Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Wsio w sumie zostało powiedziane, a jako uczestnik dyskusji a pro po tego na chatboxie też się zgadzam z tym, co zostało powiedziane. Apogeum Desperacji, targ, co miesiąc. Sounds simple and good : 3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Też poprę, co się będę. Apogeum powinno mieć własny targ.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pomysł świetny. Mnie zawsze do handlu ciągnęło, w grach MMO i w PBF też. Tu mi tego właśnie brakowało.
Tak, jak moi poprzednicy, jestem za tym, by targ znajdował się w ogólnodostępnym miejscu - czyli w apogeum, a nie w Limbo. Żeby to był handel coś-za-coś, a nie za walutę, bo, jak dobrze ktoś wspomniał, w Desperacji waluta nie istnieje... no i wiadomo też, że na terenach miasta-3 czegoś takiego nie będzie, tam nie walczą o przetrwanie, tam mają sklepy, tam nikt biedny nie jest.
Najlepiej takie targi robić na przykład pod koniec każdego miesiąca. Żeby mieć czas na zebranie fabularnie rzeczy do wystawienia. I żeby ten targ tak szybko nie spowszedniał.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jestem za. W sensie, że ranga i w Apogeum. Świetny pomysł. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dostęp do targu będą mieli tylko handlarze? >. >
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie, myślę, że wszyscy powinni mieć do niego dostęp. W tym także organizacje. Kościół musi gdzieś sprzedać te wszystkie ryby.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Za, za i za. Za miejscem (Apogeum), za czasem (raz w miesiącu) i za rangą (handlarze).
I oczywiście dostęp dla wszystkich zainteresowanych.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Uff, przeczytałem, a to nie było łatwe. *ojciec szarpie go za ramie, bo "trzeba iść, trzeba iść. D:"*

Jak przeczytałem wpierw pierwszy post, to mi się to nie widziało, ale im dalej, tym lepiej. Jestem za. Tak za miejscem, jak i za czasem (pod koniec miesiąca), i za rangą.

Też jestem za tym, żeby wszyscy mieli tam dostęp, również ci, którzy nie należą do żadnej organizacji (a nuż-widelec będą mieli czym się targować?).

To ma być tylko jeden temat, gdzieś w Apogeum, tak?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Uf, to dobrze. Bo trochę tak łyso, jakby tylko handlarze mogli korzystać z targu. |DDD

Myślę że powinniśmy zrobić podforum w Apogeum. I na każdy targ nowy temat. Targ trwałby 2-3 dni, po czym byłby zamykany. Następny targ = nowy temat.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

A ja bym zrobił subforum "Targ" i dał tam z trzy tematy, wiecznie otwarte. Żeby nie było, że pod koniec miesiąca do jednego tematu zlatuje się dziesięć postaci. Wątpię, że nam to grozi, ale załóżmy, że patrzymy na pomysł optymistycznie. ~ Przy większej liczbie userów robiłoby się zamieszanie i zastój. A tak handlarze by się rozdzielili, postacie również i poszłoby sprawniej.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Good idea. >D A te trzy tematy można było by rozdzielić najprostszym sposobem:
I. Przy wejściu (do targowiska);
II. Centrum;
III. Obrzeża.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach