• Szpital


  Szpital zbudowany na planie koła, z terenem zielonym wypełniającym jego środek. Choć ma tylko jedno piętro jest dość sporym budynkiem, utrzymanym w niebiesko-białym kolorze. Większość drzwi i przejść jest przeszklona, jednak odporna na zniszczenia. Gdziekolwiek się nie ruszysz, śledzą Cię uważne jednookie kamery. Mimo pozornego zorganizowania w przypadku kryzysu, to nadal urzędniczy dom, który czyni szalonym.
  Ilość tematów: 3
  Ilość postów: 60
  Centrum Ylva-copy_qspxaxaSala nr 22...
  24/3/2019, 20:05
  Ylva Zobacz ostatni post


 • Apartamentowiec C4


  Znajdujący się u zbiegu dwóch ulic, jeden z wielu prawie identycznych budynków. Liczy sobie trzydzieści oszklonych pięter, z czego dwa pierwsze zajmują biura i sklepy. Część mieszkalna zaczyna się dopiero nieco wyżej, dzięki czemu nawet mniejsze numery mają niezapomniane widoki z okna. Budynek posiada również podziemny parking, podzielony na dwie części: dla mieszkańców i dla klientów.
  Ilość tematów: 9
  Ilość postów: 272
  Centrum Zja7mQnApartament...
  23/4/2019, 13:33
  Havoc Zobacz ostatni post


 • Klub Venus


  Dużych rozmiarów budynek umiejscowiony w pobliżu głównej drogi centrum. Wygląda jak przeszklona kopuła stworzona z trójkątnych, geometrycznie idealnych fragmentów. Pomimo swojej nowoczesności, wyróżnia się na tle pozostałych budowli okolicy. Już z chodnika widać część jego wnętrza - jasny korytarz oddziela przezroczystą ścianę zewnętrzną od wewnętrznej, która kryje środek klubu. W celach oszczędzania miejsca parking znajduje się pod ziemią i rozciąga się na kilka pięter. Choć "Venus" powstała zaledwie kilka lat temu, szybko znalazła wielbicieli i nigdy nie jest pusta - możliwe, iż z powodu technologii użytej w światłach laserów. Żaden z techników nie potrafi rozszyfrować zagadki: czemu wszyscy zaczynają odczuwać radość i przypływ energii. Właścicielka (i jednocześnie twórczyni "magii świateł") nie chce się dzielić swoją wiedzą. Dodatkowym magnesem jest świetnie wyposażony bar, w którym nie brakuje trunków z różnych zakątków świata - nawet, jeśli cena sprowadzanego z zagranicy alkoholu jest dość wysoka. Właśnie w tym klubie odbywa się najwięcej koncertów i imprez masowych, a pracownicy zdają się być najmilszymi istotami na Ziemi. Spora część obsługi to androidy, często starsze modele, które straciły zainteresowanie byłych właścicieli z powodu swojego wieku. Po odświeżeniu wyglądu ciężko jednak odróżnić je od ludzi, dzięki czemu żaden nie jest traktowany jak sługa.
  Ilość tematów: 5
  Ilość postów: 88
  Centrum 260PIAqBalkony
  19/2/2019, 21:33
  Coral Zobacz ostatni post


 • Kaplica KNW


  Z zewnątrz jest to zwykły kwadratowy budynek w kolorze wszystkich pozostałych budynków. Jedyną różnicą jest znak KNW nad drzwiami, namalowany zieloną farbą.
  Ilość tematów: 1
  Ilość postów: 34
  avatarPiwnica
  28/8/2016, 01:09
  Gość  Zobacz ostatni post

 :: M3 :: Centrum

 • NAZWA TEMATU
  Autor
  Odpowiedzi
  Wyświetlenia
  Ostatni post

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderator

Apokalipsa

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach