Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 22.12.14 17:40  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Jak dla mnie wymazanie pamięci jest wręcz stworzone dla Niji. Ktoś zauważy podejrzane zachowanie dziewczynki? No problem, zaraz zrobi mu się pranie mózgu!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 17:53  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Chwila, bo się kręcę. Z wojskowym nadal przystaję przy blokadzie umysłu. Defensywa, bo defensywa, ale całkowita.

I byłbym za tym, aby to się prezentowało tak, jak podsumowała wyżej Luka.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 18:24  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Chyba wsio tu okey, nie licząc tych kości poprzedniego proroka... Proszę, nie. Niezależnie jaki by był wpływ tego, czyjeś kości są raczej... Meh.

Growciu, jest ta obrona mentalna, ale... Właśnie o to chodzi. Tylko tyle?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 18:35  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Ty się ciesz, że nie sugeruję ampułki z jego krwią, haha. Rzeczywiste relikwie potrafią być naprawdę obleśne.

Ja jestem za stałą blokadą umysłu + mocą krótkotrwałej tarczy.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 18:38  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Całkowita blokada umysłu i tak już jest OP.
Nie pozwólcie nosić Tai na szyi nogi poprzedniego proroka. Błagam! Sztylecik?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 18:53  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Sztylet mi jakoś nie pasuje do tej perswazji. Co innego, gdyby nawiązywał do ataku fizycznego, ale gdy chodzi o psychikę... Nie lepiej coś z biżuterii? Chyba, że i tutaj zrobić coś na zasadzie: "ostrze sztyletu musi wpierw mieć kontakt z krwią ofiary, by perswazja nad nią zapanowała".
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 19:07  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Wait. Ustaliliśmy sygnet. Było to 4 posty przed moim ostatnim postem.

Zaraz się wypowiem...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 19:14  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Dobrze, to niech będzie sygnet. W ogóle sygnety dla wszystkich! *raining sygnets*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 19:42  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Znowu sygnet? Ludzie, zróbmy trochę różnorodności...

Kością udową rzuciłam w ramach żartu, lepszy byłby fragment palca czy coś takiego. Albo nawet fragment/element ubrania, jakiś płaszcz czy coś.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 20:00  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Ej, może faktycznie jakiś płaszcz, który stawiałby Proroka w "lepszym świetle", dzięki któremu ofiara daje się nabrać na jego słowa?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.14 20:02  •  Artefakty dla przywódców - Page 4 Empty Re: Artefakty dla przywódców
Jak dla mnie płaszcz byłby całkiem solidnym rozwiązaniem tego problemu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach