Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Tak. Temat w zasadzie wszystko mówi, prawda?

https://virus.forumpl.net/t674-spis-wydarzen-fabularnych#35786

Jeśli ktoś rzuci okiem na link powyżej, powinien bez trudu dostrzec, że jest wydarzenie porwania Smoka, a żaden Smok się nie zgłosił. Stąd moje pytanie - czy ktoś jest chętny zostać ofiarą? Z tego oczywiście może się wywiązać dłuższy event, na co szczerze liczę, więc korzyści dodatkowe.
Pamiętajcie, że po pokonaniu S.SPEC możemy zwinąć im fanty z magazynu.

Ktoś się pisze na to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie napiszę, że się zgłaszam, ale skoro będę w mieście wykonując zlecenie od Cronusa, to czemu jakiś S.Specowiec nie miałby próbować? Nie podłożę się jednak i nie pozwolę złapać tylko dlatego, że ktoś chciał, poleje się krew.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Skoro nikt nie jest chętny, to ja mogę być chętna. Tak ewentualnie. W zasadzie już rozmyślałam nad tym, tylko czekałam na to, że może ktoś inny zechce się zgłosić. No ale jeśli nie ma ów osoby... zgłaszam się.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Zgłosiłabym się, ale chcę zobaczyć aż w końcu Phillowi puszczają zwieracze. Bez odbioru.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak jeszcze tylko sprostuję - Nie wymagam, byście się podłożyli chłopcom w niebieskich mundurach. Nie obrażę się na was, za przyprowadzenie mi jakiegoś żołnierzyka w kajdankach. W końcu okup wynegocjować też możemy.
Chodzi tylko o to, by jakiś Smok się zgłosił do tematu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Lipsum napisał:Zgłosiłabym się, ale chcę zobaczyć aż w końcu Phillowi puszczają zwieracze. Bez odbioru.
Popieram.

Na mnie nie ma co liczyć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach