Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 58 z 76 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 67 ... 76  Next

Go down

Pisanie 08.01.17 14:12  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
A żebym to ja wiedział...

Twój najlepszy kumpel ma gliny na ogonie - o tym dowiadujesz się z rana, gdy otwierasz drzwi i wita cię ostry ton funkcjonariusza. Pyta, czy znasz tego człowieka i wiesz, gdzie może się znajdować. Kumpel śpi na górze, w pokoju gościnnym. Co robisz?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:28  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
*mesmeryzm na full power uspokajania i zobojętniania, bo co takie niepozorne chucherko o nieokreślonej do końca płci może wiedzieć o groźnym przestępcy, plus zdezorientowana mina*

"Nie, nie znam... a co zrobił? Zamordował kogoś? Mogę popatrzeć jeszcze raz?... mhm, jeśli go zobaczę, to przekażę informacje. Hm? Przeszukać mieszkanie? A mają panowie nakaz? To proszę wrócić z nakazem, zrobię wtedy panom herbatę nawet. Trzeba prawa przestrzegać, nieprawdaż? Panom również życzę miłego dnia i powodzenia w poszukiwaniach!" *zamyka drzwi, po czym wieczorem daje idiocie w łeb za nieostrożność i znika razem z nim*

Co trzeba zrobić, by cię wyprowadzić z równowagi?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:37  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Hmm... Trudno powiedzieć... Chyba być wrednym? Nie, to też nie to.... Nie wiem. :<

Złodziej okradł cię! Po dochodzeniach okazuje się, że to twój najlepszy przyjaciel, co zrobisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:39  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Daję mu w pysk. Na tym polega przyjaźń, maleńka.

Jesteś poważnie chory. Pomóc ci może jedynie bardzo ciężki w zdobyciu składnik - roślina rosnąca w oddalonych o tydzień drogi górach. Kogo poprosisz o pomoc i jak do tego podejdziesz?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:42  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Oj... *długa chwila zastanowienia się.* ...Nie ma dla mnie ratunku. q-q

Trafiasz do Desperacji/Miasta-3 tak nagle. Teleportujesz się magicznym sposobem! Co robisz jako pierwsze?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:56  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Sprawdzam, czy przypadkiem nie defragmentowało mi przyrodzenia.

Grow oznajmia, że jest twoim ojcem i proponuje ci wspólne rządzenie galaktyką. Co robisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 14:59  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Więcej nie piję z Cedną i nie tykam jej wyrobów.

Masz do wyboru: bycie ściganym przez S.SPEC albo Drug-ON. Co wybierasz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 15:01  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Ale ja nic złego nie zrobiłam... I nie wiem co to Drug-on, ale jak gang narkotykowy to wolę S.SPEC. :<

Dostajesz ofertę prowadzenia zoo. Kogo w nim zamkniesz jako atrakcja dla turystów i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 15:32  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Sabbatha. Mało ludzi lubi głupie niedźwiedzie na rowerkach?

Cierpisz na śmiertelną chorobę, ale jest pewien plus - możesz wybrać na jaką. Co to za choroba?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.17 15:43  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Oj... Emm... Rak...?


Gdybyś mógł zamienić jedną część ciała z zwierzęciem, co by to było?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.01.17 22:46  •  Pytania do postaci. - Page 58 Empty Re: Pytania do postaci.
Narząd Jacobsona, rzecz jasna, choć niekoniecznie podchodzi to pod wymianę.


Co zrobiłbyś ze swoim największym wrogiem, gdyby niefortunnym zbiegiem okoliczności wpadł w twoje ręce?

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 58 z 76 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 67 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach