Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Go down

Święto zmarłych tuż-tuż (w Auchanie widziałam palety ze zniczami, it begins |: ), dlatego warto skupić się na halloweenowym dodatku. Czasu niewiele, a ponieważ dzień wyłudzania cukierków od sąsiadów wypada w środku tygodnia, datę wstawienia numeru proponuję na sobotę 26.10 (tworzenie artykułów do 20.10, ostatecznie naprawdę najpóźniej do 22.10, żeby na spokojnie móc to posklejać).
Kto żyw lub wygrzebion z grobu i chętnion - zapraszam do rzucania pomysłami, artykułami i czym tylko chce. Byleby nie wzajemnie w siebie błotem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Swego czasu Eden robił "konkursy na scenkę", czyli rzucali sygnał, że coś takiego jest w planach i ludzie do dnia X miesiąca Y mieli podrzucać linki do swoich fabuł. Moglibyśmy takie coś machnąć z paroma takimi promptami typu "najstraszniejsza/najzabawniejsza/najbardziej klimatyczna/jakaś tam scenka", a wyniki ogłosić w świątecznym wydaniu. Możemy wyniki wytypować albo na podstawie naszych preferencji albo głosowaniem dla całego forum, żeby nie było, że "uuu, redakcja po znajomości daje nagrodyyyy". Zresztą w drugim wypadku spokojnie nawet redakcja mogłaby brać udział. Właśnie, zwycięzca mógłby dostawać jakąś symboliczną nagrodę. Albo obdarować czymś 3 pierwsze miejsca. Przydałoby się tylko postawić jakieś wymogi, typu ile minimum musi być kolejek itd.

Myślałem też kiedyś o plebiscycie horrorowym (o czym poniekąd w innym temacie przypomniał mi Liam), w którym tytułami miałyby być pseudonimy bądź po prostu nazwiska charakterystycznych postaci z horrorów (Ghostface, Nosferatu, Freddy Krueger) albo tytuły filmów z tego gatunku. Albo oba, jedno dla użytkowników, drugie dla postaci, w dowolnej konfiguracji. I wynik też do ogłoszenia w kolejnym numerze. Nie musi być nawet w ten sposób (czytaj - tytuły mogą być inspirowane czymś innym), ale po prostu... Coś, co ruszy graczy i sprawi, że będą wyczekiwali kolejnego numeru jak ulubionego dania na obiad... *q* ekhm.

Super motywem byłyby maski bądź dynie inspirowane postaciami, takie jak w tym numerze były lody. Dalej nie umiem jednego odgadnąć, ech XD

Można dać też jakiś kącik przerażających opowieści, taki w deseń artykułów o drinkach w numerze letnim.

I można pomyśleć tym razem poważniej o wywiadzie, nawet nie takim userskim, a po prostu jak rozmowa z postacią. Na pewno jest masa postaci, które pasowałyby zarówno na pytającego, jak i odpowiadającego w takim wywiadzie. Patrzę na Seiji, ale jakby co mogę ja poprowadzić jako Sal/Hachi/Elliott, bo takie energiczne głąby na pewno coś z kogoś wyciągną. Kogoś na pewno da się znaleźć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No ja już mówiłam, że go biorę na swoje barki. Dopiero wróciłam z urlopu i potrzebuję krótkiego wydechu.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Idzie ci to jakoś? Został tydzień do wydania, a nic się nie odzywasz~ W razie co na pewno są jakieś pomocne ręce :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Yuu mnie dziś uświadomiła, że pojawiło się tu pytanie, które albo forum mi odznaczyło, albo jakimś cudem pominęłam :/ Mój błąd. W każdym razie halloweenowy dodatek jest gotowy i dziś go wrzucę.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Odznaczanie jest wredne. Ale i tak, na przyszłość bym chciała znać zawartość albo chociaż wiedzieć, że coś się dzieje, bo się zamartwiałam, że nie będzie :C

A temat w takim razie wrzucam w archiwum, żeby nie dyndał :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach