Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 13.12.18 23:36  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty |DESPERACJA| Tajemniczy piroman

Tej nocy nikt nie mógł spać spokojnie w Szpitalu Ostatniej Nadziei. Ci, którzy mieli swoje domy i nory najbliżej usłyszeli huk i poczuli silny wstrząs, zaraz po tym nadciągnął swąd dymu i krzyki przerażenia. Wystarczyło wyjrzeć na zewnątrz, by ujrzeć miejsce będące wcześniej ostoją dla chorych oraz rannych. Wystarczyło ruszyć czarnym śladem unoszącym się w powietrzu. Szpital ział wielką dziurą w murach, resztki desek i cegieł wyzierały z pobojowiska niczym ostatki niewybitych zębów. Połowa budynku była stertą gruzu.
Ta część personelu, która nie rozsypała się z powodu nagłego ataku, teraz próbowała gasić pożar i ratować pacjentów. Panował totalny chaos, wśród którego słychać było krzyki i szlochanie, przekleństwa i błagania o pomoc, modlitwy i złorzeczenia. Nikt nie widział sprawcy, ale też nikt się nim nie przejmował. Nie, dopóki w ocalałej części budowli nie odnaleziono podłożonych ładunków wybuchowych, które nie spełniły swojego zadania.
Kto mógł dopuścić się aktu agresji wobec niewinnych?

ZADANIA
— Porozmawiaj z Jophielem nadzorującym akcję ratunkową przed szpitalem. Dostań pozwolenie na wejście do zgliszczy i zbadaj ślady. (30 PF)
— Rozbrój pozostałe ładunki wybuchowe / pomóż w poszukiwaniach ocalałych. (30 PF)
— Rusz za wskazówkami i odnajdź sprawcę. (30 PF)
— Powstrzymaj piromana. (50 PF)
Łączna ilość punktów za przejście wydarzenia: 140.


KONSEKWENCJE
Jeśli piroman nie zostanie odnaleziony i powstrzymany przed kolejnym atakiem, więcej budynków ulegnie zniszczeniu.

INFORMACJE DODATKOWE [TECHNICZNE]
—  Istnieje możliwość kooperacji oraz podziału zadań.
— Przewidywana maksymalna ilość uczestników: 3
— Wydarzenie obejmuje interwencję Mistrza Gry, Lysane.
— Szpital grozi zawaleniem, wejście do budynku może być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.12.18 2:01  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Zgłaszam się.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.12.18 6:35  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Yay! Zapraszam do tematu. Na więcej użytkowników zaczekam do piątku, 21 - wtedy wrzucę swojego posta (chyba, że wcześniej wszyscy w ilości 3 sztuk się pojawią).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.12.18 1:00  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Lys, dostaliśmy z Nierem pozwolenie do przejścia do tego wydarzenia, także mój posteł powinien się pojawić jutro. Jeśli coś się zmieni - będę informować.
                                         
Laura
Medyk     Biomech
Laura
Medyk     Biomech
 
 
 

GODNOŚĆ :
Laura, Wieczna lekarka


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.12.18 11:14  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Pewnie, wpadajcie c: Ja swojego posta zgodnie z zapowiedzią postaram się wrzucić dziś, najpóźniej w sobotę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.01.19 13:24  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Można jeszcze przyjść?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.01.19 18:52  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Nier posta nie napisał, więc miejsce jest. ¯\_(ツ)_/¯ Nagradzam tylko trzy osoby - pierwsze, które przyjdą na miejsce i zrobią pierwsze zadanie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.19 0:42  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Rano będzie post zatem.
                                         
Jericho
Kundel     Desperat
Jericho
Kundel     Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Han Mokugawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.19 17:00  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Okej, trochę zjebałem sprawę, bo nie wiedziałem, że na to są jakieś terminy, a nie zajrzałem w temat wcześniej niż dzisiaj. Dlatego jeśli nie jest za późno i mogę dostać szansę, to machnę dzisiaj tam odpis zgodnie z wymaganiami. A jak nie, to nie będę się wpierdalać.
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.19 17:13  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
Czyli widzę, że kto pierwszy ten lepszy xD Chyba, że można tutaj zrobić dyspensę i dopuścić nas obu? Najwyżej podzielimy się zadaniami. Jeśli nie, no to wtedy zobaczymy, kto pierwszy napisze posta.
                                         
Jericho
Kundel     Desperat
Jericho
Kundel     Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Han Mokugawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.01.19 17:34  •  |DESPERACJA| Tajemniczy piroman Empty Re: |DESPERACJA| Tajemniczy piroman
A nie wiem. Ja mogę się dzielić, nieszczególnie zależy mi na tych punktach. Ja trochę już chamsko odpisałem, kiedy nie widziałem Twojego odpisu. Nie chciałem zostawić Laury, gdy obiecałem jej, że tam odpiszę, więc trochę zrobiłem niemiło na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Jeśli to problem, post mogę usunąć, dopuścić Ciebie lub razem możemy to jakoś cisnąć. Ale to już raczej kwestia MG i jego woli.
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach