Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie


Strona 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Pisanie 13.01.17 3:21  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Uwaga, warning, achtung.

Potrzebuje arta (najlepiej kilku) z kochanymi rudzielcami. Długość włosów nie ma znaczenia, ale jedynie wymaga tego żeby artworki wskazywały na wiek 20-25. Dodatkowo (ale nie wymagane) mogą być w stylu mangowym (coś w rodzaju kreski mangowej). Dostałem już raka od poszukiwań dla Zmory.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.17 23:23  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Apel mam do was, gołąbki pieczone.

Dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach grałem bywałem tu Ścierworyjkiem. Na avatarze miałem totalnie randomowego gościa z dwoma artami w necie, który wyglądał jak mechanik-wannabe Koujaku ze snake bites. Błagam, powiedzcie mi, że ktoś to kiedyś po coś zapisał i gdzieś nadal to ma bo zaraz sobie tyłek pogryzę z bezsilności. :<

Tutaj miniaturka poglądowa jak postać mniej-więcej wyglądała
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.01.17 15:47  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Dobra. Może wy znajdziecie coś, co dotrze do mojego serca.
Szukam jakiegoś ładnego artu/artów dla Chrisa. Jaki jest - każdy widzi.
Długie włosy (ew. średniej długości) czarne, niebieskie (wolę jednak ciemniejsze odcienie, niż jasne), a jak znajdziecie blondyna, to będę was po rękach całować. Tudzież z różnokolorową grzywką. Oczy niebieskie, chyba że znajdę kogoś, kto umie zmieniać kolor - to wszystkie przejdą. Ogólna uroda - no wiecie, że Chris to ma lekko kobiecą urodę. Tylko nie przesadzajmy.
Co jeszcze? W sumie nic. Chris to fajtłapa, która potrafi się zarówno roześmiać, rozszczekać, jak i zamyślić, więc wyraz twarzy jest mi obojętny.
Proszę. Bardzo proszę.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.03.17 21:11  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów


Może komuś się uda. Potrzebuję chłopca, takiego czternasto-, piętnastolatka z jak najmniejszą emocjonalnością na twarzy. Niech śpi, będzie pobity, martwy, żywy, stojący, siedzący, byle nie wyrażał przy tym zbędnych emocji, bo przecież Hiro to taka niemożliwa do odczytania buła. Wolałbym też, żeby cieniowanie było... no. Było. |: Niech ono po prostu będzie. Plus jasne włosy. Blondyn, albinos, rudy - wszystko jedno. Ale jasne.
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.03.17 22:26  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Nie wiem czy się któryś nada, ale mam takie: 1 2 3
Jak znajdę coś lepsiejszego to wstawię.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.05.17 1:01  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Dobra... Potrzebuję pomocy. Ze znalezieniem arta, ale to jest chyba oczywiste w tym temacie.  
Płeć - samiec! Twarz - europejczyk. Czarne (lub czarno brązowe włosy), oczy podobnej barwy (ale mogą być też inne). Od osiemnastolatka po dwudziestopięciolatka. Broda, czy też mleko pod wąsem - obojętne (byleby nie był to zarost poziom Ragnar). Emocje bijące z grafiki? Spokój, melancholia, delikatny uśmiech i tym podobne klimaty. Ogólny styl arta "poważny" mangowy, albo bardziej rzeczywista kreska. Jeśli to pomoże, moja postać będzie aniołem ~
Jeśli ktoś znajdzie coś w tym stylu to będę bardzo wdzięczny!

EDIT

Dziękuję, niektóre naprawdę fajne, ale nie czuję ich w postaci.


Ostatnio zmieniony przez Kamiru dnia 09.05.17 1:48, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.05.17 1:26  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Przekopałam mój fapfolder. Od razu mówię, że pewnie nic ci się nie spodoba, jeden ma brodę jak Ragnar, azjatyckie rysy też mogą się znaleźć, ale najwyżej ktoś jeszcze skorzysta c: Nie sprawdzałam też, czy ktoś tego nie używa, ale nie kojarzę (choć co do jedynki nie jestem pewna). Niektóre ładne będą dopiero po ogarnięciu przez jakiegoś grafika .3.'
*edit* A. Nie zwracałam uwagi na emocje. Nie chciało się .3.'

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.17 17:45  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Może komuś się uda, bo ja się właśnie poddałam.
Poszukuje obrazka kobiety - snajperki. Chciałabym, by miała długie włosy (brązowe lub rude) i czarny strój. Obrazek może być kolorowy lub czarno-biały, obojętnie. Wolałabym by postać wyglądała na nim poważnie, najlepiej nie wyrażała za dużo emocji, ewentualnie może być zadziorny/kpiący uśmiech. Jeśli nie da się znaleźć żadnego obrazka z bronią, przeżyję, ale wtedy naprawdę zależy mi na czarnym stroju/kombinezonie.
Poratuje ktoś?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.17 19:01  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Szybkie przeszukiwanie internetów zakończone.
1, 2, 3, 4, 5, 6
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.17 19:10  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
She napisał:Nie wiem czy się któryś nada, ale mam takie: 1 2 3
Jak znajdę coś lepsiejszego to wstawię.

Spóźniłem się z podziękowaniami... ale dzięki wielkie!
Ostatniego użyję na pewno, ale prawdopodobnie przy Shawnie.
Hiro ma bardziej okrągłą twarz. Przynajmniej takich artów u niego używam.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.05.17 19:23  •  Darmowa wyszukiwarka artów - Page 16 Empty Re: Darmowa wyszukiwarka artów
Kamiru napisał:Szybkie przeszukiwanie internetów zakończone.
1, 2, 3, 4, 5, 6

Dziękuje! Nad pierwszym się zastanowię, a 4 może nie jako avatar, ale muszę go gdzieś użyć, bo strasznie mi się podoba
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość :: Avatarnie

Strona 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach