Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Czy stosowałbyś się do pogody, gdyby była często edytowana?

- Halo? Czy to TVM 3 Pogoda? Zbliża się nowy front atmosferyczny... - Page 3 Empty71%- Halo? Czy to TVM 3 Pogoda? Zbliża się nowy front atmosferyczny... - Page 3 Empty 71% 
[ 12 ]
- Halo? Czy to TVM 3 Pogoda? Zbliża się nowy front atmosferyczny... - Page 3 Empty29%- Halo? Czy to TVM 3 Pogoda? Zbliża się nowy front atmosferyczny... - Page 3 Empty 29% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 17
 
 
Poll closed
Wiesz, tylko wskazuję mało logiczny punkt. Mogła być awaria, ale kataklizmy bądź co bądź niezbyt pasują do utopijnego życia mieszkańców Miasta, którzy przecież mają jedynie tyć i się rozmnażać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ay, ładne zdanie, więc tam wstawiłem.
Łatwiej wyegzekwować całkowity brak prądu, niż okresowy, bo co znaczy na forum okresowy w tak małej skali? Mogłoby się okazać, że każda fabuła tam jakimś cudem rozgrywa się, gdy ten prąd jednak jest i cały brak traci sens.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Blight napisał:
Łatwiej wyegzekwować całkowity brak prądu, niż okresowy, bo co znaczy na forum okresowy w tak małej skali?
Np. prąd wysiada co dwa posty na jeden post, później wraca, znowu wysiada i tak w kółko.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie wiem, czy to wiele zmieni. Czytam tak was przez co przypomniały mi się okresowe kataklizmy z zeszłego roku, które były spowodowane nie tyle awariami pod kopułą, a wtargnięciem wirusa X i namieszanie - to w atmosferze pod kloszem, to w zachowaniach zwierząt. Weźmy jeszcze tą opcję pod uwagę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Halo. Chyba wypadałoby zamknąć ten temat i wrzucić do archiwum.
*Nat-przypominajka*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach