Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mam nadzieję, że nie dostanie mi się po łapach, za założenie tematu dla wydania Halloween. W każdym razie, spisałam na szybko kilka rzeczy, które myślę warto zebrać w całość. Czekam na wasze reakcje.

1. Opraw graficzna.
Od razu pytam, czy jest ktoś zdolny się tego podjąć?
Wiem, że czasu mamy mało i wszystko jest szykowane tak z biegu, lecz sama mogę zapewnić jedynie dosyć podstawowe kodowanie, bez takich super szmerów bajerów jak to było w poprzednich edycjach. Z tego co kojarzę, poprzednie wydania ogarniali dzielnie Fucker i Grow. Więc w pierwszej kolejności kieruję pytanie do was. Dacie radę, czy szukamy?
Dzięki, Grow~

- Virusowe grafiki dodatkowe. Jakieś małe chibi, łebki, czy cokolwiek innego z postaciami z virusa w klimacie halloween. Sama spróbuję się tym zająć, zrobić chociaż kilka, ale może ktoś jeszcze chciałby urozmaicić wydanie?

2. Terminy.
Mamy dwa tygodnie licząc od północy na ogarniecie całości. Zaglądając w tył widzę, ze gazetki zazwyczaj posiadały 4/5 dni czasu na złożenie. Z tego wynika, że materiały do umieszczenia powinny być już gotowe 27.10. Czy zgadzacie się na taki termin? Dacie radę? Im szybciej, tym lepiej.

3. Tematy artykułów.
Cieszy mnie bardzo, że kilka osób już konkretnie powiedziało co może wykonać do tego numeru. Złożyłam więc w listę to co już 'mamy' i dorzucam od siebie kilka tematów bez swoich opiekunów. Może ktoś zechce się nimi zaopiekować konkretnie? Pomysły inspirowałam na poprzednich wydaniach starając się nie naruszać niczyjego oryginalnego działu, raczej wzięłam tematy bardzo neutralne. Dodałam też kilka swoich pomysłów przygotowanych konkretnie pod ten numer. Samodzielnie zaopiekuje się jakimiś, jeżeli nie będzie więcej chętnych.

Przepisy Ciotki Gav (Gavran)
Cosplayowa Rubryczka (Marcelina)
Chaos przez samo H (Marcelina)
Halloweenowy horoskop. (Ev)
Śmieszne cytaty z forum. (Arcanine)
Wyniku plebiscytu. (Fucker)
Wywiady. (Hemofilia)
 Virusowa kamerka z dopiskami. (Yuu)


Quiz w gazetce. Pomyślałam, że dla urozmaicenia można byłoby dodać jakiś krótki quiz złożony z kilku pytań, który ewentualnie w następnym numerze (lub w specjalnym ogłoszeniu) by się rozwiązał. Wraz z jakimiś niewielkimi nagrodami. Quiz mógłby dotyczyć virusa, powszechnej wiedzy, nie tylko z działu opisu świata, ale chociażby też z bardziej znanych postaci, czy wydarzeń z kroniki.
Bitwy shipów. Opisanie kilku shipów z 'hall of shame', napiętnowanie ich dziwaczności na halloweenowy sposób. Każda potwora znajdzie swojego adoratora.


Ostatnio zmieniony przez Yuu dnia 27.10.17 11:24, w całości zmieniany 4 razy
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja też mogę machnąć jakieś chibi.
I zajmę się horoskopem, jak mogę.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Aye~! Cudownie.
To wpisuje cię do horoskopów.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nawet jeśli nie zgłoszą się teraz do cosplayów, to mam kilka z tamtego roku, jak już wspominałam~ a co do Chaosu Przez samo H - zastanawiam się, jaką formę przybierze teraz. Wywiad? Porady? Może macie jakieś inne pomysły? ><
Jeśli ktoś się zajmie tymi kamerkami... yey, to też jeden z moich ulubionych działów Antidotum! Za trzy tygodnie mam urodziny, a moim marzeniem jest znaleźć się w ukrytej kamerce. Prooooooooszęęę~ O*O
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie pomyślałam sobie, że Bitwy shipów są niesamowicie popularne, a większość z nich zaginęła gdzieś w tych dziewięćdziesięciu-kilku stronach, a szkoda, bo niektóre perełki się zapodziały. Mogłabym przeszukać te wszystkie strony i odnaleźć zaginione shipy, posegregować je (czy są shame czy fame), opublikować, zostawiając dla potomnych i wylosować z każdej kategorii po jednym shipie, który zostałby przedstawiony w Halloweenowym wydaniu. Jeszcze nie wiem czy za sprawą opisu, skromnego rysunku czy czegokolwiek innego, ale co myślicie o takim pomyśle?
Tym samym wzięłabym na swoje barki shipy.


Marcelino, a co myślisz o jakiejś formie samodzielnego pisania do ludzi? Może jakaś ankieta, w której Ty zagadywałabyś ludzi na PW na określone tematy? c: Chociaż wywiady też mi się podobały.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Marc, starałam się dzisiaj nieco ludzi wciągnąć w zabawę na cb, kilka osób powiedziało, że spróbuje jakiś cosplay instant wymyślić i podesłać. Mam nadzieję, ze faktycznie ktoś to wykona. Byłoby nieziemsko.

Co do kamerki, jeżeli nie będzie chętnych do zajęcia się tym, sama spróbuję to zrobić. Ogólnie jak najwięcej z tych punktów ogarnąć, coby było co wstawić.

Ailen, brzmi dobrze. Sama własnie zobaczyłam, że są popularne i pomyślałam, że warto to w jakiś sposób wykorzystać, pobawić się i tak już dobrą zabawą, na nowy sposób. Jeżeli czujesz, że to jest to, co chcesz i dasz radę ogarnąć, to liczę na Ciebie!

Dla mnie forma Chaosu jest okej, chociaż jak pisze Ai, może faktycznie wypytać ludzi na PW i to wtedy wplątać w wywiad, żeby wypowiedzi było o tyle zabawniejsze, bo prawdziwe? : D
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie wywiadami zwykle zajmowałam się ja z Nov, więc jeśli nikt nie miałbym przeciwko, mogłabym to nawet zgarnąć i się tym zająć. Plus, jak wrócę już do domu, postaram się też coś od siebie dodać, aby gazetka była ciekawsza na Halloween.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja wpadłam na pomysł, by stworzyć listę różnych bardziej bądź mniej durnych pytań i bez zapowiedzi powysyłać je do wylosowanych osób na pw. c: Pod każdym pytaniem zapytam, czy zgadzają się na publikację odpowiedzi z ich podpisem. Wywiadów zrobiłam już dwa albo trzy, czas na coś nowego. W końcu Chaos przez samo H!~
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Cytatami zawsze zajmowałem się ja i pomijając własnoręczne szukanie kilka dni przed publikacją, dostawałem je też na PW od czytelników. Nadal wolałbym się tym zajmować, skoro to dział mojego autorstwa.

Stroną wizualną jak najbardziej mogę się zająć.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

To ja zajmę się wynikami plebiscytu, skoro to ja go zakładałem i mam nawet gdzieś podliczone głosy. Nawet będzie mi na rękę, że Koi robi wygląd, bo przynajmniej będziemy mogli się zgadać co do kolorystyki.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Aye, dzięki za odzew!
Już was dopisuje do poszczególnych działów.

Czy terminy wam pasują?

edit.
Czy jest gdzieś na forum spis redaktorów?
Chciałabym do tych, którzy są aktywni na forum, ale nie odezwali się tu jeszcze napisać na pw, w celu ustalenia, czy są chętni coś od siebie dodać.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach