Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

... eh, ten gender, co?
Ale wracając do istoty pomysłu; co wy na to, aby gdzieś na virusie umieścić forum (bądź subforum), w którym użytkownicy zakładaliby tematy ze swoimi fabułami niezależnymi? Co znaczy fabuła niezależna? Ano taka, która nie ma absolutnie żadnego związku z postacią, którą normalnie grywamy w zwykłych tematach. Wydarzenia, które byśmy tam rozgrywali nie musiałyby odgrywać żadnej roli w historii postaci. Ktoś mógłby sobie uznać, iż znudził mu się, ot taki Heniek i postanowił zagrać sobie jego damską wersją z Faustyną, która na ten jeden wieczór przemieniłaby się w czarującego przystojniaka. Rozumiecie, zero zobowiązań, nic się nie wydarzyło, a zabawa jest, nie? Dobry sposób na nudę. Na fabule niezależnej można by odgrywać akcje wyrwane z zupełnie innego uniwersum, w innych realiach, czasie itd. Warunek byłby oczywiście taki, że musiałyby być w nim postacie z Virusa. Chcesz, żeby Henio i Faustyna spotkali się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w demokratycznym państwie Legii Trójrogich Jednorożców, biorącej udział w bitwie pod Grunwaldem? No problemo. Poza tym w tym temacie można odegrać wątki z przeszłości, bądź przyszłości naszych postaci. Wymyśliłeś sobie, że Faustyna dwadzieścia lat temu układa Heniowi rower? Rozegraj to na fabule niezależnej, a później - jeśli chcesz - daj odnośnik do tematu z relacją Heńka, bądź historią swojej postaci! Oczywiście, jeżeli jakiś wątek rozegrany na fabule niezależnej spodobał Ci się na tyle, że chcesz, aby wbił się on w kanon Twojej postaci, nie widzę przeciwwskazań, aby poprzenosić posty na normalną lokacją na Virusie - oczywiście ta fabuła musi być zgodna z realiami forum, bo chyba nie chcesz, żeby Henio, jako Łowca, hasał sobie przed laty pod postacią satyra, prawda?
Co myślicie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Uwaga, czas na elokwentny komentarz.
Jestem za. Głosuję na Ailena.
Koniec elokwentnego komentarza.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Teraz czas na mój nic nie wnoszący post.
Obojętnie.
Tak wiem, wnoszę bardzo wiele. Mam nadzieję, że ludziom będzie chciało się w to bawić.

Grow i Ailen, czujcie się pogonieni do misji.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Według mnie to kompletnie niepotrzebne, bo równie dobrze można coś takiego napisać sobie przez PW.
Ale poza tym jest mi to obojętne.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Właśnie uważam, że pisanie tego w temacie będzie wygodniejsze, niż na PW. To tylko moje zdanie, noale..
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie no, myślę, że nie będzie nikomu zawadzało takie subforum. Aczkolwiek stworzyłabym je na okres próbny. Jakiś miesiąc, dwa i zobaczyła czy ludzie tam piszą. Bo jeśli miałby leżeć i się kurzyć to... no.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Whatever. Jak chcecie, to róbcie.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

A ja w sumie jestem za.
Chciałabym, żeby taki Gaviś był elfem.
... albo Chisana robotem z innej planety, gdzie... gdzie mordowałaby wszystkich! @@
W każdym razie to według mnie dość fajny pomysł. ~ Chętnie pisałabym w takich. No oczywiście jak znaleźliby się ludzie, nie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Śmierdzi mi to forami hetardowymi. BARDZO śmierdzi mi to forami hetardowymi. Ale jako osoba po części mająca styczność z tą mroczną częścią pbf'ów i przeżarta przez miliardy eventów, genderów i chibików... jestem za.
I nie. Na pw nie byłoby wygodniej, bo pw w końcu trzeba usuwać, a nie będziemy przecież zapisywali każdej sesji w notatnikach, prawda? To niewygodne i naprawdę lepiej mieć wszystko w odpowiednich tematach na forach.
Ale jednak wolałabym też, żeby pójść za radą Ev i na razie wykorzystać opcję okresu próbnego. Nie przyjmie się - wywali się to. No, ale Kot ma mój głos.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jakoś tak... Nie zbyt mi się ten pomysł podoba. Ale w sumie, nie ma przymusu czytania czegokolwiek, a widzę, że są ludzie, którzy chcieliby przyklasnąć temu pomysłowi.

Więc jestem za okresem próbnym, trwającym ok. 2 miesiące.

Ale niech inni się jeszcze wypowiedzą, bo wychodzi, że wszystkie pomysły weryfikuje i zatwierdza forumowa elita.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

*wali łbem w biurko na widok słowa "elit"* Mh. A wracając do tematu, też jestem za okresem próbnym, a co.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach