Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 39 z 76 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 57 ... 76  Next

Go down

Pisanie 18.11.15 2:21  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. Nie potrafiłbym, choćbym nie wiem jak bardzo przymierał głodem.

Czy wierzysz, że w Desperacji jest możliwe powstanie społeczności, która zaczęłaby normalnie funkcjonować jak w mieście?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 5:55  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak, wierzę w to, ale jak oceniam szanse? Marnie. Byłoby to bardzo ciężkie, ale kto wie. Może za kilka set... tysięcy lat się to wszystko ułoży. *wzrusza ramionami*

Jaki masz stosunek do kłamania?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 22:47  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Normalny. Pomimo bycia aniołem uważam, że czasami wręcz trzeba skłamać. O ile nie krzywdzi to drugiej osoby to... why not?

W jakim zawodzie widzisz siebie?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 22:57  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Kiedyś chciałem być medykiem, ale z drugiej strony nie jestem skory pomagać wszystkim. Prawdę mówiąc, nad innymi rozwiązaniami się nie zastanawiałem.

Jakie miejsce najbardziej chciałbyś zobaczyć?
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 23:01  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Morze. Nigdy nie byłem nad morzem. Co jest zabawne, bo nie umiem pływać.

W jakiej zwierzęcej skórze się widzisz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 23:04  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
W skórze wilka.

Jaką moc najbardziej chciałbyś posiąść?
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 23:09  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
W sumie to... żadnej. Wystarczą mi te, które aktualnie posiadam.

Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 23:11  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Ucieczka po zrobieniu naprawdę dobrego pranka.


Ile razy zwątpiłeś/aś w słuszność swoich decyzji i miałeś/aś rację?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.11.15 23:34  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Staram się nie wątpić. Nigdy nie dowiem się, jakie faktyczne konsekwencje miałyby ścieżki, których nigdy nie wybrałam. Próba porównania wyobrażeń z rzeczywistością jest z góry skazana na porażkę i nie doprowadzi do niczego; lepszym i bardziej konstruktywnym zajęciem jest szukanie sposobów na rozwiązanie sytuacji, która wynikła z podjętego wyboru, oraz gotowość na poniesienie wszystkich jego konsekwencji.

Jeśli miałbyś wskazać jedno zdarzenie, które najbardziej wpłynęło na kształt twojej osobowości, jakie by ono było?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.11.15 1:42  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Wyrwanie języka :/ Nie polecam.

Najciekawsze spotkanie z przedstawicielem wrogiej frakcji?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.11.15 17:23  •  Pytania do postaci. - Page 39 Empty Re: Pytania do postaci.
Jeszcze się owe nie wydarzyło. A jak się już spotkali, to była to zaledwie wymiana zdań.

Twoje myśli na temat alkoholu? Pijesz? A może jesteś przeciwko?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 39 z 76 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 57 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach