Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Pisanie 31.10.17 16:55  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Nothing to do here. - Page 9 Tenor
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.10.17 17:22  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.11.17 10:04  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Nothing to do here. - Page 9 Tenor
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.11.17 10:21  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.

Marazm.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.11.17 13:00  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
No halo.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.11.17 22:47  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Dawaj ten art, bo wiemy, że rysowałeś.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.11.17 9:50  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.

LAVIAH

Ja nie wiem. Na początku wyszła mi poza i wtedy jeszcze nie zakładałem, że to będzie Lav. Potem wyszło, że postać jest w zasadzie bez ubrań, więc wtedy uznałem, że narysuję właśnie jego. Czyli z cyklu: miej postać, która zawsze chodzi ubrana pod samą szyję i nigdy się nie rozbiera, bo ma blizny na całym ciele, a ty i tak nigdy nie przepiszesz na nią hebrajskiego, więc rysujesz niezidentyfikowane szlaczki, które mają imitować jakieś pismo. To chyba po prostu silniejsze ode mnie. Anioły płaczą z wyboru archanioła, tak. Obiecuję, że kiedyś będzie miał ubrania.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.11.17 20:29  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Take napisał:Potem wyszło, że postać jest w zasadzie bez ubrań, więc wtedy uznałem, że narysuję właśnie jego.
To jest bardzo dobry argument, kupuję go!

I szalenie podoba mi się jego lewa ręka. D: Ta dłoń jest perfekcyjna, a stale marudzisz, że nie umiesz ich rysować. Poza tym ta linia obojczyka... I:

III:
I:
I:

I włosy takie miękkie. *wdech wydech*

Masz rysować więcej i, przede wszystkim, więcej pokazywać, bo połowy ze szkiców nie wrzucasz do tematu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.11.17 20:32  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Arcanine napisał:I włosy takie miękkie. *wdech wydech*
Możesz dotknąć. *brewka* I większość szkiców nie nadaje się, żeby je tu pokazywać, dlatego nie wrzucam. Ale cieszę się, że się podoba. I ta ręka... była zupełnie przypadkowa. |:
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.11.17 20:42  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Popieram Growa w każdej kwestii. Zwłaszcza, żebyś więcej rysował i wrzucał tutaj. Bo Lav wygląda obłędnie.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.11.17 12:03  •  Nothing to do here. - Page 9 Empty Re: Nothing to do here.
Dodałeś go! Dla mnie jest świetny. Ta ręka, co. Co wy macie z tymi palcami, ja nie wiem. Dłonie i palce to największa zmora, a ty rysowałeś je tak naturalnie, jakby była to dla ciebie codzienność. Podobają mi się te znaki na jego ciele i ta poza, która pozwala materiałowi odsłonić jego lewy bok. Dla mnie cholery majstersztyk. Przez ciebie popadam w ciężką depresję. I SIĘ DZIWIĆ, ŻE NIC NIE DODAJĘ. Ale serio, zbyt rzadko pokazujesz swoje prace. Ja tu będę zaglądać i nadzorować. *sugestywny ruch palcami*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach