Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Pisanie 30.11.17 21:47  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Chcę nowych artów.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.18 23:15  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.18 23:31  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Kocham to oko i blizny pod nim.
Ja wiem, cała reszta też jest fajna, ale ta część najbardziej rzuca mi się w oczy i jest tak bardzo... wyrazista.
Plus za dodanie koloru pod postacią czerwieni.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 0:44  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
c:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 9:24  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Dzięki, Skoczek. W sumie sam jestem jako tako zadowolony z tego oka. Przynajmniej wychodzi na to, że nie bez powodu, tak.

No co tam, Ev? c:
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 10:48  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
No wyraz twarzy jest ekstra, serio podziwiam że tak niewielką ilością linii bez miliona pomocniczych bazgrołów dookoła potrafisz tak fajnie ukazać mimikę. W ogóle tyle osób tutaj potrafi w mimikę, uczcie mnie. I włosy też mi się bardzo podobają, mają taki konkretny kształt, ale nadal strukturę włosów. Wydaje mi się, że proporcję się trochę rozjechały, ale w całości jest fajne i chcę widzieć więcej twoich prac. Na pewno jeszcze coś tam kitrasz, chwal się częściej!
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 11:32  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Co tak mało ostatnio rysujesz, Grzybku? c:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 13:25  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Co to proporcje... W sumie i tak zawsze mam z nimi problem, więc się nie dziwię, że leżą. xD Ale mam też wrażenie, że mimika postaci nigdy mi nie wychodzi, dlatego miło słyszeć, że jednak widać, że jakaś istnieje. Zwłaszcza od kogoś, kto dłużej siedzi w rysowaniu i ma większego skilla. Ogółem od długiego czasu niewiele rysowałem, ale jak mnie najdzie wena, to na pewno będę podrzucać prace, jeśli uznam, że nadają się na pokaz. c:

Ev, może dlatego, że nerdzę z wami w gry? :/ No i ogólnie zwykle jak za coś się brałem, to nie wychodziło i nie zapisywałem. Mam nadzieję, że dostanę jakiegoś zastrzyku weny. Wczoraj dostałem od piosenki.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 13:29  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Ładnie!
Mam wrażenie, że ogólnie dużo osób potrafi na Virusie rysować, zazdroszczę, bo ja kompletnie nie wiem jak się za to zabrać XD

Ogólnie Zero kojarzy mi się tutaj z takim wilkołakiem, co patrzy w górę, bo widzi księżyc w pełni i rozumie jak bardzo ma teraz przerąbane.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.10.18 14:01  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
To żadne tłumaczenie :/
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.20 23:34  •  Nothing to do here. - Page 10 Empty Re: Nothing to do here.
Chibi, żeby się rozruszać. Wszystko przez tego koronaświrusa.
Nothing to do here. - Page 10 9a004095355161ea6c5dce25d35b7951
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach