Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 17.09.13 23:59  •  WZÓR KARTY POSTACI Empty WZÓR KARTY POSTACI
KARTĘ POSTACI PISZEMY SAMODZIELNIE!
Można zakładać tematy z niedokończonymi kartami, ale należy się liczyć z tym, że sprawdzający w późniejszym terminie mogą się nie połapać, że temat został zedytowany. W takim przypadku należy poinformować upoważnione do sprawdzania osoby o dokończeniu. Zaakceptowane karty postaci nie będą otwierane w celu zmienienia mocy, rasy, rangi i umiejętności! Z tego też powodu poważnie zastanów się nad zarysem postaci.

Kod:
[b]Godność:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zawód:[/b]
[b]Miejsce zamieszkania:[/b]

[b]Organizacja:[/b]
[b]Stanowisko:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Ranga:[/b]

[b]Moce:[/b]
[b]Artefakty:[/b]
[b]Bestie:[/b]
[b]Modyfikacje genetyczne:[/b]
[b]Technologia:[/b]
[b]Umiejętności:[/b]
[b]Słabości:[/b]

[b]Wygląd zewnętrzny:[/b]
[b]Charakter:[/b]

[b]Historia:[/b]

[b]Dodatkowe:[/b]

GODNOŚĆ, PŁEĆ, WIEK, ZAWÓD, MIEJSCE ZAMIESZKANIA

Godność ─ imię i nazwisko postaci. Pamiętaj, że akcja fabuły dzieje się na terenach dawnej Japonii, toteż preferujemy godność japońską. W przypadku wieku, należy podać również wiek wizualny.
Zawód to profesja, jaką zajmuje się postać. Nie ma mafii w Świecie-3, zaś na Desperacji nie znajdzie się biurokratów czy informatyków.
Miejsce zamieszkania jest obowiązkowe do podania. Określ przynajmniej czy postać mieszka w M3, Edenie czy na Desperacji.

ORGANIZACJA, STANOWISKO

Opisy grup znajdują się [You must be registered and logged in to see this link.]; każdy temat posiada również spis stanowisk. Do organizacji można dołączyć w trakcie gry.

RASA, RANGA

Rasy dokładnie opisane zostały w [You must be registered and logged in to see this link.] dziale. W poszczególnych tematach znajdziesz również dostępne rangi.

MOCE, MODYFIKACJE GENETYCZNE, BESTIE, ARTEFAKTY, TECHNOLOGIE

Liczba dostępnych dodatków na start dla:
Anioła:
+ bonusy od rasy: 1 moc dodatkowa - koniecznie żywioł; posiadanie białych skrzydeł umożliwiających lot - moc obejmuje również chowanie ich (dematerializację); zwiększona regeneracja ciała;
+ dwie, własne moce/artefakty/bestie

Łowcy (rasa, a nie organizacja!):
+ bonusy od rasy (zwiększona regeneracja ciała)
+ Łowcy mogą posiadać dwa przedmioty technologiczne, jeden z nich mogą wymienić na bestię lub artefakt.

Androida:
+ bonusy od rasy: brak możliwości zachorowania, odczuwania głębszych emocji, prowadzących do depresji itp; silne ciało, niepodatne na temperaturę powietrza; brak odczuwania bólu; brak konieczności jedzenia, picia, spania itp.
+ 2 przedmioty technologiczne.

Wymordowanego:
+ bonusy od rasy: biokineza na niezaawansowanym poziomie, umożliwiająca niewielkie zmiany w kodzie DNA;
+ 2 modyfikacje genetyczne, jedna z nich może zostać zamieniona na bestię lub artefakt.

Człowieka:
+ 2 technologie (tylko dla członków wojska/S.SPEC)

Uwaga!
Ze spisów można wybierać wyłącznie z poziomów łatwego i średniego!

Każdy użytkownik ma obowiązek opisać swoje moce w karcie, zawierając tam: to, na czym polega, zakres mocy (na ile postać może sobie pozwolić), a także skutki uboczne jej nadużywania (jeżeli to nie zostanie zawarte, objawy nadużycia mocy z automatu będą uznawane za podstawowe, tj. migreny, osłabienia, czasami omdlenia). Dodatkowo każdy ma nadać sobie ograniczenia w postaci postów. Przykład: 3 posty użycia i 4 posty przerwy. Jeżeli ktoś tego nie zrobi to automatycznie ma narzucone ograniczenia 3 na 4.

UMIEJĘTNOŚCI

Wszystko co potrafi twoja postać i nie jest to związane z "magią". Od cudownego podrzucania naleśników na patelni, po wymachiwanie sztyletem w sposób, w jaki każdy siepacz by się za głowę złapał, na tresurze owczarków niemieckich kończąc.

Liczba umiejętności na start dla:
- Anioła: trzy umiejętności + bonusy (zwiększona zwinność, szybkość)
- Łowcy (rasa, a nie organizacja!): trzy umiejętności + bonusy (zwiększona tężyzna; umiejętność posługiwania się wybraną bronią (palną lub białą) na poziomie perfekcyjnym)
- Androida: trzy umiejętności + bonusy (silne ciało, niepodatne na temperaturę powietrza; brak odczuwania bólu; brak konieczności jedzenia, picia, spania itp.).
- Wymordowanego: trzy umiejętności + bonusy (zwiększona tężyzna; wyostrzone zmysły; zwiększona czujność)
- Człowieka: pięć umiejętności.

SŁABOŚCI

Każdy musi posiadać co najmniej 2 słabości, które pozwalają na pokonanie/osłabienie go w walce. Nie będą tu zaliczane żadne "kocha słodycze, więc można go nimi szczuć". To ma być coś konkretnego.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Należy umieścić wzmiankę o wzroście i wadze, najlepiej podając odpowiednie wartości. Ponadto określić długość i kolor włosów, barwę tęczówek, odcień skóry i wszelakie udziwnienia, o jakich się Matce Naturze nie śniło (zwykle w przypadku Wymordowanych). Nie ma wymaganego minimum co do ilości zdań w tej rubryce, ale postaraj się. Dwie minuty w przód czy w tył nikogo jeszcze nie zbawiły (paru pierwszoplanowych bohaterów anime i filmów się nie liczy).

CHARAKTER

Czyli jak zachowuje się twoja postać. Jest wesołym, ale kapryśnym typem dzieciaka, czy to jednak typowy "miły chłopak z sąsiedztwa"? A może "Szatan-samo-zło-spod-siódemki"? Tak jak w przypadku wyglądu nie ma tu wymaganego minimum, ale posiedzieć nad rubryką i doszlifować własną postać to naprawdę nie grzech.

HISTORIA

Pole niewymagane.

DODATKOWE INFORMACJE

Wszystko, co nie przypasowało do wyżej wymienionych rubryk.  Dziwne fetysze? Postać jest obrzydliwie bogata? Ma brata-bliźniaka? Jest transem? Ma psa, kota i małego żółwia? Wszelakie ciekawostki mile widziane.

UWAGA! Jeśli wstawiasz niedokończoną kartę postaci w tytule umieść słowo "budowa", które usuniesz po uzupełnieniu tematu i skończeniu kp.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach