Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Karty Postaci


Go down

Pisanie 10.09.18 22:39  •  Jestem nowy, nie bić. Empty Jestem nowy, nie bić.
Godność: Boris Cox
Pseudonim: Ghost
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50, wizualnie ok.26
Zawód: Biolog
Miejsce zamieszkania: Podziemia M-3

Organizacja: Łowcy
Stanowisko: Indywidualista
Rasa: Łowca

Artefakty: OCHRONNA BRANSOLETA
Technologia: RĘKAWICE „STRIKE”

Umiejętności:
Perfekcyjne posługiwanie się bronią białą, zwiększona tężyzna oraz regeneracja ciała to podstawy dla każdego łowcy. Ja wychodząc poza schemat muszę przyznać, że jestem świetnym aktorem. Kłamstwo i udawania kogoś kim nie jestem wychodzi mi niezwykle naturalnie. Ponadto znam się trochę na medycynie. Jestem też dobrym rozmówcą, który umiejętnie wychwytuje najpotrzebniejsze szczegóły i zapamiętuje je dla własnego użytku. Mam świetną pamięć.

Słabości:
Jestem typowym zazdrośnikiem, który najchętniej zamknąłby bliskie osoby w klatce. Niegdyś zdrowe podejście powoli zaczyna przeistaczać się w paranoje. Strach o przyjaciół i rodzinie czasem bywa paraliżujący. Moją największą słabością fizyczną jest uczulenie na jad owadów takich jak pszczoły czy osy. Mało komfortowo czuje się w naprawdę bardzo ciasnych pomieszczeniach ale staram się to zwalczać.

Wygląd zewnętrzny:
Mam 189 cm wzrostu i ważę prawie 100 kg. Tak, jestem umięśniony ale w granicach zdrowego rozsądku. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniam się niczym specjalnym. Moje włosy są koloru czarnego, są tak ciemne jak roztopiona smoła. Zazwyczaj noszę kilkudniowy zarost, który od czasu do czasu przystrzygę. Kolor oczu nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Tęczówki standardowo są czerwone. Moje ciało, chociaż nosi liczne, zazwyczaj drobne blizny, to nie pokryte jest niczym co byłoby charakterystyczne. Nie noszę kolczyków i nie mam tatuaży. Zwykły ze mnie gość.

Charakter:
Staram się być opanowanym i spokojnym człowiekiem chociaż nie zawsze to się udaje. To jak odbiera mnie otoczenie w dużej mierze zależy od sytuacji w jakiej zostanę postawiony. Jak już wspominałem jestem dobrym słuchaczem ale też rozmówcą. Niewątpliwie umiem wpasować się w każde towarzystwo a to dlatego, że nie jestem typem samotnika. Lubię przebywać między ludźmi.
Jeśli jestem do czegoś zobowiązany to osiągam cel za wszelką cenę. Umiem słuchać rozkazów i wiem czym jest hierarchia. Jeśli daje komuś słowo to może być pewny, że go dotrzymam. Jestem człowiekiem honoru.


Dodatkowe:
*Doskonale pływam
*Jestem nałogowym palaczem
*Hobbystycznie zajmuje się mechaniką co w sumie można nazwać pasją
*Uprawiam sport przynajmniej 4 razy w tygodniu
*Imigrant z M-1[/u]


Ostatnio zmieniony przez Ghost dnia 11.09.18 20:51, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.18 23:39  •  Jestem nowy, nie bić. Empty Re: Jestem nowy, nie bić.
*Całkiem nieźle idzie mi walka wręcz czy jak kto woli mordobicie.

To dość ważna umiejętność, a jako Łowca możesz mieć tylko trzy na start (a aktualnie masz cztery)
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.18 20:51  •  Jestem nowy, nie bić. Empty Re: Jestem nowy, nie bić.
Poprawione ;]
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.18 23:01  •  Jestem nowy, nie bić. Empty Re: Jestem nowy, nie bić.
Akcept.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach