Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 64 z 76 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 70 ... 76  Next

Go down

Pisanie 12.04.17 18:42  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
To bardzo głupie pytanie. Oczywiście, że bym zjadła o ile byłabym w stanie.

Jak wiele zła zrobiłeś/aś by uratować kogoś bliskiego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 10:13  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie pamiętam. Na pewno sporo.

Jakbyś mógł skorzystać z jeszcze jednej szansy, na co byś ją wykorzystał?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 16:17  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Na MEDYCYNĘ, a na co można wykorzystywać szansę? Ewentualnie na wytarcie pewną noblistką podłogi.

Wolałbyś umrzeć, systematycznie wykańczany przez nieznaną światu chorobę, czy popełnić samobójstwo, by ulżyć sobie w cierpieniu?
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 20:21  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Póki zachowam trzeźwość umysłu: choroba mi niestraszna.

Masz możliwość przejęcia władzy bez względu na realia i siłę przeciwnika. Nad jaką grupą zapanujesz i jakim sposobem odbierzesz przywództwo?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 21:03  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
DOGS. A tego zapchlonego Wilczura zamknąłbym w klatce z kagańcem.

Możesz cofnąć się w czasie. Jaki wiek wybierasz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 21:11  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Do czasu, kiedy miałam dwadzieścia trzy lata.

Dla kogo zawędrowałbyś/zawędrowałabyś aż na samo dno piekła?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.04.17 22:54  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Jeśli dobrze zapłacisz, to pójdę po każdego, w końcu jestem najemnikiem, a pieniądze odgrywają tu najważniejszą rolę.

Co byś zrobił, gdyby ktoś zupełnie nieoczekiwanie odkrył twoją prawdziwą tożsamość, choć graniczyłoby to z cudem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.04.17 5:44  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Zależy na jakiego skarbeńka bym trafiła. Jeśli jakieś łowieckie ścierwo, bądź informacyjny przydupas to bym koniecznie zamknęła ich z pewnością urocze usteczka kawałkiem szmaty i zabrała na przejażdżkę po Desperacji... przywiązanym do pojazdu... do tylnego zderzaka... 5 metrową liną... nago...



Masz okazję otworzyć swój własny biznes jakikolwiek, gdziekolwiek - za co byś się zabrał?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.04.17 10:35  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Kwiaciarnia, mała i klimatyczna budka pełna najróżniejszych roślin i przedmiotów potrzebnych do opieki nad nimi. Fartuch z własnym logo nadrukowanym na środku, jasne i spokojne wnętrze.

Przez jedną dobę możesz żyć jak król i władca, nie grożą ci żadne kary, nikt cię nie kontroluje, jak wyglądają te 24 godziny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.06.17 10:11  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Em... Myślę, że po prostu poproszę ludzi o pomoc w odbudowie mojego domu i przerobię go trochę w schronisko, żeby móc ratować zwierzęta. No i może poproszę ich też przy pomocy w założeniu ogródku z tyłu domu.

Gdybyś mógł zrobić jeden cud, który prawdopodobnie odmienił by życie tej osoby, co byś zrobił i kim by ta osoba była?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.06.17 15:11  •  Pytania do postaci. - Page 64 Empty Re: Pytania do postaci.
Tą osobą byłby Ciro. I sprawiłabym że Nyanmaru by wróciła (no bo Chisana i tak wróci), bo tak bardzo ją kocha. A chcę żeby Eltyar był szczęśliwy.


Gdybyś mógł/mogła zamienić się ciałem z jedną osobą przez siebie wybraną. Kto by to był i co byś zrobił/a będąc w nowym ciele?
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 64 z 76 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 70 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach