Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 1 z 55 1, 2, 3 ... 28 ... 55  Next

Go down

Pisanie 15.09.13 23:04  •  Oceń osobę powyżej Empty Oceń osobę powyżej
Rany, jedna z moich ulubionych gier. ._.

Kod:
[b]Nick: [/b]
[b]Avatar: [/b]
[b]Podpis: [/b]
[b]Postać: [/b]
[b]Posty: [/b]
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.09.13 16:39  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Po prostu jest, choć irytuje mnie pisanie "J", ale pozostaje jeszcze "Dżej"... Osobiście mi się nie podoba.
Avatar: Lubimy ten art, co? Jest ładny. Nawet bardzo.
Podpis: Schludny, estetyczny podpis. Dopasowany, wszystko ok, nawet z plusem.
Postać: W sumie nie pisałam, więc za wiele powiedzieć nie mogę. Przypomina Gilberta. Taka... Szczekliwa.
Posty: Długie. '-'


Ostatnio zmieniony przez Liquorice dnia 04.10.13 23:14, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.10.13 9:17  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nie wiem czemu ta gra nie cieszy się popularnością, huh.

NICK: język połamany, huh. Ogólnie do teraz nie wiem jak poprawnie się go wymawia, choć wizualnie prezentuje się fajnie. No i skrót "Liq" też jest po prostu inny od dziesięciu tysięcy "Arthów", "Nathów" i "Mi", stawiając cię na wyższym szczeblu w teoretycznej oryginalności. Poza tym zawsze lubiłem nicki na "L".
AVATAR: kolorowy, a to już spory plus. Mnie osobiście zaczęły nużyć monochromiczne obróbki. Wiem, że sam taką mam, ale to dlatego, że... po prostu nie mam cierpliwości do kolorów, a jakbym miał sobie zrobić zestaw, to musiałby być bardzo dopasowany. Urojenie. Jedyne co mi się nie podoba to napisy. Wolałbym je raczej z obrysem, chociaż delikatnym. I mały jest rozpikselowany.  
PODPIS: great. Urocze, że obie z Jo macie to samo logo z wyróżnieniem postaci. I to główny plus, bo poza tym na łopatki nie powala.
POSTAĆ: przeczytałem dwa posty, wystarczy mi. ._. Ona jest tak obłędnie naturalna, że mi ramiona opadły. Tu bym ci dał maksymalną ilość punktów, gdybym korzystał z takiego systemu (a, że nie korzystam...).
POSTY: ładne, konkretne, styl lekki i szybko się czyta.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 13:48  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Jakoś tak... Nie bardzo mi pasuje do ciebie. Takie "Dżej Si", brzmi bardziej jak pseudonim jakiegoś DJa, rapera czy coś, aniżeli nick takiej postaci. Soł nołp, nie lubię. Wolę już imieniem się zwracać.

Avatar: Jak zawsze robisz ładne avki, tego ci się nie da odmówić, i w tym wypadku jest tak samo. Cholera, jak ty znajdujesz takie dobre postaci do avków, argh. Ja nigdy nie mam takiego farta.

Podpis: Wciąż wiszą tam linki do moich tekstów z cb, czuję się taki pro i w ogóle. A tak szczerzej, zawsze masz dobre podpisy, tak jak i avki, chociaż w tym wypadku... Trochę nie pojmuje tych artów, ale to tam, mało ważne. Ważne że są moje cytaty, heh.

Postać: Znacznie bardziej wolę Jace'a od Gilbert'a. Chociaż przejawiają pewne podobieństwa, tak jednak wolę jak odgrywasz jego. Może i nie miałem okazji pisać z twoją poprzednią, główną postacią, tak teraz mam i pisze mi się znakomicie. Mam tylko nadzieje że potem jeszcze jakoś będą mogli się dogadać, i każde spotkanie nie będzie się kończyć postrzałami i złamaniami. A sama postać? No, przede wszystkim dużo bardziej pozytywna i to się chwali. W końcu trochę radości w wilczku. Nie wiem no co powiedzieć... Ot, po prostu go lubię, zwyczajnie.

Posty: Nah, chciałbym mieć tak swobodny styl jak ty. Umiesz się idealnie wczuć w swoją postać i jej emocje, a twoje posty nie mają w sobie ani odrobinę sztywnej rutyny czy czegoś, co odepchnie od nich. Pomimo tego że piszesz nader konkretnie, to i tak umiesz się z tym rozpisać. Zazdrość! Heh.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.10.13 20:22  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Nie powiem, ciekawy :3 Przynajmniej osobiście się jeszcze z nim nie spotkałam, łatwo się go czyta i wzbudza pozytywne emocje.
Avatar: Jest... jasny. Ładny art, do którego mi zbytnio nie pasuje napis główny, albo raczej jego kolor. x3
Podpis: Nie ma, więc nie ma tematu xd
Postać: Nie miałam okazji przeczytać całej karty, ale ta wydaje się być ciekawa. No i android, mrr! Ja... zawsze byłam ciekawa, czy androidy czują przyjemność podczas seksu! xD
Posty: Długaśne i ciekawe :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.10.13 18:21  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Zastanawia mnie jak jeszcze można skrócić nick, by był krótszy od dwóch liter, heh. Nie no, nie mam nic przeciwko temu i w cholerę łatwiutko go zapamiętać, więc jest dobziu, nawet jak bardzo krótko.

Avatar: Wolałem poprzednie dwa. Ten jest taki... Taki... Passe troszkę. Nie jest zły, ale jakoś mi nie "smakuje', nie podchodzi.

Podpis: Mi się podoba. Fajny patent z nadaniem koloru postaci w zależności od tej, którą się jest. No i plus za to, że masz to z Liq i ładnie się komponujecie, heh.

Postać: Osobiście to rzadko widuje u postaci kobiecych iście "skurwielski" charakter, jaki wydaje mi się, iż posiada Jo. Znaczy, nie wydaje mi się, chyba taki ma, prawda? Przynajmniej w stosunku do szefa, khu. Ogółem podoba mi się sama postać i choć pomysł nie jest tak oryginalny, to widzę że umiesz go rozegrać... Chętnie z tobą popiszę któregoś razu.

Posty: Z tego co widziałem, nie mam powodu by się do czegokolwiek doczepić. Czyta się miło, nie koli w oczy niczym, ale nie jest to tak przyciągająca lektura jak w wypadku postów niektórych osób, co nie oznacza że jest źle. Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej, nie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.10.13 22:48  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Nigdy w życiu się jeszcze z takim nie spotkałam. Bardzo ciekawy, przyznam! Nie mam pojęcia jak to się wymawia, ani też jakiego pochodzenia jest to imię.
Avatar: Robiony przeze mnie, więc mogę powiedzieć tylko, że... Starałam się!
Podpis: Brak.
Postać: Dość... zaskakująca. Pozytywnie, rzecz jasna. Myślałam, że będzie to jakiś mega twardziel i w ogóle, a tu proszę, całkiem przyjazna człeczyna! Po za tym bardzo ciekawy pomysł z tą przepaską, spodobał mi się.
Posty: Ładne, długie z lekkim stylem literackim. Czasem wedrze się jakiś bezsens albo błąd stylistyczny, ale mi się to zdarza w nadmiarze, więc nie będę mędzić.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.10.13 17:03  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
    Nick: Ojoj, no ten. Na początku miałam małe problemy z pisaniem go, cały czas coś przekręcałam, ale w sumie to mi się podoba no i to chyba tyle.
    Avatar: Hatsune Miku *.* Moja ulubiona postać, sama mam ją na avku, więc co tu dużo mówić. TAK TRZYMAJ MOJA DROGA!
    Podpis: Ładny, przejrzysty no i super obrazek. Wszystko tak fajnie przemyślane, nie to co u mnie. Chaos i zamęt.
    Postać: Z tego co wyczytałam w karcie... to myślę, że jest fajna. No, a jak kartę się czytało. Co prawda długo... no, ale cel uświęca środki.
    Posty: Chyba z nikim nie piszesz, ale na podstawie karty można się dowiedzieć, że pewnie będą super. Tak więc czekamy na premierę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.10.13 19:03  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Kojarzy się z gejfrutem. ( ̄ω ̄) Jest w porządku, można go ładnie skrócić, przyjemnie się też wymawia.
Avatar: Zakręcony. Podoba mi się obróbka i art, nie mam żadnych zastrzeżeń. W dodatku idealnie komponuje się z podpisem.
Podpis: Czcionka mogłaby być trochę mniejsza, choć w jakiś zwariowany sposób pasuje do Grapevine, więc tutaj również do niczego doczepić się więcej nie mogę. Kolorowo, pozytywnie.
Postać: ... Taka trochę nienormalna. \(>o<)ノ Nie za dużo wiem o niej prócz tego, że gada o chujorożcach i tęczy, gdy obok facet się wykrwawia. Nie jestem na razie zachwycona, bo spotykałam sporo już takich postaci, ale może ciekawie ją poprowadzisz. Liczę na to.
Posty: Przyjemnie się je czyta, bez żadnego przymusu. Przeczytałam w sumie tylko jeden, więc za dużo do oceny nie mam, ale nie mam żadnych zastrzeżeń et cetera.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.10.13 12:09  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
    Nick: Co ja mam napisać? Podoba się i tyle, fakt... łamaniec językowy, którego nigdy nie przeczytam... ale można mówić chyba Liquś, nu nie?
    Avatar: Kolorowo i pozytywnie, a chyba o to chodzi. Poza tym to nawet pasuje mi do imienia Liquorice.
    Podpis: Podoba mi się, z resztą podobny ma Jo, więc co tu mówić... Gut.
    Postać: Nie wiem do końca, bo nie ma całej karty :c Natomiast na razie, jest fajnie.
    Posty: Na temat, dość szybko się czyta, o.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.10.13 17:06  •  Oceń osobę powyżej Empty Re: Oceń osobę powyżej
Nick: Grejpłin. Jep. Co ja mam w sumie o tym nicku powiedzieć? Winogronko, ale i tak bardziej mi się kojarzy z grejfrutem, hm. Tym niemniej, takiego nicku nie widziałem jeszcze chyba ani razu, więc plus za "oryginalność", hm. Albo chociaż wybieranie tego, co nie widziałem jeszcze.

Avatar: Wykręcone to to, kolorowe, ucięte w pół, a ić z tym. Ciężkie do ogarnięcia i zrozumienia tak jak i postać, więc na plus.

Podpis: ... Te oczy się na mnie gapią, nie chcę by się na mnie gapiły. Ale tak to w sumie jest to całkiem niezłe, tylko te kolory takie... Takie... Nope? Sam nie wiem.

Postać: Och, gosh... Wszędzie jej mało, zawsze się wepchnie i podzieli swoimi spostrzeżeniami na temat świata wokół, dorzucając jednorożce i tęczę, przy okazji też prezentując swoje niezrównoważenie psychiczne. Czyli ogółem, wypełniasz charakter postaci, heh.

Posty: Straaaaasznie czasem ciężkie bywają do ogarnięcia, ale piszesz dosyć ciekawie i aż tak wielu powodów do czepiania nie widzę, więc... Jest dobrze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 1 z 55 1, 2, 3 ... 28 ... 55  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach