Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 12.11.16 8:05  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Jestem tutaj, ponieważ...


Kiedyś na pewno był taki temat, ale gdzieś wsiąknął i zakładam, że kurzy się pod toną pajęczyn w archiwum. Albo został skasowany przy czystkach. Niedopuszczalne. Potrzeba mi takiego wywiadu środowiskowego, żeby wyłapywać potencjalnych użytkowników mających niezłe kontakty, także... jakim sposobem znalazłeś/łaś się na Virusie/kto cię przytargał za szmaty i zmusił do zostania pod groźbą wymordowania najbliższych i psa sąsiadów? Znajomi, wymiana, toplisty (legendy głoszą, że kiedyś gdzieś jakoś w nich figurowaliśmy, także wszystkie chwyty dozwolone)? I najważniejsze: znaleźć to jedno. Zostać to drugie. Co było powodem, dla którego postanowiłeś/łaś zostać na forum dłużej?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.11.16 15:07  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Banner na jakimś pbfie o SNK.
A zostałam bo... wciąż moja postać nie dokopała Growowi :/
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.11.16 15:44  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.11.16 16:05  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.11.16 16:44  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Ciro napisał:Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.

Pfff
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 23:56  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Ray. Poza tym porządny poziom. ;3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 0:10  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Przybyłam tu tak dawno, że już nie pamiętam co mną kierowało. Podejrzewam, że znalazłam banner na jakimś forum. Pamiętam, że wpadłam tylko pochwalić grafikę (która już te dwa, dwa i pół (?) lata temu była fantastyczna). No i... zostałam na dłużej.
Odchodziłam i wracałam. Taki urok mojego romansu z virusem.
Sama Echoszka ma już rok, nie mówiąc już o Tanace (forever in our heart).

A czemu zostałam...
No cóż. Wieczne party hard.
Jestem tutaj, ponieważ... Giphy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 10:09  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Banner na innym forum, nie pamiętam jakim.
Raz odszedłem, ale wróciłem, prawdopodobnie dla ludzi grających tutaj.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 10:55  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Hm... żeby pewne osoby, co w sumie fajnie mi się pisało z nimi na innym forum, nie poczuły się zbyt miło to powiem, że banner. Tak. A czemu zostałem, hm... bo jestem leniwą bułą, nie złapałem jeszcze Arcanine w master balla, a do tego Grow wisi mi czekolady i w sumie ze sporą częścią osób fajnie się gada, czy coś... chociaż w sumie to bardziej 'się pisze'.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 13:52  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Wazon napisał:Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:
Jestem tutaj, ponieważ... Latest?cb=20140311230639
ach you~~

Ja zaś przez False pewnie, jakoś się przetoczyłam stamtąd tutaj, baner Virusa zaś na innym forum znalazłam. Czasem jak mam trzy minuty wolnego to otwieram wszystkie bannery jak leci w stopkach i patrzę co tam się w pbfach dzieje.
A jak już sobie Wazona ściągnęłam to było mi mniej straszno i nawet odważyłam się pisać do ludzi.
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.17 19:46  •  Jestem tutaj, ponieważ... Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Szukałam jakiegoś forum w klimacie mangi/anime, bo miałam dość ludzi kłócących się o "ulubione twarze" i tej niekiedy chorej, sl'owskiej atmosfery. *kaszl* Poza tym chciałam spróbować czegoś nowego, więc poszperałam, a na Virusa trafiłam przez Eden. Szczerze mówiąc, pierwsze co mnie przyciągnęło za opisem, to szablon. Im bardziej forum podoba mi się wizualnie, tym jeszcze lepiej mi się gra. I spędza tutaj czas. Trochę mnie na początku przeraziła fabuła, sama nie wiem dlaczego, ale wszystko wydawało mi się takie jakieś ojezujakjatoogarnę, no, ale ogarnęłam, bardzo szybko właściwie, bo już na drugi dzień pisałam kartę. Poza tym, wreszcie trafiłam gdzieś, gdzie mogłam wpasować się postacią. Akurat tą konkretną, bo reakcje na prostytutkę naprawdę przeżyłam różne. Zdążyłam się przyzwyczaić, także nawet jeżeli sobie czasami znikam, wiadome, że wcześniej czy później wrócę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach