Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie


Strona 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Pisanie 31.05.17 16:20  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Ekhm, no witam. Jestem sobie totalną kupą w wyszukiwaniu artów także oddaję się w ręce ludzi lepszych i mądrzejszych ode mnie. Chciałabym jakąś kobitkę wizualnie 24-28 lat, czarne włosy no i taki trochę wygląd badboya, badgirl. Ukocham i zapłacę w ciastkach <3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.06.17 20:22  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
No hej, hej.

Wyzwanie małe. Chciałabym aby ktoś znalazł dla Alphy jakieś fajne przyszłościowe avki. Ona ma dwie formy, dlatego mogą być to obrazy jak jest w formie wilka lub ludzkiej. Wrzucę krótki opis, żeby było wiadomo, czego szukam:

Wilk: Duży, czarne futro, złote oczy, zero łat/skarpetek/jaśniejszych plam.
Człowiek: Długie czarne włosy (im dłuższe tym lepiej), złote oczy (da się zmienić, przez edytor, nie ma problemu), wilcze uszy i ogon.

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.17 20:12  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
POSZUKUJE!
Avatarów dla dziewczyny o różowych włosach i zielonych oczach.
Najważniejsze to to żeby nie miała jakieś bardzo młodej, ale też bardzo groźnej mordki.
Ludziom, którzy pomogą dziękuje z góry!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.17 20:35  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Drama - pyk
Oczy zawsze można przekolorować. Ale tylko trzy, bo... nie wiem czemu, ale nie mam więcej w fapfolderze. W sumie nie wiem czemu, bo z tydzień temu parę nowych zapisywałam ó_ó
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.09.17 23:09  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Dobra. Zgubiłam gdzieś arta, którego chciałam użyć na nową postać i bez niego nie jestem w stanie zacząć sobie skrobać karty w tempie jednego słowa na miesiąc.
Potrzebuję: kobieta (może nie wyglądać jak kobieta), ubrana trochę w "militarnym" stylu (ale nie musi), jeden bok głowy wygolony (lub z po prostu krótkimi włosami po jednej stronie), pozostałe włosy przerzucone na drugi bok w możliwie artystycznym nieładzie. Kolory dowolne. Może ktoś odnajdzie tą sierotę, którą mi wcięło. Wolałabym, żeby to nie była VI z lola.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.10.17 12:33  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
*zapisuje jak mały dzik*
W sumie pierwszy też mi się zapodział... Ale nadal nie ma tego, o który najbardziej mi chodziło. I tak dzięki, choć jak ktoś znajdzie jeszcze coś, to chętnie przygarnę >3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.10.17 13:21  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Część z tych już w sumie miałam. I ta z komiksu tak średnio .3. Ale dzięki~ *zapisała kilka*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.10.17 2:13  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 17 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Hej, widzieliście Draśkę?
Taka długowłosa blondyna, resting bitch face, lubi bronie i się naparzać jak dzicy wymordowani w imię wszechmocnego S.SPEC.
Cierpi na chroniczny brak konkretnych artów, w których nie wygląda jak dziewczynka lub urocza panienka. Szuka lekarstwa z pazurem.
Proszę o datki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie

Strona 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach