Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Pisanie 06.02.17 11:51  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Nathair Colin Heather napisał:GROW narysowany przez Take.
Aw, jaram się twoim Growem, mocno bardzo.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.04.17 22:24  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Dobra. Proszę mi powiedzieć, dlaczego mnie tutaj tak dawno nie było. Co z tego, że znam wszystkie twoje prace na pamięć i na bieżąco je komentuję?

TEGO GROWA MAM POWIESZONEGO NA ŚCIANIE. Dokładnie po mojej prawej. >D Także monitoring 24/h.
A Naruto... no jak wyrwany z anime. Generalnie wygląda rewelacyjnie w ruchu... Będziesz musiał mnie uczyć dynamicznych póz, bo u mnie wszystkie są... stojąco-frontowe. Proszę mi zrobić tysiąc tutoriali do północy. ∠( ᐛ 」∠)_
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:02  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Ja za to nadal czekam na mój rysunek, który będę mógł powiesić na ścianie po prawej stronie. *stuka palcem o biurko* I nie mam jak zrobić ci tutoriali dynamicznych poz. Najłatwiej jest je po prostu obserwować i poćwiczyć gesture, o którym ci kiedyś mówiłem i zrobiłem taki prowizoryczny szkic. No. Myślę, że szybko to załapiesz i będziesz sadził takimi pracami, że znów wszyscy będziemy zbierać szczęki z podłogi. B|
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:12  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Niech no przyjdzie mi wypłata. /: Ja z kolei wciąż czekam na twoją motywacyjną... przemowę... twoje motywacyjne cokolwiek, co zachęci mnie do rysowania na kartce i wyrobienia sobie tym samym ręki. ~ I pewnie będę ćwiczył, ale czuj na sobie moje nachalne spojrzenie, bo - jak wiesz - samemu to tak niefajnie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:21  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
No ja z tobą bardzo chętnie poćwiczę na kartce. Sam muszę wprawić w ruch moje microny. W sumie kartka jest o tyle gorsza, że nie ma ctrl+Z, ale o tyle lepsza, że wydaje mi się, że lepiej zapanować nad ręką i wyrabiać sobie jako taką precyzję. No ale to moje odczucie. Ćwiczmy. |:
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:36  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
*zagląda i mruży oczy* Mało. Wciąż za mało.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:40  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Bo nic nie mam.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:50  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
No właśnie :/
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:52  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Widocznie za mało go motywujesz, Ev. On też czasami potrzebuje zachęty, żeby coś zrobić.
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 1:54  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
Mówisz? Ale tylko twoja motywacja i zachęta na niego działa v.v
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.04.17 2:01  •  Nothing to do here. - Page 3 Empty Re: Nothing to do here.
*siedzi bezczynnie*
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach