Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Pisanie 20.09.15 14:08  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
... |:
Czy to jest pewne forum na literkę "E"? |:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 14:42  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
emmm tak, czy mam się bać, że je znasz i zaraz powiesz, że robię antyreklamę ;<
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 20:05  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Chyba kiedyś nawet siedziałem na tym forum |: Też szybko zwiałem stamtąd, bo jakoś, meh... Szkoda, że na aktualny moment tak trudno znaleźć forum, gdzie będzie dobrze się pisać. Niby tyle tych for, a nie ma żadnego!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.09.15 20:46  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Nie no. Nie bój się. :v Kiedyś nas ostro obgadywali, dlatego kojarzę. Plotki jednak szybko się rozchodzą.

Vell, ciężko zaprzeczyć. Ale to też kwestia wieku. Teraz fora robi się... inaczej, ma się do nich inny niż kiedyś stosunek, posty pisze się dłuższe, czasu spędza się mniej... Więc i fora wydają się mniej ciekawe, niedobudowane, whatevur. v:
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 11:59  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Też prawda. Ach te czasy! Przy okazji pokuszę się i powiem jak to ze mną było na forach, a co.


Jeśli dobrze pamiętam grę na PBF'ach rozpocząłem 2010/2011 roczniku. Kumpela mnie wciągnęła w te całe pisanie, chociaż na początku średnio byłem przekonany do pisania czegoś takiego, ale dobra. W każdym razie było to forum fantasy, nazwa coś mi świta, ale nie jestem wstanie jej przedstawić. Chociaż... Distressschool? Coś takiego. W każdym razie miałem tam postać wampira, średnio potrafiłem nim grać, bo jak później się okazało, nie lubiłem grać wampirami, heh. 2 tygodnie później od mojej rejestracji i zrobieniu karty forum padło głównie przez brak czasu głównej adminki, a jak później się okazało, zrobiła zupełnie inne, nowe forum, tak. Cóż, tutaj była przerwa w pisaniu i szukanie nowego, całkiem przyjaznego forum, co nie było takie łatwe. Czemu? Byłem bardzo wybrednym człowiekiem aż po dziś dzień. Ale koniec końców udało się. W taki sposób znalazłem się na False. Zimowałem tam długo, z jedną dłuższą przerwą. Byłem na wszystkich generacjach do póty forum nie padło. W między czasie bytowania na False, zarejestrowałem się (głównie przez znajomą, bo cholera miała dar przekonywania, ale i tak mnie później na tym forum zostawiła) YaoiGakuen. Tam też długo bytowałem, od początku praktycznie i w sumie do tej pory bytuję, jednak to forum straciło już swój czar. Bywałem na pomniejszych forach, gdzie użytkowników było mało i fabuła też nie za bardzo się kleiła. Kiedy False upadło, ponownie zacząłem szukać jakiegoś kątka dla siebie i natrafiłem na Rathelon, które również upadło, a szkoda, bo polubiłem ów forum (moja ulubiona tematyka). Błądziłem po Emptiness jak i również po Spectrofobii oraz Furore (kolejne forum o mojej tematyce, które szybko padło, ugh). Znowu były pomniejsze fora, gdzie upadały po 2 tygodniach lub ja nie miałem ochoty tam bytować. Ale koniec końców znalazłem się na DoubleDecker - pierwsze moje realne forum. Na początku było ciężko, ale z czasem nawet zostałem tam junior adminem. Cóż! Tutaj rozpoczyna się przygoda z Virusem - znajomych pozapraszałem na sylwestra, wszystko fajnie, spoko. Na nowy rok wbiła osoba, która opowiedziała mi o Virusie, a dzięki niej tutaj się zarejestrowałem (pamiętam po dziś dzień jaki to był problem z wpisaniem nazwą, heh). Trochę sobie tutaj pobyłem, poprzeszkadzałem swoją osobą i się usunąłem, tak. Z różnych powodów, ale kiedy na nowo znalazłem czas, aby tutaj bytować, wróciłem. I na nowo będę paskudzić forum swoją osobą, tak. ;]

Jeśli chodzi o adminowanie i te sprawy - miałem z tym styczność niejednokrotnie, w pewnym momencie sam z koleżankami zacząłem tworzyć forum, ale one po pewnym czasie to olały, a kiedy nie potrafiłem znaleźć nikogo innego na ich zastępstwo, sam olałem sprawę. Cóż, to tyle na dzisiaj. Z góry przepraszam za błędy, ale nie w formie jestem (choroba i te sprawy).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 12:35  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Ciekawe, czy i ja nadaję na waszych falach z forum na literkę "e". :v

O, Vel, można było Cię znaleźć na Distressschool? Pamiętasz może swój nick? Może się nawet znamy, czy coś. c:
Potem w sumie i ja mogę opowiedzieć swoją głęboką historię z pbf'ami, ale nie wiem, czy będzie jakaś ciekawa.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 12:58  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Widzę, że forum z literką E jest dość znane Cóż. Trzeba przyznać, że fabułę ma super, piękną, cudną, zajebistą (no co moje klimaty.) ale reszta... no kurczę, no ;<

Zapewne napiszę tutaj i moją hist z forami jaką miałam, ale to później ^ ^



Ostatnio zmieniony przez Hysterics dnia 21.09.15 13:29, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 13:25  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Berenika, niestety, ale nie pamiętam. To było tak dawno... Ale krótko tam byłem, w zasadzie mało się integrowałem, więc raczej nie powinniśmy się znać. Pamiętam tylko dwie osoby z tamtego forum, ponieważ po dziś dzień z nimi się zadaję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 13:29  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Więc tak.. moja przygoda z ppbfami zaczęła się w liceum czyli jakieś 8 lat temu. Dobry znajomy pokazał mi, że jest coś takiego i jeszcze tamto forum było na podstawie anime! to już w ogóle sobie ukochałam. Forum to nadal stoi i jest to Vampire Knight, jednakże nie było to w takiej odsłonie. W momencie jak zaczęłam grać forum, może nie tyle raczkowało co nie było to forum jakie teraz jest i są. Bez większej obróbki graficznej, kp to było jedynie: imię, nazwisko, moce (dla wampirów) i klasa, no i może wiek. To wszystko. Admini nawet nie patrzyli na moce, czy są zbyt wielkie i czy co. Po prostu napisałeś kp, masz kolor idź pisać! Byłam w momencie przemiany forum VK na bardziej profesjonalne, jednak po pewnym czasie uciekłam, nie potrafię grać po kilka lat na tym samym forum (nadal podziwiam byłą adminke, 8 lat.. 8! w sumie admin aktualny też długo tam siedzi). Po forum VK były jakieś małe pomniejsze, trochę o szkole, ale głównie o M&A jednak nic mnie jakoś specjalnie nie ciekawiło. Spróbowałam na Spectrofobii, jednak coś mi nie pykło, jakieś o wilkołakach i też dupka. W końcu trafiłam na Hell gate, jeszcze z pierwszym adminem co był. Jedno chyba z najlepszych for na jakich byłam. Sporo tam się działo a ja jak na osobę która się tutaj nie udziela tam udzielałam się cały czas. A to szata graficzna, a to moja postać była dyrkiem szpitalu. Tak przeszłam przez zmienię admina i całą gównoburze z tym związaną. Mam sporo tam znajomych, a najśmieszniejsze jest to, że z tego forum zrobiły się dwie pary i jedno małżeństwo, na żywo. Więc tak... zrobiłam wtedy też rok przerwy od gier i wróciłam na HG jednak to już nie było to samo. Po tym szukałam znowu, łaziłam po forach jak głupia aż w końcu tutaj znalazłam miejsce (co z tego, że po prostu miałam wielką ochotę zagrać Hysiem i to forum mi podpasowało pod niego xD). Następnie znowu zrobiłam przerwę i zdradziłam Virusa z innym forum ale mi nie pasowało i w końcu tutaj wróciłam.

Naprawdę takie bardzo ukrócone, bo nie pamiętam szczerze na jakich forach ja już grałam.

Och a teraz śni mi się po nocach forum o wampirach, ale taki prawdziwych a nie świecących gównach ;<
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 13:59  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Hysterics napisał:z tego forum zrobiły się dwie pary i jedno małżeństwo, na żywo.
Kto? Byłam tam tylko przez moment, ale może kojarzę. A jestem strasznie ciekawa.
Zmyłam się stamtąd, bo wkurwiał mnie jeden koleś. Od samego początku zaczął pisać do mnie na gg i choć ja unikałam kontaktu z nim jak tylko mogłam, zaczynał już snuć plany o tym co zrobi jak w końcu do mnie przyjedzie (a niestety gdzieś na starcie, kiedy jeszcze wydawał się normalny, wspomniałam o tym skąd jestem), więc stwierdziłam, że dla własnego bezpieczeństwa lepiej zniknąć.
Poza tym, mi w głowie były jeszcze zwierzątka i luźna fabuła, a nie misje, demony i zabijanie, więc trochę tam nie pasowałam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.15 14:14  •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
Kurczę, nie pamiętam za cholerę nicków na tym forum, a jedną parę było widać aż za dobrze. Gloria i... I... I szlag, zapomniałem tej drugiej osoby.

Taaak, też tam byłem, przynajmniej do "trzeciego" restartu gdy ktoś postanowił shackować stronę i usunąć zawartość forum, którą udało się odzyskać do chyba pół roku w tył maksymalnie. Potem już...
Nie. Forum chyba zresztą zdechło.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Fora PBF - Page 8 Empty Re: Fora PBF
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 8 z 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach