• Kartoteka


  Karty pacjentów, spisy pracowników, zapasy ziół oraz ilości sprzętu medycznego, jaki został na magazynach.
  Ilość tematów: 0
  Ilość postów: 0 • Parter


  To tutaj są przyjmowane poszkodowane osoby, gdzie zazwyczaj jest im udzielana pomoc. Zawsze ktoś się kręci po korytarzu: czy to lekarz, czy pielęgniarka. Nie ma recepcji, o wiele łatwiej jest zwyczajnie znaleźć dobrą duszę, a ona odpowiednio pokieruje dalej. Wchodząc w głąb korytarza można znaleźć sale chorych, łazienkę, pokój lekarzy i pielęgniarek oraz blok operacyjny.
  Ilość tematów: 0
  Ilość postów: 0 • I Piętro


  Panuje tu zdecydowanie mniejszy ruch niż na dole, a wynika to z faktu, że leżą tutaj pacjenci, którzy są w stanie chodzić o własnych siłach i nie wymagają nieustannej opieki. To właśnie na tym piętrze jest biuro dyrektora i księgowego. Stąd pochodzą posiłki dla całego budynku i choć skromne, to zazwyczaj starcza dla wszystkich. Prócz tego, znajdziemy jeszcze drugi blok operacyjny, salę rehabilitacyjną, gabinet zabiegowy oraz świetlicę, gdzie jada się wspólne posiłki.
  Ilość tematów: 1
  Ilość postów: 6
  Szpital K0PsK5v[Zawalone]...
  Wto Lip 23, 2019 12:45 am
  Jaskier Zobacz ostatni post


 • II Piętro


  Wszelakie pomieszczenia zostały przerobione na kilkuosobowe pokoje, gdzie mieszkają nie tylko pracownicy, ale również osoby, które nie mają się gdzie podziać na Desperacji albo zwyczajnie szukają azylu. Nocleg jest często opłacany drobnymi pracami na rzecz szpitala albo co comiesięczną darowizną jednostki krwi. Prócz pokoi jest tutaj również duża sala przeznaczona na towarzyskie spotkania i pogadanki. Na końcu korytarza znajduje się pokój dyrektorów, którzy jeśli nie są na dyżurach to odsypiają, ale zawsze można do nich zapukać. Jeżeli się obudzą nie będą mieli za złe najścia.
  Ilość tematów: 0
  Ilość postów: 0 • Piwnice


  Miejsce przeznaczone wyłącznie dla personelu. Są tutaj laboratoria, bank krwi, magazyn rzeczy wszelakich i swojego rodzaju prosektorium, gdzie zwłoki służą uczącym się lekarzom i pielęgniarkom, by potem zostać skremowane. Klucze mają tylko dyrektorzy, a myszkowanie może być srogo ukarane. Przechowywane są tu cenne towary.
  Ilość tematów: 1
  Ilość postów: 14
  Szpital VlqsfJ7Magazyn
  Czw Lip 18, 2019 6:29 pm
  Nier Zobacz ostatni post

 • NAZWA TEMATU
  Autor
  Odpowiedzi
  Wyświetlenia
  Ostatni post
 •  
  Lysane

  13 Odpowiedzi
  520 Wyświetleń
  Lysane Zobacz ostatni post
  on Nie Mar 24, 2019 7:42 pm
 •  
  4 Odpowiedzi
  308 Wyświetleń
  Arcanine Zobacz ostatni post
  on Sro Sie 22, 2018 10:32 pm

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderator

Apokalipsa

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach