Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Pisanie 26.03.17 15:50  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
Wiadomość dostarczona przez Javiera. Opatrzona jest pieczęcią łowców.

Spoiler:
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.04.17 19:13  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
Spoiler:
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.17 23:42  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
Informacje dodatkowe: list został przekazany przez Ourella. Napis na zagiętej kartce głosił „Do przywódcy DOGS”. Całość została napisana starannym i czytelnym pismem.

Witaj. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze nie zdążyliśmy się poznać i sporym uchybieniem z mojej strony jest zwracanie się do Ciebie za pomocą posłańca, jednak jeszcze większym nietaktem byłoby nachodzenie Cię bez wiedzy i stawianie przed faktem dokonanym. Na początku tego listu chciałbym szczerze przeprosić Cię za to, co wydarzyło się w Edenie. Nie oczekuję wybaczenia i wiem, że masz pełne prawo do tego, byśmy już nigdy nie uzyskali kredytu zaufania, jednak chciałbym podjąć się jakiejkolwiek próby, by to zmienić, nawet jeśli miałaby okazać się bezowocna.
Istnieje też bardzo ważna sprawa, którą pragnąłbym przedyskutować. Uważam jednak, że poruszanie jej na papierze jest nieodpowiednie, dlatego od dzisiaj każdego dnia w południe, gdy słońce zacznie chylić się ku zachodowi, będę czekał nieopodal skraju Edeńskiego lasu. Jeżeli przyjmiesz moje zaproszenie, na miejsce doprowadzi Cię szum wodospadu. Gwarantuję, że na miejscu zjawię się osobiście, bez towarzystwa osób postronnych, jednak nie będę miał za złe, jeśli nie pójdziesz w moje ślady, kierując się własnym bezpieczeństwem.
Oczekuję Twojego przybycia i jestem skłonny spłacić każdy dług wdzięczności, jeśli uraczysz mnie Swoją obecnością.

Z wyrazami szacunku,
Laviah
                                         
Laviah
Archanioł
Laviah
Archanioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Laviah. Po prostu.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.03.18 0:35  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt

Wilczurze,
Ty, ja, bar Przyszłość. Ja stawiam - kolejkę albo i dziesięć, jak nas Bob nie wywali.

A.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.04.18 3:00  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
Na osobnej kartce zrolowanej wraz z listem właściwym napisano miejsce i datę spotkania.


List z pieczęcią Kościoła Nowej Wiary:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.02.19 23:11  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
「 Wiadomość dostarczona przez Javiera. Ostemplowana datą z poprzedniego dnia. Brakuje na niej pieczęci łowców, ale pismo jasno wskazuje kim jest nadawcą. Do listu dołączona jest jeszcze jedna, wypełniona kartka. 」

Spoiler:

2/3
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.09.19 23:30  •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
Shirow pojawił się nagle i znikąd. Jak zawsze pełen energii zaczął skakać dookoła Wilczura, nie dając się złapać ani przez krótką sekundę. Uspokoił się dopiero po kilku dobrych minutach, prezentując przymocowany do obroży rulonik papieru.

Kontakt - Page 17 Trhy-1567805384
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Kontakt - Page 17 Empty Re: Kontakt
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach