Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie on 30.05.18 19:12  •  Tablica ogłoszeń Empty Tablica ogłoszeń
ZASADY
- Maksymalna długość zgłoszenia to trzy miesiące. Po ich upływie zgłoszenie jest kasowane.
- Jeżeli twoje ogłoszenie (mimo upływu umówionego limitu) wciąż jest ważne zaktualizuj daty w terminie.
- W poście należy umieścić status zgłoszenia: AKTUALNE/NIEAKTUALNE oraz dodać termin, po którym post powinien zostać usunięty przez moderatora.
- Mimo posiadania multikont wstawiamy w temacie jednego posta, aby niepotrzebnie nie rozdrabniać się na kilka wiadomości. Wszystko ma na celu zmniejszenie ilość stron w temacie.


Schemat:
Poszukiwania: nazwa poszukiwanej relacji
- Po kliknięciu na nick osoby przeniesie cię automatycznie do postu z jej ogłoszeniem.

MIŁOŚĆ:
» Amarylis - miłość z dzieciństwa;
» Rembrandt

RODZINA:
» Ruuka - brat;
» Noa - członkowie rodziny;

ZNAJOMI:
» Yume - znajomi ze snów; dawni przyjaciele; niezręczna znajomość;
» Ruuka - rekrut lub ktoś ze S.SPEC;
» Felix - kumple z Desperacji;
» Abigail - bratnia dusza;
» Berenika - znajomi z internetu;
» Ethel - przyjaciel;
» Hachiro - miejskie i wojskowe;
» Elliott - osoby, które go polubiły mimo wad;
» Saliah - wszelkie przyjazne relacje;
» Jaskier - przyjaciel z Miasta;
» Kaori - pocieszna gaduła;
» Noa - jakiekolwiek znajomości;
» Rembrandt - przyjaciel/przyjaciółka;

WROGOWIE:
» Cadoc
» Abigail
» Berenika
» Nove
» Hachiro
» Kirai
» Delilah
» Shimotsuki

ANIOŁ STRÓŻ
» Nove

INFORMATORZY:
» Abigail - osoby potrzebujące informatorów;

LEKARZE:

INNE:
» Yume - grupa z której uciekł; podopieczni
» Shirōyate - oprawcy; gwałciciel;
» Cadoc - wyznawcy; inkwizycja; współpracownicy;
» Felix - ktoś, kto zrekrutował ją do Łowców; sprawca zamieszania; kicia;
» Berenika - morderca; pomoc w walce z fobią;
» Ethel - źródło buntu; starzy zleceniodawcy; inne;
» Nove - DOGS który ją zwerbował; agresor z przeszłości;
» Hachiro - członkowie oddziału Hycli; głos rozsądku;
» Kirai - członkowie szajki, do której należał; ktoś, kogo szkoda zjeść;
» Elliott - osoby, które oszukał;
» Soleil - podopieczni; inne;
» Saliah - wszelkie zło; chętni do zajęcia się Azylem; wychowankowie;
» Amarylis - ofiara stalkingu; osoba do poświęcenia w imię wyznań; ślepy wyznawca;
» Delilah - przybrane dzieci;
» Rain - mechanik;
» Noa - oprawca; inne;
» Lazarus - dawna pomoc; klienci; wierzyciele, windykatorzy; informator;
» Thanatos Kurai - stówrca;
» Shimotsuki - klienci;
all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 24.01.19 15:14  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

maj - sierpień

NIGHTMARE FUEL - aktualne
Wszystkie osoby, które Yume odwiedza regularnie w snach. Przez komplikacje zdrowotne jest to jego jedyny pewny sposób porozumiewania się. Może zarówno mieszać w snach swoich ofiar jak i prowadzić z nimi przyjemne dysputy. Wchodzą tu w grę wszystkie abstrakcyjne fabuły ponieważ jak wiadomo, sny zazwyczaj nie posiadają logicznej spójności. Może ktoś potrzebuje zmierzyć się z własnymi niewygodnymi wspomnieniami i nie chce tego robić sam? Śniący poleca się do towarzystwa.


GRUPA OD KTÓREJ NAWIAŁ - aktualne
Trzygłowe psy nie są zwierzętami stadnym. O tym Yume przekonał się jednak dopiero, gdy przywdziano go w klubowe barwy i kazano ślepo wędrować za liderem. Odłączenie się nie miało wydźwięku dezercji, mogło być nawet konsultowane z ówczesnym przewodnikiem. Yun pozostał w neutralnych stosunkach w grupą, starsi członkowie mogą go jeszcze pamiętać, ale dla świeżyć zagadką jest gdy tamci mówią: "Pamiętasz tego chińczyka z blizną na twarzy? Był dobrym towarzyszem." [Najbardziej zależy mi na ugadaniu się z jakimś liderem w celu dogadania detali. Jest ścigany? Nie jest? Kto i za co go pamięta? 100+ lat wstecz.]

WATAHA - aktualne
Niewielka grupa przyjaciół, bracia krwi (nie wykluczam sióstr!), którzy wspólnie raczkowali w świecie apokalipsy, zaraz po kataklizmach. Każdy z nich podążył swoją drogą, ale czasami spotykają się by świętować to, że nadal mogą oglądać swoje parszywe mordki. Nie zawsze muszą się we wszystkim dogadywać, ale zawsze skoczą w ogień dla pozostałych. [Wymordowani. 900+ lat. Domyślam się, że trudno jest znaleźć od razu kilka osób, dlatego na start chętnie spróbuję z jedną, dwiema. Zobaczymy jak wyjdzie.]

DOMOWE PRZEDSZKOLE - aktualne
W świecie nędzy i brutalności znalazł się taki jeden, który nadal wierzy w potęgę dobra i edukacji. Może nie z uśmiechem sympatycznej nauczycielki, ale nadal z cierpliwością i oddaniem dla swoich podopiecznych Yume naucza desperackie dzieci podstaw. Liczenie, pisanie, podstawy przetrwania. [Nie muszą być wyłącznie dzieciaki, nadaje się właściwie każda postać, do której nie jest negatywnie nastawiony i jaka chce się czegoś uczyć.]


UPS, UGRYZŁEM ZA MOCNO - aktualne
Bliska znajomość, która skończyła się dość niezręcznie. Młody Yume nie panował do końca nad tym, czym się stał. Nagle mógł przybierać postać przerośniętego kundla, który na dodatek nabył skądś dwie dodatkowy głowy. Jedno kłapniecie paszczą mogło zmiażdżyć kości, ale najgorzej jest dowiedzieć się o tym raniąc, albo zabijając kogoś. Przypadkiem. [Relacja dla osoby, która doznała jakichś poważnych uszkodzeń z jego winy, lub dla kogoś kto stracił bliskiego za sprawą nieuwagi Yuna. Mógł dosłownie PRZYPADKIEM pozbawić kogoś brata, matki, miłości życia... Chciał tylko lekko ugryźć. Może być obustronna negatywna relacja, może być wyłącznie jednostronna, jeśli Yume czułby się wystarczająco winny. Najlepiej starsze postaci, po kilkaset lat. Do ugadania.]Ostatnio zmieniony przez Yume dnia 06.05.20 22:08, w całości zmieniany 1 raz


Tablica ogłoszeń Qcx6RVB

You are not like Cerberus,
three gentlemen at once, are you?
                                         
Yume
Opętany
Yume
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.09.19 4:03  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
termin: luty marzec coś takiego
aktualne!


WYZNAWCY - Cadoc przewodzi niewielką sektą, która zaszyła się w starym hangarze na pustyni i wyczekuje z niecierpliwością końca świata. Sam prorok nie wierzy we własne słowa, a swoich akolitów wykorzystuje jako darmową siłę roboczą, która w zamian za miejsce w raju wykonuje posłusznie polecenia. Mile widziani są zarówno mieszkańcy pustyni, którzy naiwnie uwierzą w kosmiczne opowieści Cadoca i chętnie wstąpią w szeregi organizacji jak i zdesperowani nieszczęśnicy, którzy nie mają lepszego wyjścia. Z otwartymi ramionami witam każdego, kto jest gotów przyodziać rytualne, białe szaty i słuchać kazań samozwańczego mesjasza o nadchodzącej apokalipsie.

STARZY “PRZYJACIELE” - Większą część swojego życia, Cad spędził na ulicach Nowej Desperacji jako gangster, pod nazwiskiem Yanai Rinji, dorabiając sobie głównie na drodze rabunków i wyłudzeń - do czasu. W wyniku pewnych niefortunnych wydarzeń, nieostrożności i tchórzostwa, Cad skończył jako niewygodna “niezałatwiona sprawa” dla kilku wpływowych figur Desperacji, przed którymi uciekł w dalekie tereny Czerwonej Pustyni. Poszukuję kogoś, najlepiej reprezentanta półświatka Desperacji, któremu nie po drodze będzie żywy świadek. Bezwzględna, niebezpieczna postać, która nie zapomniała o nieumyślnie pozostawionej przy życiu ofierze. [0/2]

INKWIZYCJA
- Ze względu na religijny charakter prowadzonej działalności, prędzej czy później przyciągnie ona uwagę większych, poważniejszych ugrupowań religijnych. Kościół uważa Cadoca za heretyka, który wbrew świętych tekstów ogłosił się posłańcem bogów - szkodnik, oszust i kłamca, fałszywy prorok; istnienie jego sekty jest zniewagą wymierzoną w KNW. Sam Cadoc jest dość obojętny wobec oskarżeń kościoła o herezję, a nawet się z nimi zgadza. Jest jednak gotów stanąć w obronie swojego przedsięwzięcia i nie dopuścić by ktoś zakłócił jego działalność. Poszukuję inkwizytora, niekoniecznie postaci z taką rangą, tylko kogoś, kto w imię duchowej powinności spróbuje rozprawić się z sektą Cadoca.

WSPÓŁPRACOWNICY
- Z samych orgii i jedzenia pejotli nie da się wyżyć. Cad wysyła swoich poddanych na wszelakiej maści misje, od rabunków po transport narkotyków. Większość Desperatów widzi w jego sekcie zgraję naiwnych i oszalałych fanatyków, gotowych oddać życie za swojego lidera. Są jednak i osoby, które widzą w niej źródło porządnego zarobku. Szukam postaci, które mogłyby w jakiś sposób skorzystać na współpracy z sektą. Handlarze leków, broni, benzyny, skorumpowani funkcjonariusze S.SPEC, pustynni gangsterzy, Cad jest otwarty na kooperację z każdym, kto ma coś do zaoferowania.


Ostatnio zmieniony przez Cadoc dnia 03.01.20 3:50, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Cadoc
Nosiciel
Cadoc
Nosiciel
 
 
 

GODNOŚĆ :
Cadoc. Jego prawdziwe imię to Yanai.


Powrót do góry Go down

Pisanie on 25.09.19 22:56  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
POSZUKIWANI

REKRUTER — W moim obecnym zamyśle Felka jest w Łowcach bardzo, bardzo nową sztuką. Bardzo przyda mi się ktoś, kto poznał ją już jakiś czas temu i ostatecznie zaproponował przyłączenie się do grupy. Może to być relacja oparta wyłącznie na "wyszukaniu" nowego narybku, może dłuższa znajomość wynikająca ze współpracy lub po prostu zwykłej sympatii.

SPRAWCY ZAMIESZANIA — W skrócie: Fel przebywa na Desperacji od przeszło dziesięciu lat. Z bliżej nieokreślonych jeszcze przyczyn jej rodzice/opiekunowie lub też jedno z nich zostali zmuszeni, a może zdecydowali o ucieczce z Miasta, młodą zabierając ze sobą. Motyw może się rozwinąć na wiele różnych stron, więc trudno mi sprecyzować tu jakieś konkretne role.

ZNAJOMOŚCI DESPERACKIE — Nie da się być stuprocentowym samotnikiem. Ktoś mógł się z Felką zakumplować, ktoś mógł uczyć ją przydatnych życiowych sztuk, komuś wreszcie mogła zajść za skórę (jeśli twoje mizerne grządki regularnie ktoś metodami chałupniczymi wysadzał w powietrze, to na pewno ona).

KICIA — Feluś absolutnie kocha koty. Całym sercem i duszą. Jak jej taki siądzie na kolanach, to prędzej zamieni się w wyschniętego na słońcu trupa, niż naruszy świętość kociej drzemki. Otrzepywanie się z kłębów futra ma już w zestawie nawyków. Jeśli chcesz sobie zdobyć jej wyjątkową sympatię i obudzić w tym nieco przygaszonym dziecku iskrę entuzjazmu, pozwól jej niańczyć swojego kota. Albo bądź kotem.

EDIT (7 I 2020):
Wszystkie powyższe aktualne


Ostatnio zmieniony przez Felix dnia 07.01.20 21:19, w całości zmieniany 1 raz


If "tomb" is pronounced toom and "womb" is pronounced woom,
why isn't "bomb" pronounced BOOM?
                                         
Felix
Wtajemniczona
Felix
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
池田琥珀 (Ikeda Kohaku)


Powrót do góry Go down

Pisanie on 26.09.19 19:56  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
Termin: maj - sierpień
Aktualizacja: 1.05.2020

Berenika:

 • Pomoc w walce z fobią - Berenika boi się panicznie krwi, ale chciałaby nieco zwalczyć swój strach, dla dobra siebie i miasta. Kiedyś przyjął ją lekarz do pomocy. Teraz wszystko, co zadziała, przyjmuję.
 • Anioł - Niekoniecznie stróż, chyba że byłaby taka wola. Berenika jest wierzącą, a widok prawdziwego anioła z krwi i kości byłby dla niej błogosławieństwem, ukochałaby mocno. I zachowywałaby się jak małe dzieciątko. Błagam was, to aż kusi.
 • Morderca! - Spokojnie, Bere nie umiera! Mowa o osobie (osobach) która odebrała życie jej matce i siostrze. Ta pierwsza spokojnie mogła paść zarówno z rąk Łowców, jak i Desperatów - była naukowcem o wielkich ambicjach, szalała sobie jak były okazje. Siostra Bere czasem pomagała, mogła przypadkowo wpaść na celnik, cholera wie.
 • Wrogowie - Od śmieszków, poprzez tych, którym się nie podoba cicha woda, aż po prawdziwych wrogów S.SPEC, bo jest córką naukowców. Do wyboru, do koloru, nie można jej tylko słodzić.
 • Znajomości z internetu oraz stali bywalcy biblioteki - aby mogli sobie spamować, razem grać, pisać muzykę... Bere też chętnie wyłapuje amatorskich pisarzy, aby mogli zabłysnąć na żywo.


Nove

 • Agresor- inaczej osoba, która prawie ją spaliła na żywca, do której żywi zarówno niemałą nienawiść, jak i strach. Czasowo tyle samo, około 500-600 lat temu.
 • DOGS, dzięki któremu dołączyła do gangu - mniej-więcej 20 lat temu, coś musiało się wydarzyć. I przez to, że się wydarzyło, Nov jest w gangu. Wychodzę z założenia, że wpadła na tę osobę prawie że martwą, a nie chcąc zadzierać z całym gangiem, gdyby nie daj Boże padła martwa u jej nóg, pomogła. A potem można myśleć, joł.
 • Wrogowie- come on, to złośliwa bestia. Szczególnie zapraszam tutaj wojskowych, bo na tych Nove pluje z prawdziwą pasją. Oraz KNW, bo ukochuje anioły.


Faith:

 • Smoka, który wciągnął ją do Drug-on - minimum 50 lat wstecz ze względu na jej historię. Faith dostała prośbę od aniołów, aby przyglądać się najemnikom, co robi tak, jak tylko może - kwestia taka, że ktoś musiał jej pomóc w dostaniu się do nich. Szczegóły chętnie ustalę, ale preferuję relację pozytywną.
 • Członka KNW/sekciarza - takiego, co naprawdę chciał ją złożyć w ofierze i prawie zdołał, gdy ona sama była w dołku psychicznym, pozwalając na to. Szczegóły bardziej na PW, bo tutaj mocno wchodzi to w historię Faith.
 • Anioł wyższej rangi, któremu służy - Faith swego czasu była aniołem służebnym, który słuchał się anioła Zwierzchności - na tych szczeblach szukałabym chętnego. Jest w pełni wierna, ma uszy i oczy szeroko otwarte, a sam anioł jest jedyną istotą, która zna jej całą historię i wie, czego się po niej spodziewać - w tym tego, że dla jej/jego dobra może nawet zignorować prośby Drug-on.
 • Kontakt z M-3 - towar, zlecenia... Wszystko, co się da. Fai jest bardzo przyjazna względem Miastowych.
 • dręczyciel - kolejna relacja głęboko związana z jej przeszłością. Mówi się, że kiedyś Fai była stróżem, ale ubłagała archanioła o zabranie jej tego tytułu w ramach zadośćuczynienia. Chodzi o to, że jej podopieczny z jakiś powodów zginął - a ta osoba, której szukam, jest pewna, że była to wina Faith. Dlatego sama anielica boi się tej osoby, i przy niej traci jakiekolwiek zdolności obrony siebie. Chodzi za nią, wypomina, gnębi, żeby nigdy w życiu tego nie zapomniała, pogłębiając poczucie winy.

Standardowo usuwam to, co nieaktualne.
Kontakt: preferuję PW, najlepiej na Faith bądź Berenikę, na nich jestem najczęściej + dostaję powiadomienia. Zawsze jestem otwarta na inne propozycje oraz pomysły, jak zawsze.


Ostatnio zmieniony przez Ethel dnia 01.05.20 17:00, w całości zmieniany 12 razy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie on 27.09.19 14:42  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
Termin: 01.04.2020. (data edycji: 01.01.2020), a nieaktualne poszukiwania usuwam. Kontakt przez pw Saliaha najlepiej, bo głównie na tym koncie siedzę i mam mailowe powiadomienia jak ktoś mi tu pisze.


Hachiro

Generał Hycli w S.SPEC — 27 lat — zamieszkały w M-3
Głos rozsądku. Relacja ni pozytywna, ni negatywna. Może wyjść z jakiejś relacji, którą mamy już teraz, why not. Najchętniej w tej roli bym widział kogoś z szeregów S.SPEC. Komentowanie głośno i śmiało głupich zachowań Hachirō, bez strachu, że ten przecież się odgryzie. Może trochę nauczycielskie podejście, z cierpliwością, ale też nie do końca. Przecież ile znosić można jego paplanie o tym, jak wysadziłby w powietrze to i owo?
Członkowie oddziału Hycli. Ich potrzebuję mocniutko. Potrzebne mi są osoby skore do działań, chętne do łapania wymordowanych, łowców, aniołów, ale też oswajania bestii i zbierania roślinek. To może być już jakaś istniejąca postać, why not. Może warto zmienić swoją branżę? Nie ma się czego bać. Potrzymam za rączkę, poprowadzę.
Wrogowie. Głównie bym celował w osoby z Desperacji. Jeśli w dodatku będą z gangu DOGS albo z Łowców, to w sumie najlepiej, ale innymi nie pogardzę. Hachirō jako hycel działa już dobre pięć lat, więc w tym czasie na pewno porwał czyjąś matkę, siostrę, psa. Albo po prostu czyjąś postać, by przekazać ją na badania do naukowców. Mógł zabić kogoś bliskiego. Mógł się znęcać. Mógł chcieć porwać, ale się nie udało, bo powody. Opcji jest bardzo dużo, a ja chętnie je ogram.
Miejskie i wojskowe znajomości. Ogółem Hachirō był, jakoś w przedziale od 12 do 6 lat wstecz, wybitnym wręcz kurwiem. Bardziej niż teraz. Pakował się w kłopoty, pyskował, nielegalnie popijał i brał różne rzeczy, których nie powinien. Komuś mógł wtedy podpaść i ta osoba do tej pory ma do niego o to problem. Na pewno są osoby w podobnym wieku, z którymi szukał stadnie guza. Jakiś wojskowy, który na przykład dawniej często go przyłapywał, a kiedy Hachi poszedł do SPECu, ten jegomość go szkolił. Ogółem przyjmę tutaj totalnie wszystko, byle z pomysłem, a nie „no, znają się” . Mam obcykany życiorys tej postaci od A do Z, więc myślę, że z każdego pomysłu uda się nam coś wycisnąć. Od razu zastrzegam jednak, że nieludzie nie mogą niestety liczyć na wygodny start, o ile jest w nich coś, co ich zdradza (brak przepustki, zwierzęce elementy wyglądu). Hachi to straszny rasista.


Kirai

Tropiciel, poziom E — 237 lat — pochodzi z M-3, mieszka w Limbo
Członkowie szajki, do której należał. Za życia, te dwieście lat temu, Kirai przynależał do szajki łobuziaków, którzy z roku na rok pozwalali sobie na coraz parszywsze zagrywki. U szczytu kariery normą były dla nich włamania, gwałty, morderstwa, za które to wreszcie S.SPEC zdołało ich spacyfikować, w wyniku czego zapewne nie tylko Kirai wylądował na stole operacyjnym i eksperymentach. Może ktoś się ostał i uciekł z M-3? Może został łowcą?
Wszelkie wrogie relacje. Kirai to aktualnie tropiciel i żarłok, który jest jak kojot od Strusia Pędziwiatra, a każdy potencjalny obiadek staje się jego nieuchwytnym strusiem. Pewnie będzie się chciał odgrywać za ucieczki. Może już załatwił kogoś, na kim zależało twojej postaci?  Jednostki, którym narobił kłopotów, może zjadł komuś kota, może odwalił coś jeszcze innego — hej, to świr. Nie cofnie się przed niczym.
Ktoś, kogo zjeść szkoda. Bo jest uroczy, chociażby. Bo mu pomógł. Jakiś miły, kochany aniołek, ale może niekoniecznie? Ogółem Kirai postrzega innych w kategoriach obiad/ktoś zabawny. Nie musi być to nawet postać komiczna. Starczy jedna akcja, by Kirai odwlekał zeżarcie jej.


Elliott

Cwaniak, opętany — ponad 1000 lat — Australijczyk
Oszukani. Ot, osoby, które dały mu się zrobić w bambuko. Może to być naprawdę dowolna kwestia. Elliott ściemnia dużo, głównie w celu wyłudzania różnych rzeczy czy przysług.
Kumplujemy się. Osoby, które może z jakiegoś powodu lubią jego chore brednie, może w nie nawet wierzą. Ktoś może chciałby z nim polecieć do Australii albo ruszyć tropem jakiejś nieistniejące bestii. Wszelcy śmiałkowie, poszukiwacze przygód, bądź po prostu dzieciarnia, która jeszcze nie widzi granic między jawą a wymysłami.


Soleil

Anioł Stróż — tysiące lat — Desperacja/Eden
Wszelkie ofiary matkowania. Punkt wyżej w sumie już to trochę opisał. Osoby, którym wpycha swoje dobre rady i jest w stanie wręcz zagłaskać je na śmierć.
No i wszelkie inne znajomości. Jest stary, więc może kogoś uczył korzystania z mocy. Zielarstwo? Proszę bardzo, też mógł bądź może uczyć. Raczej nie zaszedł nikomu za skórę świadomie, celowo... Ale od czego są przypadki? Coś mogło przecież nie zagrać jak trzeba.

Saliah

Anioł Zastępu — tysiące lat — Eden
Wszelkie zło. Chodzi mi o jednostki, przy których Saliah będzie musiał przełamać się i wyciągnąć w ich kierunku miecz bądź skierować moc właśnie na nich. Nie spieszy mi się do zabijania kogokolwiek, o nie. Po prostu chcę w nim wyrobić postrzeganie świata w odcieniach innych niż różowy.
Osoby chętne do zajęcia się Azylem. Jakoś z rok temu anioły wyszły z inicjatywą utworzenia na Desperacji Azylu, która jednak zamarzła w pewnym momencie. Teraz próbujemy ją trochę ruszyć; całość polegała na stworzeniu faktycznie żywego miejsca na Desperacji, w którym udzielanoby pomocy każdemu. Może ktoś ma anielskie multi, może ktoś rozważa stworzenie anioła, ale nie wie, czy będzie co robić?
Wszelkie przyjazne relacje. Saliah jest trochę głuptasem, ale przyjaznym i takim, który wręcz zaraża swoją pozytywnością. Ma pewien urok, którym pewnie wkradł się do paru serc. Szkoli też młode anioły, więc w Edenie na pewno są jeszcze jacyś jego uczniowie.
Wychowankowie. Saliah ma w sobie też coś takiego, że musi być czyimś ojcem, patronem, czymkolwiek takim. O ile własnych dzieci (o ile wie) nie ma, to absolutnie nie przeszkadza mu w tym, żeby wychować jakieś znajdki. Nie mam problemu z tym, żeby miał dopiero znaleźć jakieś stworzonko, żeby to były jakieś osoby, którymi zajmował się w przeszłości.


Jaskier

Bernardyn w DOGS — 27 lat — Desperatka, porwana z M-3
Przyjaciel z Miasta. Osoba ta w zamyśle miałaby, po zaginięciu Jaskier, chcieć ją znaleźć. Myślę więc, że obojgu powinno na sobie zależeć, nawet jeśli na zasadzie „skopię ci dupę za to znikanie”. Jedynym moim wymogiem jest podobny wiek. Mogli się nawet wychowywać razem, choć zaznaczę, że Jaskier pochodzi z M-6, a do M-3 przeniosła się na studia. W Mieście nie ma jej już prawie drugi rok.


Kaori

Skrzydlata w S.SPEC — funkcjonuje od kilku lat — android
Skrzydlaci. Jest nas dwójka — Kaori i Taiyo. Oddział ma naprawdę fajny potencjał i zamysł, ale praktycznie zawsze jego członkowie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Może trzeba skrzydlatym rozruchu, pokazania się?
Cele. Jednostki, które system Kaori zarejestrował jako szkodliwe dla M-3 i które wymagają utylizacji. Osoby, za którymi mogłaby się uganiać i podnosić alarm na ich widok.
Nie wiem czy to przyjaźń. Bo chodzi za mną wizja jakiejś pociesznej gaduły, która nie do końca ogarnia, że Kaori nie ma emocji jako android. Chce ją rozruszać, zaprzyjaźnić się, bo przecież Nakano jest taka miła. Albo po prostu chce sprawdzać, jak bardzo nieludzkie są androidy i testuje jej granice.
Ostatnio zmieniony przez Hachirō dnia 01.01.20 21:19, w całości zmieniany 3 razy


Oh my, feels just like I don't try
Looks so good I might die
All i know is everybody loves me
#4C2818 - Mowa                                         
Hachirō
Generał Hycli
Hachirō
Generał Hycli
 
 
 

GODNOŚĆ :
Moroi Hachirō


Powrót do góry Go down

Pisanie on 22.10.19 18:22  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
Tablica ogłoszeń WL1sBWq
Amarylis - samozwańczy wieszcz bezimiennego boga, fanatyczny kultysta, fałszywy anioł, wyznawca wirusa. Wymordowany z mieszaniną ptasich genów, niezrzeszony mieszkaniec Desperacji i częsty gość Edenu. Socjopata ukryty pod naręczem manipulatorskich zdolności. Wizualnie około trzydziestki, w rzeczywistości nieco więcej. Niewidomy - z premedytacją pozbawił się wzroku. Poszukuje:

  ▷ Ofiara stalkingu - Bezimienny powiedział, że musi mieć tą osobę po swojej stronie, więc bezimienny ją dostanie. Czy to siłą, czy perswazją, Amarylis musi wykonać zadanie, które powierzył mu jego przewodnik. Będzie tą osobę śledził, pozna jej plan dnia, ulubione zajęcia, przyjaciół. Może zaryzykuje i osobiście zaangażować się w tą znajomość. Niezależnie jednak od przebiegu relacji, jej celem ma być przekonanie postaci do słuszności wiary w nieznanego boga. Negatywna, albo pozytywna, wszystko do ustalenia. Ama może się posunąć do fałszowania romansu, czy do tortur, byle tylko dążyć do wykonania zadania. Odpadają postaci przebywające z M-3 i S.SPEC, nie chce też żadnych młodocianych. Na ten moment więcej wymagań nie mam.

  ▷ Złożony na ołtarzu - Osoba, którą Ama chciał poświecić w imieniu swoich wyznań. Zależy mi na samej zabawie w schwytanie i rytuały. Nie planuje doprowadzić do śmierci tej postaci (chyba, że akurat ktoś chce umrzeć), więc w którymś momencie złamany nawiałby z tej chorej sytuacji. Prawdopodobnie ze sporą ilością nowych ran i ewentualnych tatuaży, symboli itp. Odpadają postaci przebywające z M-3. Na ten moment więcej wymagań nie mam.

  ▷ Miłość z dzieciństwa - Kiedy Serin miał czternaście lat natknął się w szkole na dziewczynę z równoległej klasy. Była we wszystkim przeciętna, ale tym co ją wyróżniało była przesadna więc wiara w rzeczy nadprzyrodzone. Wmawiała wszystkim, że potrafi przewidzieć przyszłość i widzi duchy przez co wszyscy jej dokuczali. Mimo ciągłego popychania, przezywania i odrzucania dziewczyna trwała w swoich przekonaniach co ostatecznie zaciekawiło chłopaka. Postanowił się z nią zaprzyjaźnić, chodził za nią tak długo, aż w końcu zwróciła na niego uwagę. To jej pierwszej przyznał się do swoich wierzeń, a ona go nie wyśmiała. Przyszedł jednak czas, że nawet ona wyrosła z bajeczek i znormalniała, tyle że Serin nie potrafił tego zaakceptować. Gnębił ją jeszcze przez następne dwa lata do momentu, aż dziewczyna przeniosła się do innej szkoły. Jakiś czas później dowiedział się, że rodzice dziewczyny przeprowadzili się z jego powodu. Chociaż od tego zdarzenia minęły lata, on nie zapomniał jak zdradzony się wtedy czuł. Poszukuję postaci, którą mógłby uznać za starszą wersję swojej młodzieńczej miłości, nazywać jej imieniem i dyskretnie podkopywać w ramach zemsty. Odpadają postaci przebywające z M-3. Najlepiej żeby była to anielica, wymordowana, albo łowczyni w podobnym do niego wieku.  Na ten moment więcej wymagań nie mam.

  ▷ Ślepy wyznawca - No, może nie dosłownie ślepy. Serin ma dar przekonywania, jest charyzmatyczny i mimo wszystko posiada przyjemną dla oka aparycję. Poszukuję kogoś, kto byłby zapatrzony w niego i jego wierzenia, może nawet do przesady. Prawdopodobnie dopiero taki rodzaj fanatyzmu wzbudziłby w nim jakieś szczere odczucia, ale czy pozytywne, to już zależy od drugiej osoby. Najlepiej aby była to postać, która może często przebywać na Despie i Edenie. Wszystko inne jest mi obojętne.


Zapraszam do kontaktu poprzez PW. 


Reszta postaci. WIP:
Tablica ogłoszeń EkcUXs4
Yu - uwu

  ▷ Queeen's Madness - uwu
Tablica ogłoszeń BYS5Bwd
Kirin - uwu
Tablica ogłoszeń 3bRNcEW
Reoone - uwu
Tablica ogłoszeń Xfo7rQg
Yume - nauczyciel desperackiej dzieciarni, pracownik Czarnej Melancholii. Przed śmiercią był najemnikiem, który służył głownie w Iraku. Wymordowany, przemienia się w trójgłowego psa o pokaźnych wymiarach. Zamieszkuje Desperację. Potrafi wchodzić do snów innych osób. Małomówny, stoicki, trudno wzbudzić w nim emocjonalne reakcje. Wizualnie około 35 lat. Przede wszystkim jest jednak bardzo przyjacielską i pomocną bułą.


Aktualne.
Termin: Luty-maj


Tablica ogłoszeń IG8QLCF
WHAT ARE WE GOING TO
DO WITH ALL THIS
FUTURE?

Tablica ogłoszeń MR6OhJy


                                         
Amarylis
Opętany
Amarylis
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Serin Kershaw, Helix Contabile, Wieszcz zagłady, wyznawca wirusa, fałszywy anioł, Amarylis


Powrót do góry Go down

Pisanie on 02.01.20 15:34  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
wszystko aktualne. termin: koniec lipca. kontakt: pw (konto Nao, to, z którego piszę) albo discord (elfmoss#5844)

- - - - -

DELILAH szuka:

przybranych dzieci; dziwaczny, pokręcony instynkt macierzyński każe jej przygarniać pod swoje skrzydła wszystkie istoty, które uzna za potrzebujące opieki. nie umie wyrażać miłości, o ile w ogóle ją czuje, poza tym jest raczej surowa i nieprzyjemna, ale za „swoimi” dziećmi skoczyłaby w ogień; to nie ten typ matki, która wytrze dziecku nosek i przykryje kocykiem, raczej takiej, która rozerwie na strzępy każdego, kto chciałby je skrzywdzić, a potem złoi mu skórę za narażanie się. ilość miejsc nieograniczona – im większa gromadka, tym weselej. płeć i wiek dowolne, chętnie przyjmę też starszych od niej. raczej wymordowani, chociaż ludzie i łowcy też są okej; anioły odpadają.

wrogów, bo to jednak wredna suka jest, no. może orżnęła cię kiedyś w karty, może groziła twoim bliskim, może złożyła twojego przyjaciela w ofierze ao, może ucięła twojej siostrze ucho w jakiejś głupiej walce, może okradła twojego szwagra; możliwości jest dużo. wszystkich chętnie przyjmę.

- - - - -

na inne relacje też jestem otwarta; jeśli masz jakiś pomysł (albo nawet nie masz pomysłu, ale chcesz, żeby nasze postacie coś łączyło), pisz, coś wymyślimy ・ ᴗ ・


Ostatnio zmieniony przez Nao dnia 05.05.20 12:49, w całości zmieniany 3 razy


no expectations, they will only make you weak
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie on 04.02.20 23:26  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
Mechanik poszukiwany od zaraz
termin: na razie dajmy do 04.03.2020
Kontakt: PW lub Discord (napisać pw o nick albo wysłać w pw wtedy dodam)

Mam kociego robota, któremu przydała by się naprawa ze względu na długi okres nieaktywności i przebywania w ciężkich warunkach. Jedynym wymaganiem jest to żeby był z DOGS albo znał Rain jeżeli do nich nie przynależy. Rain mogła wykonywać kiedyś dla ciebie zlecenie czy w czymś pomogła i stąd się znacie.

AKTUALNE


#C30000- Mowa
"Myśli"
                                         
Rain
Ratler     Anioł Stróż
Rain
Ratler     Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Rain


Powrót do góry Go down

Pisanie on 11.02.20 15:04  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń
termin - październik


wMWWW8y.jpg
Da smutek slodki sercu memu

Lavish plots and little time
We'll believe in what we trust
But we don't know what we don't know
Tell me now, who are you listening to?

W 2486, gdy umierałam, miałam rodziców i siostrę. Minęły 522 lata i z całą pewnością wszyscy już gryzą piach, ale mojej siostrze musiało się udać. Na pewno ułożyła sobie życie, do końca swoich dni robiąc to, co lubiła, czyli szyjąc. Chciałabym wiedzieć jak najwięcej, stanąć kiedyś na fabule twarzą w twarz z przeszłością, w której powinnam przecież umrzeć. Jej krew jest moją krwią. Cierpienie jej potomków jest moim cierpieniem. Chcę uchronić cię przed moim losem, jeśli jest to jeszcze możliwe.
Motyw niebezpieczeństwa lub ryzyka? Jak najbardziej. Ironia losu? Biorę. Możesz być zwyczajnym człowiekiem, siódmą wodą po kisielu, albo na przykład jej wymordowanym synem lub córką. Poszperajmy w historii, ułóżmy układankę związaną z rodziną Kobayashi. A jeśli będziesz mieć kłopoty to wiedz, że wskoczę za ciebie w ogień.
Państwo Kobayashi mieli różne kontakty w SPEC, było zresztą zaplanowane zapoznanie się Noi z jednym z oficerów, za którego najpewniej miała potem wyjść za mąż.
Włączenie we wszelkie kłopoty i układy też wchodzi w grę, tak jak wszelkie manipulacje przeprowadzane na mojej postaci.
aktualne 1/1wpvs6XI.jpg
Przyj­da, za­la­twia i zno­wu wyj­da

This machine will, will not communicate
These thoughts and the strain I am under
Be a world child, form a circle
Before we all go under

Ponad 500 lat życia na Desperacji to całkiem sporo. Na tyle sporo, by załatwić sobie jakieś znajomości, nawet jeśli było się takim odludkiem jak ja. Wiesz, że szybko się uczę i mechaniczne kwestie nie są mi obce. Nie czuję mocy by konstruować nowe rzeczy, ale jeśli chodzi o naprawę to nie ma problemu. Lubię grzebać w sprzętach, relaksuje mnie to, tak samo jak gotowanie. A jeśli jeszcze coś jest zakodowane... to wręcz wybornie. Znajmy się, działajmy na zasadzie przysług - raz ty coś mi załatwiasz, a raz ja ci coś naprawiam lub przynoszę graty z miejsc do których ty się nie zapuszczasz. Sporo w końcu się przemieszczam, zwłaszcza po terenach nieznanych.
aktualne 2/23Lgmwug.png
Oczy­ma cie go­ni­ly te twa­rze obce

And the sky was made of amethyst
And all the stars were just like little fish
You should learn when to go
You should learn how to say no

Czasem, w skrajnych momentach, głód popycha cię do wszystkiego, nawet do wyrażenia zgody na najbardziej absurdalną propozycję. Wyraziłam zgodę na kilka takich próśb, kiedy już gryzłam z głodu swoje własne ręce. Tak było zwłaszcza na początku mojego nowego życia. Wykorzystałam wtedy to, w czym czułam się swobodnie. Taniec. Jak się potem okazało, słabość do klasycznych tańców nie wymarła całkowicie, ale i też kryło się w nich niebezpieczeństwo. Siła i kontrola, wyższość, poczucie mocy. Ty to wszystko miałeś, nieważne czy stałeś z boku czy brałeś w tym też udział, ale byłeś i wiedziałeś i słyszałeś rozrywany materiał - może sam go rwałeś? Czego się nie robi dla jedzenia, prawda? Czego się nie robi dla przeżycia...
To nie tak, że musisz być złem wcielonym. To po prostu Desperacja wyciąga z nas najgorsze cechy.
aktualne 2/2yk1pDPo.jpg"
Do prostego czlowieka

Faces come out of the rain
When you're strange
No one remembers your name
When you're strange

Tu mieści się wszystko, czego nie potrafię na ten moment wyodrębnić. Jak tak patrzę na to wyżej, w senie na to, co napisałam to takie ponure się wydaje. No cóż. Ogólnie, jestem otwarta na propozycje, zwłaszcza, jeśli ktoś czuje, że moja postać by gdzieś pasowała. Jestem elastyczna, nie boję się wyzwań, za jakiś czas może zgłoszę się do jakichś  poszukiwań, ale jeśli ktoś poczuł połączenie wcześniej to zapraszam na PW (mogę też podać inny kontakt, mam chociażby discorda).
aktualne


Ostatnio zmieniony przez Noa dnia 01.08.20 18:39, w całości zmieniany 2 razy


Tablica ogłoszeń EhszVmA

Stoi na stacji lokomotywa
będzie nabijać smokom aktywa
uff jak gorąco

Później:
Tablica ogłoszeń TWrnoJc
You don't remember.
Why don't you remember my n a m e?
                                         
Noa
Desperat
Noa
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Po prostu Noa.


Powrót do góry Go down

Pisanie on 16.02.20 21:43  •  Tablica ogłoszeń Empty Re: Tablica ogłoszeń

Wszystkie oferty są aktualne i ulegną samozniszczeniu w maju."Hello? ... Is anybody out there?"

Zaczęło się od krótkofalówek, od nadanego w eter wołania o pomoc. Szukam kogoś kto posiada choćby czysto teoretyczną wiedzę o elektronicznych zabezpieczeniach, których wyłączenia z bram desperackiego opuszczonego miasta wymagała pomoc. Zakładam, że nasze postacie nie widziały się nigdy wcześniej. Mógł to być przebłysk czyjegoś geniuszu i instrukcje przekazane przez radio okazały się strzałem w dziesiątkę za pierwszym razem, mogły być to tygodnie prób i błędów przeplatane innymi rozmowami.

Można chcieć odebrać zapłatę za pomoc, bo wszak nic za darmo nie ma, można chcieć z jakichkolwiek innych pobudek odzyskać kontakt (Lazarus niedawno odzyskał krótkofalówkę, może przypadkiem wejść na ten sam kanał), można być w ogóle nie zamieszanym w tą sprawę, ale całą konwersację podsłuchać i próbować na tym cokolwiek ugrać. Sama pomoc musiała wydarzyć się w 3000 roku.


your uber has arrived

Boris ma samochód, ma do niego benzynę, ale nie ma za grosz wyczucia. Kocha za to jeździć i to szybko, a jeszcze bardziej kocha za to dostawać pieniądze jedzenie i inne fanty.

Jego oficjalnym zajęciem na Desperacji jest bycie kurierem, który z chęcią dostarczy gdzieś jakąś przesyłkę bądź samego zainteresowanego. Ma też krótkofalówkę i telefon w przepustce, a jego żółty jak taryfa buggy na pewno jest dość charakterystyczny na pustkowiach, więc namierzenie go nie powinno być trudne. Szukam mu przede wszystkim przeróżnych klientów - czy to stałych czy jednorazowych.


Nowhere to run

Być zadłużonym u połowy Desperacji nie jest wyczynem. Wyczynem jest przeżyć z długami tyle czasu i jeszcze łba nie stracić. Lazarus wisi hajs i przysługi komu tylko się da. Powodów może być milion. Zwykła pożyczka, przegrana w kasynie (jest na czarnej liście klientów), godna pożałowania kradzież czy narażenie się z miliona innych powodów. Kilka lat wstecz łowca hurtowo wynajmował najemników do poszukiwania ruin, których koniec końców nikt nie odnalazł, wątpiąc w ogóle w ich istnienie. Zapłaty nie było - zlecenie nie zostało wykonane, ale być może komuś po czasie nie spodobała się taka umowa.

Szukam przede wszystkim wierzycieli, którzy w ramach odpracowania długów zlecać mu będą różne zadania. Od czasu do czasu pysk obić mu też można, bo czemu by nie. Lazarus nie musi być zadłużony u postaci bezpośrednio. Wszelcy windykatorzy czy krewni wierzycieli mile widziani.


One more promise I couldn't keep

Boris dorobił się czwórki szczeniaków, którymi nigdy przesadnie się nie zajmował, zrzucając to na resztę swojej rodziny. Wszystko do czasu, gdy matka dzieciaków nie postanowiła zabrać ich ze sobą do Kościoła Nowej Wiary. Cokolwiek się wtedy stało - nie wiadomo. Jeden ze szczeniaków uciekł i odnalazł Łajzę, by za wszelką cenę zmusić go do ratowania pozostałej trójki rodzeństwa. Nagłe rozdzielenie się sprawiło, że Boris nigdy na miejsce nie dotarł, a wszelki ślad po dzieciakach zniknął. W przeciwieństwie do wyrzutów sumienia.

Przyda mi się ktoś, koniecznie z KNW, kto cokolwiek o losie szczeniąt będzie wiedział. To nie musi być prawda, przystanę na cokolwiek. To może być wizja złożenia ich w ofierze, wymyślna bajeczka o kolejnym porwaniu kierująca tropy zupełnie gdzie indziej czy próba manipulacji i szantażu bezpieczeństwem gówniarzy. Z chęcią posłucham o samym Kościele i zjem w końcu sławny rosołek z aniołów.– #3C5862 –
                                         
Lazarus
Dezerter
Lazarus
Dezerter
 
 
 

GODNOŚĆ :
Boris Nikołajewicz Azarow; Lazarus bądź po prostu — Łajza


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach