Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 7 z 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Pisanie 28.03.15 18:24  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Wow, widzę, że Hasira robi nam piękną antyreklamę. Co jest z nią nie tak? *klika w następną stronkę* No i proszę, post Grow'a. Post na poziomie, w przeciwieństwie do tych wypocin, którym brak argumentacji tej sfrustrowanej dziewczynki. Ej, może ona ma syndrom czarnej owcy? No bo zarzucała nam jakąś elitę na forum, czy cuś. Pewnie sama chciała do niej dołączyć, a to, że owa elita nie istniała...
Co zrobić? Myślę, że trzeba szerzyć też pozytywną opinię o tym forum. Bo wątpię, że ją powstrzymamy - i tak będzie robiła swoje. Dopóki jej się nie znudzi.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.15 18:58  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Około 2 lat temu grałam na pewnym forum, które PBF nie było, mieli jednak specjalny dział i to tam zaczynałam. Potem było kolejne forum tego typu, a jeszcze potem prowadziłam z przyjaciółmi jakieś miłe sesyjki przez gg, prywatnie, ale to tyle.  Dopiero ostatnio znów zaczęłam grać, tym razem na czysto RPG'owych.
Obecnie aktywnie jestem na Vysselis (<3), trochę na WolvRPG. No i od teraz jeszcze tutaj.

Co odrzuca przy pierwszym kroku? Często sam wygląd forum, chaos, niejasności, kompletny brak możliwości jakiejkolwiek orientacji u nowego usera czy po prostu mała aktywność. Najbardziej jednak odpychają czasem idiotyczne zasady, ograniczenia użytkowników itd.
W ogóle pierwsze, co robię, to sprawdzam na dole strony ile osób zalogowało się przez ostatnie 24h/48h/itd. Raczej mało kto będzie się rejestrował chętnie na forum, na które przez ostatnią dobę weszła jedna osoba/wcale, nie?

A swojego forum nie miałam, raczej nie nadaję się do takiej internetowej odpowiedzialności xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.15 19:50  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Oho, czyli ogółem zwierzęce (wilcze?) fora, co? W sumie jak tam teraz jest?
Grałem na psich, ale to dobre parę lat temu... i to były czasy ze wszystkim, łącznie z chodzeniem z butelką w łapie i zarzucaniem na inne sierściuchy po 600 i więcej lin. |:< Teraz to wygląda bardziej realnie?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.04.15 20:00  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Zacząłem grać na pbf'ach w okresie trzynastu/czternastu lat (dzisiaj mam prawie 20, bo pieprzony lipiec ekhem), jednak do rzeczy. W zasadzie zaczynałem grę na tasiemcu, którego nazwy nie pamiętam - Ale jedno było pewne. Był o tematyce, uwaga; Naruto. Zwykły jedno/dwu linijkowiec, gdzie byłem znany tam z bycia tryhardem do tego stopnia, że prawie mnie nikt nie trawił (ze względu 'na wkład' pracy do postaci). Rok, lub dwa... Trafiłem na innego pbf'owca tej rodziny. Tymże miał pewne zasady i dobrych ludzi, którzy mnie wciągnęli w świat pbf'a - Uczenia krok po kroku, jak pisać itp. Dzięki czemu czułem, że tego typu zabawa jest czymś dla mnie. Wtedy szukałem drugiego forum, to gry i natrafiłem na jakieś z kategorii fantastyki (szkoła dla jakichś poebanych uczniów ekhem). Długo na nim, nie posiedziałem z braku laku i czasu. Dni, miesiące mijały, a ja wciąż siedząc na tamtym tasiemcu - Znalazłem inne forum, które po roku czasu... Piastowałem tam funkcję robola - Junior admina (jak kto woli), choć nie egzystowało zbyt długo bo tylko dwa lata. Upadło przez konflikt wśród administracji (Aby było śmieszne była piątka 'pełnych' adminów, a dwójka junior) zatem przez braku współpracy - Jeden z nich zabrał manatki, a co zrobiła reszta? Poszła w jego ślady, wyłączając forum. Potem grałem na różnych forach - Krótko, lub nie i tak po roku przerwy od wczuwania się klimat pbf'ów itd. Trafiłem tutaj. Można by rzec, że przypadkowo, bowiem spełniał kategorię moich kubków smakowych (+ szata graficzna, kolorystyka, która jest miodna dla mnie). Prócz tego gram jeszcze na drugim forum ze względu na dużą ilość czasu, prawdę mówiąc. Tak więc sześć/siedem lat doświadczenia z pbf'ami z czego i tak... Nie umiem pisać poprawnie (co zresztą widać po mojej interpunkcji, khehe~), ale pragnę tylko szkolić sobie umiejętności pisarskie, nie mówiąc o najważniejszym... Wyobraźni i czerpać z tego frajdę. Basta. ^^

PS. Jeszcze było wiele innych for, ale ich dokładnie nie pamiętam, a nie chce się zbytnio rozpisywać w mych - Nędznych historyjkach, gdzie to raz mnie kopnięto w dupę przy pomaganiu w pracach innego forum, bo działałem zbyt chaotycznie~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.15 20:15  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Spójrzcie tutaj. Jakiś czas temu na Onecie przeprowadzono wywiad z administracją VisionLighthouse i... zostaliśmy wymienieni.

*zerka na słowa "chyba" i "dość"* ... |: Jeszcze im pokażemy!
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.15 20:33  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Pewnie, że tak |: Ale i tak... fajnie, że nas wymieniono!
                                         
Shion
Ratler     Poziom E
Shion
Ratler     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shion.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.07.15 23:34  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
... *idzie pochwalić się rodzicom, bez jaj* |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.08.15 20:41  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
jeśli chodzi o pbfy ogólnie, wkurza mnie, że kompletnie nie ma teraz gdzie grać
ej kurde, pisałam to prawie rok temu, a to dalej jest aktualne. co jest : |
(mały edit: wtedy miałam na myśli, że poza virusem nie ma gdzie grać, i dalej jestem tego zdania)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 13:38  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Coda mam podobny problem. W sumie próbowałam grać na innym forum z zajebistą fabułą, ale ludzie po pewnym czasie mnie zniechęcili ;x Chyba jestem za stara na trolowanie ;x
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 13:50  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Opowiedz. :v Nie musisz podawać nazwisk i linku. Wystarczy sam trolling. B|
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 13:57  •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
Co mam opowiadać, ludzie (nawet (szczególnie) admini) lubili sobie znaleźć jakąś ofiarę w necie, człeka lub forum i sobie trolowali. Dla nich to było takie zajebiście zabawne i w ogóle i w szczególnie. dla mnie to było dziecinne. Czasami było już tak, że na cb był tylko ten temat, a że mnie nudził po pewnym czasie to zwiałam xD

Przy jednym byłam i uznali, że założą kartę na dennym forum tylko po to by była ona głupia, do przesady dziwna i nie realna, trochę pokłócili się z adminami i wsio. Były jeszcze jakieś, ale mnie przy tym nie było. AAAAA i ciągła walka o pierwsze miejsce w listach pbf xD bo inne forum będzie je miało (to z którym się nie lubili)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Fora PBF - Page 7 Empty Re: Fora PBF
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 7 z 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach