Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 65 z 76 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 70 ... 76  Next

Go down

Pisanie 06.06.17 17:58  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Hmmm... Dobre pytanie. Wybrałabym kogoś, kto potrafi się zmieniać w ptaka. Chętnie bym zobaczyła jak o jest wznieść się w przestworza.
Ewentualnie zamienić się ciałem z Wilczurem i nabroić trochę. He he he.

Gdybyś mógł ukraść jedną rzecz z M3 i nie zostać zauważonym, co to by było? Dodatkowo, robiąc to, musisz zabić jedną z postaci mieszkających w M3. Kto to będzie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.17 10:21  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Nigdy niczego bym nie ukradł. To nie przystoi aniołowi! Wolałbym chyba paść z głodu niż musieć coś ukraść bądź kogoś zabić.


Od kilku dni nic nie jadłeś, masz przed sobą jaskinię pełną pająków, nietoperzy i węży, na końcu której znajduje się jedzenie. Przejdziesz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.17 10:46  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Jasne. Poczekałbym nawet, by głód rozwścieczył mnie bardziej — głodny człowiek nie jest sobą. To pająki i węże miałyby problem, a nie ja.

Masz możliwość dołączenia do którejkolwiek organizacji (lub możliwość zmiany aktualnej na inną) w Desperacji, którą byś wybrał i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.17 12:16  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Żadnej. Nie chcę się mieszać w sprawy grup, bo jeżeli jakaś miałaby zatargi z inną, to widząc rannego (wrogiej grupy) nie mógłbym mu pomóc, co przeczy mojej anielskiej naturze.

Możesz bez konsekwencji pozbawić życia jednego przywódcę. Kogo wybierasz i dlaczego?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.17 22:26  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Shame, bo na nią po prostu zasługuje. Za parszywy, irlandzki ryj.

Mając obsesje na punkcie jednej osoby, chciałbyś się z tego wyleczyć. Jaką metodą?
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.17 22:33  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Hmm... Najlepiej odejść w dal i liczyć na to, że się o niej zapomni.

Czy na Desperacji może jeszcze istnieć prawdziwa miłość?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.17 1:21  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Miłość? Uczucia to słabość. Po co one komu? Nie powinno się wstydzić, że ma się serce z kamienia; kamień to dosyć trwały materiał. Idealny na Desperackie warunki.

Jakie przeżycie najbardziej zapadło ci w pamięć?

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.09.17 3:49  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Ponownie spotkanie z Raphaelem. Bez dwóch zdań. Ten skuubaniec niezłą burzę emocji mi zafundował i nie tylko.

Czy chciałeś odwiedzić Eden?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.17 22:33  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak. I wybić wszystkich mieszkańców.


Jak, twoim zdaniem, wygląda miejsce, w którym przebywały anioły zanim otrzymały materialne ciała?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.17 22:39  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Raj. Miejsce tak piękne, że żadne słowa tego nie wyrażą.

Została ci ostatnia godzina życia. Co robisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.17 22:44  •  Pytania do postaci. - Page 65 Empty Re: Pytania do postaci.
Wypijam tyle mleka makowego ile się da i robię ostatnią imprezę w życiu.


Byłbyś w stanie kogoś torturować?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 65 z 76 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 70 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach