Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Empty Re: OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI

Pisanie by Arcanine on Sob Lis 10, 2018 12:33 am

Ogłoszenie #74

Choć sam projekt dotyczący rozdziałów oraz wprowadzenia punktów jest jeszcze w trakcie realizacji, już teraz zamykamy zapisy na misje.

Osoby, które wciąż przechodzą misje w tym dziale mają możliwość dokończenia ich. Jednakże nakładam termin: macie maksymalnie tydzień na pisanie danego posta*; jeżeli nie wyrobicie się w czasie, misja zostanie zamknięta i przeniesiona do archiwum. W razie ewentualnych problemów z frekwencją na forum można do mnie podesłać PW z informacją, by nie zamykać danej misji. Przymusowy deadline zostaje nałożony wyłącznie po to, aby nadać tempo.

* Zaznaczam od razu, że w siedem dni wyrobić się muszą uczestnicy ORAZ Mistrz Gry. Nie przedłużajmy niepotrzebnie akcji. Macie pełny tydzień na turę; to wystarczająco dużo, aby zacisnąć zęby i machnąć po poście.

Użytkownicy, którzy zgłosili się w tym temacie przed blokadą zgłoszeń zostaną zgarnięci przez Mistrzów Gry i ich misje zostaną przeprowadzone na starych zasadach.

Spoiler:
Od siebie dodam, że mamy już ogólną wizję tego, jak będą wyglądały zadania, rozdziały oraz przydzielanie punktów, jednak w trakcie pobieżnych obrad Yury zarzucił jajem:

To nas trochę wybiło z rytmu. xD Koniec końców rozmowy zostaną dokończone jutro. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu wystartujemy z testową wersją naszej nowej mechaniki; sporo zależy od tego, jak uda się nam, adminom, zgrać na konfie. Orzemy jak możemy.

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Nie Lis 11, 2018 9:28 pm

Ogłoszenie #75

Do teamu czuwającego nad Virusem, w roli administracyjnego supporta, dołącza Yury! W związku z tym nabór z ogłoszenia #73 uznaję za zamknięty.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Czw Lis 15, 2018 9:12 pm

Ogłoszenie #76

Rusza, w wersji bety, mechanika zdobywania punktów, które wymieniać będzie można na nagrody. Konkretny opis całości znajduje się tutaj. Jest to wstępna postać projektu. Jeżeli się przyjmie — zostanie. Jeżeli za jakiś czas większość z was uzna, że pomysł nie wypalił: zapraszam do wyrażania opinii w dziale z pomysłami.

W związku z powyższym w profilu pojawiło się nowe pole: punkty fabularne. Dostęp do ich edycji mają wyłącznie administratorzy.

Tymczasem zaganiam do działu z fabułą, gdzie pojawiły się już pierwsze wydarzenia.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Fucker on Pon Gru 24, 2018 2:56 pm

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 GAkXZL5
Ho, ho, ho! Kolejny rok i kolejne święta, które część z nas znów spędza wspólnie. Raz jeszcze wraz z Virusem mamy okazję poczuć ducha świąt, a jeśli ktoś o nim zapomniał, mamy nadzieję, że te życzenia choć trochę o nim przypomną i wywołają uśmiech na twarzy naszych wiernych Virusowiczów.
Pewnie każdy zdążył już nasłuchać się oklepanych formułek na temat zdrowia, szczęścia i pomyślności – nie żebyśmy wam tego nie życzyli – przez co w końcu wolałby usłyszeć coś innego. Nie żeby nas to dziwiło, dlatego w te święta życzymy wam szaleństwa i to dosłownie, bo – nie oszukujmy się – trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby kolejny rok klepać te wszystkie fabularne posty i jeszcze czerpać z tego przyjemność, mimo że często po prostu nam się nie chce. Tego, byście z każdym takim postem poszerzali granice własnej wyobraźni, która zawsze pozwoli wam oderwać się od codziennej rutyny po tym, jak wreszcie oderwiecie się od swojej pracy czy szkolnych obowiązków, a co najważniejsze – żeby ta wyobraźnia pozwalała wam rozwijać postacie i inicjować ciekawe wątki. Żeby kolejny rok przyniósł wam jak najwięcej miłych zaskoczeń i – co najważniejsze – żebyście zawsze pozostawali sobą i nie rezygnowali z tworzenia rzeczy, w które wkładacie tę cząstkę swojego „ja”.
Wymordowanym jak najwięcej ofiar.
Łowcom lepszych warunków do życia.
Aniołom obfitych plonów.
Androidom sprawnego systemu.
A ludziom, by nic ich nie pożarło.

Wesołych i spokojnych Świąt!

Życzy załoga Virusa
Ale wszystko pisał Take, więc trochę chujnia.
OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_growlithe_icon_by_kattling-d5um16j OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_eevee_icon_by_kattling-d5jnjl3 OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Free_bouncy_poochyena_icon_by_kattling-d6r6g74

OGŁOSZENIA OD ADMINISTRACJI - Page 7 Ryan2gif_qneespq
You see this face? This is my face of
NOT GIVING A SHIT.
Fucker

Fucker
Rottweiler     Opętany

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Wto Kwi 09, 2019 11:45 pm

Ogłoszenie #77

Już od niemal roku nie pojawił się nowy numer „Antidotum” — forumowej gazetki; o radiu wspominać nawet nie trzeba. Dział kurzy się i zarasta brudem. Czas zdecydować o jego losie.
Jeżeli jest osoba chętna na to, aby podjąć się opieki nad „Antidotum” bądź „Remedium” niech napisze do mnie PW. Czekam do 12 kwietnia, do 20:00. Jeżeli nikt się nie zgłosi, dział przenoszę do archiwum. Wszystkie dotychczasowe numery oraz nagrania zostaną, jednak znikną one ze strony głównej i wylądują w podforum w dziale z koszem.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Sob Kwi 13, 2019 3:02 am

Ogłoszenie #78

Pojawił się wstępny spis zadań indywidualnych, za które można zgarnąć punkty. Znajduje się w temacie z opisem PF. Jeżeli masz pomysł na nowe zadanie, napisz do mnie na PW na Arcanine'a.

Ogłoszenie #79

Do „Antidotum” zgłosiła się Arthur. W związku z tym gazetka otrzymuje jeszcze jedną szansę. Powodzenia!

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Pią Maj 17, 2019 2:13 pm

Ogłoszenie #80

Z racji „wiecznych” rezerwacji zostaje nałożony limit czasowy. Od teraz rezerwacje na rangi oraz stanowiska są ważne przez miesiąc z możliwością przełożenia terminu na dalszy, jeżeli user zgłosi nieobecność. W razie czego piszcie do Nathaira.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arcanine on Sob Cze 01, 2019 1:11 am

Ogłoszenie #81

Bractwo Świtu zostaje rozwiązane. Ponieważ cieszyło się szczególnym zainteresowaniem kilkorga graczy grupę przemodelujemy na frakcję NPC. Na dniach pojawi się jej opis w tym temacie. Sama siedziba, Skalne Miasto, trafiła do Nieznanych Terenów jako subforum.

Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Powrót do góry