Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 40 z 76 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 58 ... 76  Next

Go down

Pisanie 25.11.15 20:31  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie, nie pijam. Nie tykam tego świństwa. Raz zdarzyło mi się upić, aczkolwiek zrobiłem to nieświadomie.

Twoje plany na święta?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.15 20:43  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Sex, drug's and rock and roll.

O czym myślisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.15 21:15  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Że czeka mnie wesele na którym muszę się pojawić i nie mam możliwości ucieczki po kwadransie. I że będę musiał na nim tańczyć. Przeraża mnie ta myśl, przyznaję.

Jak wyglądałby twój idealny wieczór?

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 2:34  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Wieczór, w którym Tanaka powie: "uprasowałem sobie sam koszule na następny dzień i jeszcze następny".

Co myślisz o ślubach?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 12:30  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Są bardzo miłą i bardzo symboliczną okazją, żeby ładnie się ubrać.

Czy jesteś zazdrosną osobą?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 16:33  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Owszem i to bardzo. Nie potrafię zneutralizować u siebie tej cechy charakteru.

Myślisz, że stać Cię na więcej?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 16:40  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
*parsk* Jasne.

Jutro zginiesz z rąk najlepszego przyjaciela. Chcesz znać powód już dziś, wiedząc, że nie możesz zmienić losu?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 16:56  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie mam przyjaciół. Szach mat.

Twój największy przegryw w życiu?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 17:15  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Dawanie dupy za żarcie.

Porwano i ciebie, i osobę, na której najbardziej ci zależy. Agresor daje ci wybór: albo twoja śmierć, albo śmierć drugiej osoby. Masz świadomość, że twoja śmierć nie będzie dla drugiej osoby stratą (traktujesz ją, jako kogoś ważnego, ale bez wzajemności). Nie masz też pewności, czy agresor dotrzyma słowa i uwolni nieprzytomnego towarzysza/nieprzytomną towarzyszkę. Sam/a nie masz sił, by uwolnić się z węzłów. Twój wybór?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.15 17:34  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Jeśli to miałoby uratować inżyniera bardzo ważną dla mnie osobę to yolo. Mogę umrzeć.

Masz wolny dzień. Taki wolny że wolny jeden do roku. Okazuje się jednak że akurat wtedy twoja frakcja organizuje wyprawę. Nikt nie zauwazy ze Cię nie ma. Nikt tez nie powie ani słowem że masz przerwac swoj dzien wolny. Następny szybko sie nie trafi.
Mimo to... Pójdziesz skoro mozesz byc potrzebny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.12.15 1:15  •  Pytania do postaci. - Page 40 Empty Re: Pytania do postaci.
Śpię dalej, bo nie należę do żadnej frakcji i jestem wolnym ptakiem, joł |:


Na co do jedzenia masz teraz ochotę?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 40 z 76 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 58 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach