twoje miejsce w ostatnio zalogowanych i trafisz do grupy Userów Dnia! Poza tym jednak:

... za sumę zebranych biletów.
Jak co roku nie mogliśmy zrezygnować z poszukiwań, które od niepamiętnych czasów szczyciły się szczególnym zainteresowaniem. Bilety są pochowane w tematach fabularnych na losowych stronach. Rodzaje biletów są cztery:

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Mn7ORfd OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 XIroSAE
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 20dtwvB OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 XJ2P5Ow
Po znalezieniu danego biletu należy wysłać link tematu na PW do Nathaira.

Zasady:
― bilety znajdują się jedynie na stronach tematów fabularnych;
― zbierzcie wpierw jak najwięcej biletów i dopiero wtedy wyślijcie linki do tematów na PW Nathaira (aby jej skrzynka PW nie wybuchła);
― brak linków, brak punktów;
― po prostu dobrze się bawcie.

... za udział w konkursach, quizach i zadaniach...
... których treści i zasady będziemy serwować wam na bieżąco w odpowiednim temacie. O każdym wyzwaniu damy także znać w ogłoszeniach! Bez obaw!


                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.11.18 1:03  •  OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 6 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI


Ogłoszenie #73

SPRAWA PIERWSZA: MODERATOR PODRĘCZNY/JUNIOR ADMIN. Nie wdrażając się w szczegóły (oszczędzę wam zmyślania, jak ciężkie są zajęcia, na które się zapisałem, a wy oszczędzicie mi udawania, że wierzycie w te brednie), potrzebny jest nam ktoś, kto wpuści trochę świeżego powietrza do naszego adminowskiego lokum. Zastygliśmy, co tu ukrywać. Więcej robi się z przyzwyczajenia niż z chęci — a to się mija z celem.
Dlatego na gwałt poszukiwana osoba, która ma pomysły, mobilizację i czas, żeby przegadać ze mną — lub z całą administracją, w zależności od wagi podmiotu — tematy dotyczące Virusa. Czasami takie, które już powinny zostać uklepane i wprowadzone — jak rozdziały czy inny system misji. A czasami zupełnie wykraczające poza tę „checklistę”; chętnie posłuchamy usera, którego morale nie rozbiły się jeszcze o twardą podłogę.
Dodam od siebie, że nie trzeba być szczególnie zaznajomionym z naszą zakurzoną listą rzeczy do odhaczenia — w razie czego wszystko pobieżnie wyjaśnię.
Chętnych zapraszam na moje PW. Od razu dorzucę, że może to być funkcja stała lub tymczasowa, w zależności od chęci.

SPRAWA DRUGA: MISTRZOWIE GRY. Większość z was, zgodnie z prośbą, wysłała mi rozkład prowadzonych misji i wydarzeń. Dzięki. Osoby, które nie dały znać o swojej dyspozycyjności zostały usunięte z listy MG.

SPRAWA TRZECIA: CHECKLISTA. Przypominam, aby zaległe sprawy zgłaszać tutaj.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach