Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Arcanine on 30/5/2018, 19:12
    
Ogłoszenie #61

Tak jak obiecano, pojawił się spis aktualnych chorób, który zakłada nadzorowanie również ich przebiegów. Ponieważ zgłoszenia do listy są obowiązkowe wszystkich userów, którzy grają chorą postacią, odsyłam tutaj.

W związku z propozycją w tym temacie pozwoliłem sobie przenieść starą tablicę ogłoszeń do archiwum. Znajdziecie ją tutaj. Głównie po to, by przy jak najmniejszym wysiłku, jak najszybciej przemodelować spis.
LINK DO NOWEGO TEMATU: kliknij!
Założyliśmy, że zrobił się syf na tablicy. Wielu nie aktualizuje zgłoszeń, które niepotrzebnie mnożą strony (niektóre mają datę wysłania sięgającą nawet 2015 roku). Tym sposobem został nałożony limit. Ogłoszenie utrzyma się w temacie przez trzy miesiące, a później, jeżeli nie zaktualizujesz posta (poprzez zmianę terminu) zostanie usunięte.
Przypominam więc, by każdy się pilnował i — przede wszystkim — zaznaczał terminy (starczy dopisek na końcu posta: „termin: maj-lipiec” — i już wiadomo, do kiedy zgłoszenie jest aktualne).

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Arcanine on 15/6/2018, 19:56
    
Ogłoszenie #62

Moderator poszukiwany!
W czym rzecz?
Głównie w tym, by uporządkować TO archiwum. Przejrzeć całe czternaście stron tematów i porozdzielać je między trzy nowe archiwa. Uznałem, że każdy z działów (zdobywanie umiejętności, retrospekcje, historie alternatywne) powinien mieć odrębny kosz. I choć subfora są już stworzone, nie mam czasu, żeby zająć się przeglądem wątków i segregacją ich.

Poza tym moderator zajmowałby się nadzorowaniem całego działu z wątkami pobocznymi. Czyścił na bieżąco i przenosił te historie, które według graczy się już zakończyły.

Chętnych zapraszam na PW.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Arcanine on 15/6/2018, 20:12
    
Ogłoszenie #63

Moderator znaleziony!
(Minęło 16 minut).
Sprawą zajmie się Liam. Powodzenia.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Nathair on 25/6/2018, 21:37
    
Ogłoszenie #64

Z dniem dzisiejszym (25.06.2018) uprasza się o wpisywanie w nieobecnościach pełnej nazwy postaci. Żadne skróty, pierwsze litery. Całą nazwę. Ułatwi to sprawdzanie kont w nieobecnościach i uchroni je przed ewentualną kasacją/nieaktywnością.

Przeraza mnie ta chwila, ktora jej wolnosc skradla
Jaskolka czarny brylant, wrzucony tu przez diabla.

Nathair

Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Liczba postów :
13459

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Arcanine on 8/7/2018, 22:54
    
Ogłoszenie #65

Dostałem dziś informację o tym, że podczas przenosin nowego kompendium zniknęła wzmianka dotycząca czerwonych oczu u Łowców. Dodałem ją w temacie przemian oraz w opisie rasy. W razie dalszych błędów przekierowuję tutaj.

Ogłoszenie #66

Co do reformacji w sprawie misji — całość ruszy po wakacjach. Chwilowo mamy event wakacyjny, więc nie ma sensu, by robić zbędne zamieszanie masą zmian.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Arcanine on 11/8/2018, 22:55
    
Ogłoszenie #67

Przypominam wszystkim Mistrzom Gry, by wysyłać mi przebieg wydarzeń po ich zakończeniu!
Na przestrzeni ostatnich kilku, kilkunastu tygodni zamknięto parę fabularnych wydarzeń — z żadnego nie mam relacji, nie mogę więc uzupełnić danych w tematach, nie wspominając o napisaniu notek do kroniki. Poświęćcie trochę czasu na zebranie informacji i przesłanie mi ich na PW.

Ostrzegam od razu, że jeśli były to wydarzenia na większą skalę (np. na zdobycie czegoś dla grupy) to anuluję wygrane, jeżeli do końca miesiąca nie dostanę rozpisek.

Ogłoszenie #68

Poszukiwany moderator — na wczoraj.

Potrzeba kogoś kto zajmie się spisem bestii. Będzie analizował propozycje z tego tematu i dodawał zaakceptowane opcje. W zakres obowiązków wchodzi także ogarnianie zgłoszeń.
Nowy moderator powinien orientować się w realiach forum, ponieważ to on weryfikuje propozycje. W razie ewentualnych niepewności można rzecz jasna podbijać do mnie. Pomogę ustalić czy bestia może przejść. Co do artów: jeżeli nie masz photoshopa, starczy, bym dostawał arty do przerobienia na PW. Nie ma problemu.

Chętnego zapraszam na PW.

Ogłoszenie #69

Poszukiwany drugi moderator. Też na wczoraj.

Właśnie dostałem informację z gorącej linii, że bezpański pozostaje spis artefaktów. Obowiązkiem przyszłego moderatora będzie nadzór zgłoszeń, ich weryfikacja i dodawanie zaakceptowanych opcji do spisu. Poza tym trzeba czuwać nad tym tematem.

W razie problemów służę pomocą. W przypadku artów — jeżeli brakuje Ci photoshopa, a mimo tego chcesz zająć się spisem, to nie ma sprawy. Będę obrabiać przesyłane na PW obrazki.

Chętnego odsyłam na PW.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI Pisanie by Sponsored content
    

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry