Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 21.03.14 20:07  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
No przecież piszę, że subforum! ._.~xD
Generalnie chodzi mi o to, żeby był porządek a nie wszystko w jednym garnku. Nie chcę Wam robić jakiegoś zamieszania, po prostu uznałam, że tak łatwiej będzie w nawigacji w temacie, przejrzyście i jeśli wszystko będzie poukładane. Z góry dziękuję, yo.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.14 14:33  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Przydałoby się subforum do Kościoła Nowej Wiary. W opisie organizacji jest napisane, że mają siedzibę w Górach Shi, więc tam mogą mieć swój dział.
Bo chwilowo nie mają się gdzie podziać i może być im smutno
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.14 14:39  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Dedal... dosłownie parę minut temu napisałem ci PW na Ionie. Odbierz, bo jest w tej sprawie. c:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.14 22:29  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Ja chciałabym domek dla Rosie, gdzieś w zachodniej części miasta, świat-3 :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.14 22:50  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
To są głównie prośby o subfora, Ros, bo zwykły temat z domkiem bez problemu możesz założyć własnoręcznie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.02.15 16:51  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Wiec i ja coś dorzucę od siebie. Proponuje utworzenie subforum zrujnowanego miasta, wydaje mi się że może się to przydać z punktu widzenia gracza, jako miejsce zbiorowe dla rożnego rodzaju fabuł i misji. Co do opisu:
Inseki napisał:Niegdyś w tym miejscu istniała potężna metropolia. Jaka była jej nazwa? Kim byli ludzie którzy tu mieszkali? Co się z nimi stało? Znaleźli bezpieczne schronienie, a może zmienili się w Wymordowanych? To wiedzą może tylko Aniołowie, bowiem nazwa miasta już dawno zniknęła z wszelkich map i pamięci ludzkiej. Ogromny teren pokryty jest resztkami domów, czas sprawił że większość z nich obróciła się w pył, zaś część która ocalała grozi zawaleniem. Ulice zaścielone są zepsutymi dawno pojazdami, w wielu miejscach pod gruzami widać poszarzałe ze starości kości nieszczęśników, którzy padli ofiarą kataklizmu i żyjących tutaj potworów. Potężne szkielety dumnych niegdyś wieżowców straszą zbłąkanych wędrowców swoim upiornym majestatem. Rzadko ktokolwiek tutaj przybywa, pomimo tego, że wiele z domów może skrywać w sobie jeszcze całą masę użytecznych do przeżycia rzeczy, a sam teren gdzieniegdzie posiada rejony które ominęło skażenie. Dlaczego? Jest to bardzo niebezpieczna okolica, nawet doświadczeni Łowcy i Wymordowani starają się omijać to miejsce, bowiem jest to teren łowny wielu niebezpiecznych drapieżników. Czasem da się wyczuć wstrząsy podłoża. Podania ustne mówią, że pod ruinami znajduje się zniszczone metro, będące legowiskiem potężnej bestii, jednak nikt nie wie, czy jest to tylko zmutowane zwierzę, czy też Wymordowany który zdziczał i osiągnął nadnaturalne rozmiary. Osoby które miały okazję ujrzeć go na oczy nie są zbyt rozmowne. Bycie martwym raczej nie pomaga w prowadzeniu dyskusji... Ponadto w pewnych miejscach zachodzą tutaj zjawiska, których nie da się opisać w naukowy sposób. Zmiany natężenia grawitacji, błędne ogniki potrafiące przybierać ludzkie kształty i przyciągać do siebie hipnozą osoby patrzące na nie zbyt długo, by potem spalić ich skórę i kości w objęciach ognia, cienie poruszające się po ścianach i wyjące potępieńczym głosem... O ile w dzień jest względnie bezpiecznie (pomijając zwykłe niebezpieczeństwa grożące w Desperacji...no i te właściwe dla tego rejonu), to jednak z nadejściem nocy... Wtedy właśnie zaczyna się prawdziwy spektakl, od którego miejsce wzięło swoją nazwę, istny przedsionek piekła na Ziemi - "Limbo". Powiedzmy, że nie chcecie tu wtedy być, ok? Serio.
Mam juz nawet pomysł na kilka lokacji żeby to rozruszać. No i prosiłbym o opiekę nad tym tematem jako Los (z pominięciem misji MG), bo chciałbym, żeby zapuszczanie się tam naprawdę było groźne w skutkach, o co bym zadbał. Oczywiście z uwzględnieniem informacji od graczy. A jeśli nie to...trudno. .__.

Ruiny miasta - "Limbo".
I pierwsza lokacjazniszczona stacja metra.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.02.15 17:01  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Hm. W sumie nie miałbym nic przeciwko (nawet byłbym za, bo kusi mnie ta interwencja MG). Tylko opis taki długi...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.02.15 17:08  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Mogę skrócić i dać krótkie info, a cały opis wstawi sie w jakiś kod, żeby po kliknięciu wyskakiwał.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.02.15 20:53  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Za. Bo Gilb bije bejsbolem |:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.02.15 20:55  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Przeciw, bo mogę.
Nie no, za.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.02.15 21:28  •  Prośby o miejsca fabularne - Page 2 Empty Re: Prośby o miejsca fabularne
Też jestem za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach