Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Pisanie 28.05.15 23:01  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
- Jasne, rozumiem. Czerwona skała. Będziemy tam za jakąś godzinę, może dwie. I Grow, dzięki.

>>Sheba się rozłączył<<
                                         
Jinx
Mastiff     Poziom E
Jinx
Mastiff     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Servant of Evil


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.06.15 10:21  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
›› Dzwoni: Ailen ‹‹
- Jesteś potrzebny. Pustkowie, przy jednym z uschniętych drzew. Jakiś facet podający się za anioła i jego bestia. Paskudnie brzydka. Posiadają informacje na temat gangu... anioł twierdzi, że bestia była kiedyś pudlem. Cholera, brzmi głupio, ale chcą się z tobą widzieć. Bestia podobno nazywa się Vess.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.06.15 11:14  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
- Bestia. Ma i bliznę, i chustę... ta szmata wygląda na cholernie zmarnowaną czasem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.06.15 11:38  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
- Chciałem ich zabić. Po cholerę miałbym pytać o bliznę na jakiejś jaszczur-... - chwila wymownej ciszy - Z kim ty się tam bawisz? ... a zresztą. Ten typek ją pokazał. Anioł, „Ergo”. Podaje się za jej stróża. Wyjątkowo wyluzowany typ, jak na kogoś, komu grozi rozerżnięcie gardła kataną. Dał Fenrirowi fajki... - jego głos jest pełen rezygnacji - Nie ufam mu. Mógł sam naznaczyć bestię blizną i zawiązać chustę na jej rogu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.06.15 12:31  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
- Taaak... Na razie.

›› Rozłącza się ‹‹
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.06.15 13:49  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:Dobra, zmieniłem zdanie. Niech Ci będzie, ale tylko godzina i będziesz się streszczał, bo serio nie mam czasu. To co, miejsce pozostaje jak się umawialiśmy?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.07.15 3:02  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:Co...? Jaja sobie ze mnie robisz? No niech to szlag trafi. Przepraszam. To przez stresy ostatnich dni. No nic. Życzę miłego dnia! (o´ω`o)
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.07.15 11:37  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:O, wiem jak to jest. Ostatnio mam wrażenie, że otaczają mnie sami kretyni i żeby było coś dobrze zrobione, to trzeba to samemu zrobić, bo inaczej reszta spartoli robotę. No, ale już nie przeszkadzam. Oby dzisiejszy dzień nie był taki męczący!
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.07.15 0:23  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:Oho, tym razem to ty pomyliłeś numery~ To w sumie jesteśmy na równi. Btw. Ponoć najlepsze piwo można dostać w Edenie za grosze.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.07.15 0:48  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:No niestety, ale najwidoczniej zgubiłeś jego numer. Może zawieruszył się gdzieś w twoich spodniach? Właściwie sam często gubię różne rzeczy. Taki urok. I niestety numer dwa, nie jestem ładną dziewczyną z M-3. (◕︵◕)
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.07.15 1:01  •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
Nieznajomy napisał:No... rano jak zaglądałem do spodni to jeszcze wszystko było na swoim miejscu, więc.... no. Nie jestem dziewczyną.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Kontakt - Page 3 Empty Re: Kontakt
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach