• Szpital

  ---------------------------------------
  Szpital zbudowany na planie koła, z terenem zielonym wypełniającym jego środek. Choć ma tylko jedno piętro jest dość sporym budynkiem, utrzymanym w niebieskobiałym kolorze. Większość drzwi i przejść jest przeszklona, jednak odporna na zniszczenia. Gdziekolwiek się nie ruszysz, śledzą Cię uważne jednookie kamery. Mimo pozornego zorganizowania w przypadku kryzysu, to nadal urzędniczy dom, który czyni szalonym.
  Tematów: 8Tematy    Postów: 127 Posty

 • Gabinet lekarza
  Sob Gru 09, 2017 1:20 pm
  Marcelina Zobacz ostatni post

 • Apartamentowiec C4

  ---------------------------------------
  Znajdujący się u zbiegu dwóch ulic, jeden z wielu prawie identycznych budynków. Liczy sobie trzydzieści oszklonych pięter, z czego dwa pierwsze zajmują biura i sklepy. Część mieszkalna zaczyna się dopiero nieco wyżej, dzięki czemu nawet mniejsze numery mają niezapomniane widoki z okna. Budynek posiada również podziemny parking, podzielony na dwie części: dla mieszkańców i dla klientów.
  Tematów: 7Tematy    Postów: 171 Posty

 • Apartament Saiyuri
  Yesterday at 9:12 pm
  Ursegor Zobacz ostatni post

 • Kaplica KNW

  ---------------------------------------
  Z zewnątrz jest to zwykły kwadratowy budynek w kolorze wszystkich pozostałych budynków. Jedyną różnicą jest znak KNW nad drzwiami, namalowany zieloną farbą.
  Tematów: 2Tematy    Postów: 54 Posty

 • Piwnica
  Nie Sie 28, 2016 1:09 am
  Echotale Zobacz ostatni post

 • Klub „Venus”

  ---------------------------------------
  Dużych rozmiarów budynek umiejscowiony w pobliżu głównej drogi centrum. Wygląda jak przeszklona kopuła stworzona z trójkątnych, geometrycznie idealnych fragmentów. Pomimo swojej nowoczesności, wyróżnia się na tle pozostałych budowli okolicy. Już z chodnika widać część jego wnętrza - jasny korytarz oddziela przezroczystą ścianę zewnętrzną od wewnętrznej, która kryje środek klubu. W celach oszczędzania miejsca parking znajduje się pod ziemią i rozciąga się na kilka pięter. Choć "Venus" powstała zaledwie kilka lat temu, szybko znalazła wielbicieli i nigdy nie jest pusta - możliwe, iż z powodu technologii użytej w światłach laserów. Żaden z techników nie potrafi rozszyfrować zagadki: czemu wszyscy zaczynają odczuwać radość i przypływ energii. Właścicielka (i jednocześnie twórczyni "magii świateł") nie chce się dzielić swoją wiedzą. Dodatkowym magnesem jest świetnie wyposażony bar, w którym nie brakuje trunków z różnych zakątków świata - nawet, jeśli cena sprowadzanego z zagranicy alkoholu jest dość wysoka. Właśnie w tym klubie odbywa się najwięcej koncertów i imprez masowych, a pracownicy zdają się być najmilszymi istotami na Ziemi. Spora część obsługi to androidy, często starsze modele, które straciły zainteresowanie byłych właścicieli z powodu swojego wieku. Po odświeżeniu wyglądu ciężko jednak odróżnić je od ludzi, dzięki czemu żaden nie jest traktowany jak sługa.
  Tematów: 5Tematy    Postów: 70 Posty

 • Bar
  Nie Lip 30, 2017 1:07 am
  Havoc Zobacz ostatni post

 :: M3 :: Centrum