Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: M3 :: Centrum


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie on 27.07.20 14:39  •  Szpital im. Yamakawy Izanami - Page 3 Empty Re: Szpital im. Yamakawy Izanami
  Mayhem pokiwała tylko głową w zrozumieniu i odwróciła wzrok. Resztę badań siedziała na współpracy z doktor Watanabe i w pełnej ciszy. Nawet jeśli miała jakieś pytania, to zwyczajnie ich nie zadała, woląc w pełni skupić uwagę na śledzeniu pracy kobiety. Gdy tylko miała okazję, próbowała wyłuskać szczątkowe informacje ze zmian zachodzących na twarzy lekarki.
  Godziny pozostałe do operacji odliczała jedną po drugiej. Myśli wypełniał jej temat potwora siedzącego w brzuchu i absolutnie nic poza nim. Z początku marzyła, by rozłożyć go na czynniki pierwsze skalpelem, lecz im więcej czasu mijało, tym mniej miała na to ochotę. Niech ktoś inny się nim zajmie. Nie była jedynym patologiem w mieście, nie musiała brać tego obowiązku na własne barki i była pewna, że zostanie to zrozumiane.
  Próbowała czytać, próbowała rozmawiać z przechodzącymi ludźmi, z pielęgniarkami, próbowała zabić czas przeglądając artykuły na internecie. Absolutnie nic nie działało i każda minuta rozszerzała się na długość tygodnia. Mayhem zawsze była cierpliwa, nigdy nie miała problemu z czekaniem. A teraz? Teraz nie mogła wytrzymać i to drażniło ją jeszcze bardziej.
  W końcu jednak nadszedł upragniony poranek.
  Tylko dzięki silnej woli powstrzymała nogi od biegu. Poszła spokojnym krokiem za pielęgniarką prowadzącą ją do odpowiedniej sali i czekała.
                                         
Mayhem
Naukowiec
Mayhem
Naukowiec
 
 
 

GODNOŚĆ :
Mayhem Kevorkian


Powrót do góry Go down

 :: M3 :: Centrum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

 
Nie możesz odpowiadać w tematach