Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pisanie 11.03.18 13:34  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Czemu nie Kiedyś robiłem mapki w gimpie do sesji rpg (stare dzieje) ale na ps'ie chyba nawet łatwiej będzie to zrobić.

To może zakazać w tym sensie, żeby nikt nie robił tego samodzielnie? W pytaniach jakby ktoś chciał zrobić temat, to pyta się, czy może zrobić lokację x w dziale x jak już będzie mu tak naprawdę cholernie potrzebna do sesji. I szybki look na konkretny dział "jest pustynia, duża, nie ma na niej ani jednego tematu np. z kanionem i skoro możliwe było uformowanie się takiej rzeźby terenu, to spoko, możesz stworzyć sobie ten kanion" i do tego wymóg powiedzmy 4 linijek tekstu i jakiś obrazek.

Ja myślę, że z pogodą jest o tyle problem, że tutaj ludzie mają długie sesje (tak jak zaglądałem) i jak jedna sesja trwa powiedzmy 4 miesiące, to w tym czasie zamiast zimy zrobi się wiosna, ale w czasie tej jednej sesji dalej będzie powiedzmy początek zimy. Ale i tak jakaś pogoda musi być. Dziwnie mi się przyzwyczaić do myśli, że na pustyni jest zima i śnieg, gdzie na pustyniach to albo masz non stop ujemne temperatury (lodowa pustynia) albo non stop wysokie temperatury z wyjątkiem nocy (zwyczajna, piaskowa pustynia). W każdym razie, Eden jako jedyny teren zielony nieosłonięty nie jest chyba aż tak duży by wpływać na zmiany klimatu. Czy opady nie powinny być aż tak niskie, że wcale by nie występowały, jak to jest na trudnych terenach? Nie ma rzek, ale śnieg już pada, radujcie się wszyscy, nie umrzemy z pragnienia XD
Znaczy się, to tylko takie moje dygresje, może wirus też działa na pogodę, nie wiem, ale dla mnie czasem jak czytam tematy to pogoda nie ma w ogóle sensu i trzeba byłoby coś ludziom narzucić xD

A co do tematów to daj, ja wyczyszczę, poprzerabiam itd. Martwe, duplikaty i mieszkania widmo pójdą do kasacji, a resztę się przerobi. I ja wiem, to jest w pizdu roboty, robiłem to na HellGates, jak chcieliśmy reaktywować, to czyściliśmy, ale głównie przerabialiśmy, a bo może kto ze starszych graczy będzie chciał wrócić. Ale lepiej to wygląda niż totalna czystka.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.18 12:01  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Mam nadzieję, że nikt mi łba nie urwie za pisanie po terminie.

Arcanine napisał:Kiedy w jednym dziale 90% z nich jest napisanych przez gościa wygląda to po prostu źle.

Skoro wyszło, że całkowite czystki nie bardzo podobają się ludziom to można podzielić gościowe tematy - pierwsze kilka(naście) nieaktualnych postów napisanych z kont widmo przenieść do archiwum, a pierwszy post dodany z nadal aktywnego konta edytować i tam dodać opis miejsca. Co prawda to trzeba by powtarzać co jakiś czas w razie gdyby kolejne konto zniknęło, ale zawsze to chyba choć trochę pogodzi obie strony.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:26  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Propozycja czystek nie przeszła. Temat z anomaliami stworzę na dniach; przedyskutuję to z adminami, zbierzemy do kupy co ważniejsze rzeczy. O pracach na bieżąco będę informować w ogłoszeniach.

Dodatkowo.
Kolejna krótka piłka.
Jest moduł, który zamienia wszystkich autorów tematów na konkretne konto, np. Admina. Innymi słowy: jest możliwość, aby tematy były tworzone z jednego konta bez względu na to, czy ktoś się usunie, czy nie. Teraz tylko szybkie głosowanie czy coś takiego chcecie.

Zaznaczam, że autorzy zmieniają się wszędzie. Czyli również w działach niefabularnych.

Czekam do 23:00 na głosy. Potem archiwizuję temat.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:29  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:38  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Mi to lotto, raczej nikomu nie będzie przeszkadzać, że pierwsze posty są adminowe.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:51  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Obojętnie. Skoro to ma rozwiązać problem tematów założonych przez gości... to okej c:!
                                         
Hersha
Dowódca Zastępu
Hersha
Dowódca Zastępu
 
 
 

GODNOŚĆ :
Hersha. Ten, który przynosi śmierć.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:54  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Dobra, teraz widzę tylko jeden zgrzyt.
Choć pierwsze posty pokazują konto admina, to w spisie tematów wciąż widnieją nicki (między innymi gości). Więc to się już chyba mija z celem. Chyba że ktoś ma jakiś patent?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:56  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Ktoś gdzieś rzucił pomysłem, by wykasować pierwsze posty gości, więc z automatu następny post będzie pierwszy (użytkownika)
                                         
Hersha
Dowódca Zastępu
Hersha
Dowódca Zastępu
 
 
 

GODNOŚĆ :
Hersha. Ten, który przynosi śmierć.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:58  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Ev, robiłam coś takiego u łowców, ale z tego co pamiętam, autor pozostawał bez zmian. Ale głowy teraz nie dam, bo to było już jakiś czas temu.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:59  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Jak na moje kasowanie postów gości to zły pomysł. Tym bardziej, że większość była przeciwko czystkom, żeby zachować posty fabularne, a większość z nich by przepadła, gdyby się je kasowało aż do aktywnego usera.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 20:07  •  Tematy z lokacjami + same lokacje - Page 3 Empty Re: Tematy z lokacjami + same lokacje
Nie znam się na kodowaniu, także ja nie bardzo wiem jak to rozgryźć. Gdyby przenieść forum na nowy adres, a na tym co jest trzymać wszystkie posty i wątki, to chyba by to jakoś przeszło. W sumie nie wiem, czystka jest taka... no jest be.

Sam nie wiem.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach