Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5   

Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI    Pisanie by Arcanine on Pon Lis 13, 2017 3:29 pm
Ogłoszenie #50

Jego życie w Twoich rękach. Jej życie. Moje. Brzmi dobrze? Fakt. Ale może brzmieć lepiej – w końcu wszystko zależy od tego, jak ubierzesz to w słowa. Otwieramy dziś NABÓR NA MISTRZÓW GRY – masz więc szansę, by pokazać na ile cię stać. Warunki są proste – przejmujesz koronę, a w zamian odsłaniasz przed innymi uroki świata fabularnego. Tworzysz misje pełne dzikiej flory i niebezpiecznej fauny. Kreujesz NPC, które będą mądre albo niekoniecznie, silne lub całkiem słabe. Od ciebie zależy jak ukształtowany będzie plener i jakie zmiany zadzieją się w już istniejących lokacjach.
Obydwoje wiemy, że sprawa jest banalna. Wystarczy, że masz chęci i samozaparcie, a reszta potoczy się sama. Bycie Mistrzem Gry nie jest trudne pod warunkiem, że wachlarz możliwości nie ogranicza się u ciebie do tego, co masz tuż przed nosem – patrzeć musisz szerzej i bardziej ambitnie. Rozgrywka nie może być nudna, nie?
Jeżeli jednak jesteś pewien, że kreatywne myślenie nie wywołuje u ciebie wstrząsów lękowych i chcesz sprawdzić swoje umiejętności to pisz do mnie na PW. Nie ma obowiązku posiadania żadnego stażu; grunt, by leksykon Virusa nie tworzył u ciebie pytajnika nad głową, ale nawet jeśli to zawsze możesz napisać do któregoś z adminów z pytaniem o szczegóły.

Z racji tego, że Virus jest dość mocno rozwinięty pod względem misji i wydarzeń potrzebujemy większej załogi - bo sami nie wyrabiamy. Dlatego nawet jak łapią cię wątpliwości, ALE gdzieś podskórnie uznałeś, że spróbować to w sumie byś mógł... to próbuj. Zresztą: userów, którzy chcą spróbować swoich sił jako MG, a którzy się boją, że schrzanią sprawę na starcie, przygarnę do siebie ramieniem. Mogę poopowiadać to i owo, wskazać motywy, które posiadamy, a które nie zostały rozwinięte mimo potencjału i odpowiedzieć na pytania. Moje PW zaprasza.

NOWI MISTRZOWIE GRY:
> Warner
> Hachirō

UTRATA FUNKCJI MG:
> Sleipnir
> Wazon
> Togami
> Seitou

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 22191

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry