Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Grow, nie. Chodzi mi o takich anielskich szaleńców. Chcą podążać ścieżką prawości, ale brak im piątej klepki i uznali, że jeśli zabiją tych, którzy krzywdzą ich najbliższych, to będą dobrzy.

EDIT: Ale was się tu namnożyło.


To co z tymi zleceniami dla Smoków? XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

To wtedy taki anioł będzie sądzony przez sąd i ewentualnie unieszkodliwiony poprzez zablokowanie mocy albo umieszczeniem w anielskim więzieniu |: Tak myślę.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Take, ale event to co innego. Nie będzie trwać wiecznie. I tutaj jednak Metatron chyba zezwolił wszystkim na zabijanie (?). To też wielkie odstępstwo.

Bli, to sądziłoby się ich tak, jak sądzi się psychicznie chorych. Lżej, bo są niepoczytalni. Przynajmniej moim zdaniem. Jednak nie można ich usprawiedliwiać samym szaleństwem, bo jednak zabijali, a tego nie wybaczy im żadne Niebo. Trzeba by im wpoić, że tego nie mogą i się nimi zająć. Jakoś.

edit: Ev się wtrąciła. Ale tak właśnie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Yup, Archanioł + Dowódca zastępu + ktoś jeszcze.
Zawsze anioły mogą sobie wybrać u siebie taką osobę upoważnioną do tego. Mimo wszystko nie mają jakoś bardzo jasno określonej hierarchii, oprócz tego, że Archanioł jest na górze. Więc to mógłby być ktoś zaufany i wybrany przez Archanioła. Taka jego prawa ręka czy coś.

No dobra, dobra. Tematu nie było. ~

I też podpisuję się pod resztą.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Archanioł + Dowódca Zastępu + Grow xD Doradca? Taka ranga jakby na równi z dowódcą zastępu. Jedno miejsce by miała. Ten anioł doradzałby archaniołowi w pewnych sprawach, wprowadzałby w życie ustawy jakieś archanioła i podczas sądu był w tej trójcy.

I pod resztą się podpisuję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Czy wszystko już ustaliliśmy?

Mike, nie byłby to zły pomysł, ale myślę, że zasłużony społeczności anioł w zupełności wystarczy na tego trzeciego. (teraz tylko takiego znaleźć)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale dobra, zasłużony anioł okej. Ale to będzie ktoś stały czy przy każdym sądzie randomowo wybierany jakiś anioł?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Lilo napisał:A ja obstawać będę przy tym, by ogólne pozwolenie na zabijanie miały tylko anioły zastępu, zaś przypadki dotyczące obrony własnej byłyby rozpatrywane przez anielski sąd - z uwzględnieniem stopnia zagrożenia i takie tam. No bo jeżeli każdy mógłby sie wytłumaczyć, że to "w samoobronie"... otwierałoby to pole do nadużyć, a może lepiej jednak ich uniknąć.
Też popieram.

Tak swoją drogą to jaki event? Zgaduję że jakiś tajny, ale pozwolenie na mordowanie wszystkich niezbyt mi się podoba.

Odnośnie sądu - trzeci anioł powinien być neutralny, nie będzie prawą ręką archanioła ani zastępcy, tylko zwykłym szarakiem, który wykazał się wyjątkowym dobrem, obiektywnością i rozsądkiem.
Pomysł Ev mi się podoba. Niech za każdym razem będzie to inny dobry anioł.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Lepiej stały, nie? Za dużo cackania się, by zmieniać. To i tak byłaby osoba aktywna.

edit: chociaż...


Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 17.04.15 22:19, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Za każdym razem inny, jeśli byłoby wystarczająco aktywnych aniołów.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jak dla mnie stały byłby lepszy, bo to jednak taki pewnik, ale z drugiej strony taki zamiennik gwarantuje neutralność, więc nie wiem. Akurat tę kwestię pozostawiłbym aniołom do obgadania.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach