Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 10.03.18 13:47  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
No i z tym też się zgodzę c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.18 13:50  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
Fucker napisał:Jak dla mnie można by stworzyć taki szablon karty dla chętnych po prostu, skoro większość osób nie chce narzucania. Być może ktoś szarpnąłby się na jego użycie, gdyby nie był mistrzem kodów albo po prostu nie chciałoby mu się robić własnego, a chciałby, żeby karta jakoś wyglądała.
^ This.

Jako, że sam coś podobnego zasugerowałem na pierwszej stronie:
Chashka napisał:Jeśli taki kod powstałby dla osób, które nie potrafią robić ich samodzielnie i mogliby z nich korzystać do woli, to taka inicjatywa byłaby w porządku, ale jestem przeciwny narzucaniu tego każdemu userowi.
To byłbym, jak najbardziej za wprowadzeniem takiej inicjatywy do wolnego wykorzystania przez użytkowników.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.18 16:56  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
Fucker napisał:Jak dla mnie można by stworzyć taki szablon karty dla chętnych po prostu, skoro większość osób nie chce narzucania. Być może ktoś szarpnąłby się na jego użycie, gdyby nie był mistrzem kodów albo po prostu nie chciałoby mu się robić własnego, a chciałby, żeby karta jakoś wyglądała.

Jako, że jestem zwolennikiem zwięzłych kart postaci, wychodząc z założenia, że wykażę się fabularnie, a KP ma przede wszystkim pełnić funkcję informacyjną, to jestem bardzo za tym rozwiązaniem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.18 1:11  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
*ściąga pajęczyny* Puk puk, jest tu kto? Dyskusja miała się skończyć 18 marca. Jakie są wnioski?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.18 1:52  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
Odsyłam do działu "nieobecności", gdzie Grow napisał, że robi sobie parę dni wolnego od spraw forumowych, aby wszystko zebrać do kupy.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 19:07  •  Karty postaci - zmiana formy - Page 3 Empty Re: Karty postaci - zmiana formy
Temat archiwizuję. Wnioski w kwestii propozycji znajdują się w ogłoszeniu #56.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach