Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 22.12.14 20:11  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
W sumie może być i płaszcz, jestem za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 17:32  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Coś tu w sumie jest jeszcze do powiedzenia?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 17:36  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Chyba tylko moc dla głównodowodzącego, bo jest propozycja antygrawitacji (?).
No to dalej. Szybko, szybko. Dokończmy to. Blokada umysłu (nawet przeciwko mocom dyktatorów i/lub innych przywódców, którzy mają moce działające na psychikę) czy antygrawitacja? Czy jak?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 17:43  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Blokada umysłu powinna być wystarczająca moim zdaniem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 17:53  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Ale w walce będzie mało przydatna.
(czyli wychodzi na to, że dostaje tylko jedną moc)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 18:29  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
W walce i może nie będzie przydatna, ale głównodowodzący nie ma być tym który walczy - to szef wszystkich szefów, i on ma innymi dyrygować a nie samemu się do walki pchać - dlatego też na to mogę przystać, dzięki czemu jego rozkazy nie zostaną w żaden sposób "zmienione" z zewnątrz w jego główce.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 19:39  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Sunae napisał:W walce i może nie będzie przydatna, ale głównodowodzący nie ma być tym który walczy - to szef wszystkich szefów, i on ma innymi dyrygować a nie samemu się do walki pchać
Hahaha, jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś, kto zrobi sobie postać głównodowodzącego nie będzie się pchać do walk.
Ale poza tym też uważam, że sama blokada umysłu będzie wystarczająca.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 20:17  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Sunae napisał:W walce i może nie będzie przydatna, ale głównodowodzący nie ma być tym który walczy - to szef wszystkich szefów, i on ma innymi dyrygować a nie samemu się do walki pchać - dlatego też na to mogę przystać, dzięki czemu jego rozkazy nie zostaną w żaden sposób "zmienione" z zewnątrz w jego główce.

Istnieje taka moc jak łamanie blokady umysłu, ale bardzo mało osób ją posiada. Na tym forum chyba jeszcze nikt... ale zgadzam się w 100%, przywódcy powinni podejmować decyzje samodzielnie i na trzeźwo - a nie pod manipulacją.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 20:21  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Marc - ale to "nad-artefakty", których nie złamie zwykły artefakt posiadany przez usera. Właśnie one będą po to, aby pozycja przywódcy była "większym smaczkiem". By kusiła innych. I ja również nadal jestem za blokadą umysłu. To i tak całkowita wolność od wszystkich psychicznych zaklęć, nie tylko tych dyktatorskich. Więc przystajemy na to? Mogę wprowadzać?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 20:26  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Wprowadzaj~
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.01.15 20:27  •  Artefakty dla przywódców - Page 5 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Yup.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach