Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Archiwum misji


Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie 11.12.17 16:58  •  "Potrzeba więcej złota" - Page 2 Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Możecie na mnie liczyć. *Wink wink.*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.12.17 18:04  •  "Potrzeba więcej złota" - Page 2 Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Melduję, że obrady z Hadrianem odnośnie wydarzenia ruszyły. MG wydarzenia będę ja za błogosławieństwem Arkadiusza. Dorzucam informację też tutaj, bo pewnie są osoby, które nie logują się codziennie na swoje speckonta. W związku z tym, że temat stał nieruszany od 2 miesięcy z hakiem w kwestii zgłoszeń, anuluję wszystkie, które pojawiły się przed dniem dzisiejszym. Chcecie się pobawić? Po prostu potwierdźcie, że będziecie i nie znikajcie >D

Spece dostaną informacje na temat ostatecznych ustaleń w temacie dyskusyjnym na Tablicy na dniach. Tam też zapraszam do dalszych rozmów na ten temat.~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.12.17 0:43  •  "Potrzeba więcej złota" - Page 2 Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Ten tego w ogóle warto to ruszać z nami? Bo ja tam bym chciał mój kochany rudzielcu, ale nie widze zbytnio ochoty wśród reszty załogi xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.12.17 0:46  •  "Potrzeba więcej złota" - Page 2 Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Tog, leć na tablicę specu >D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Archiwum misji

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach