Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Film


Strona 72 z 74 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74  Next

Go down

Pisanie 16.08.19 12:13  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Upiorne opowieści po zmroku.
Piątek 13-ego.
Sześcioraczki.
Stranger Things (serial, sezon 1)
Leatherface.
Filozofowie.
Król Lew (2019) – Animacja przepiękna, serio, ale... nie umywa się to do bajki. Film do obejrzenia, ale gdyby nie sentyment; gdyby nie emocje, które towarzyszyły przy oglądaniu pierwowzoru, to wypadłby bardzo średnio. W zasadzie jedynym pozytywem, którego się doszukałem, jest tutaj charakter i rola Shenzi - została o wiele lepiej nakreślona niż w produkcji z '94.

Jestem też w trakcie Szczęk. |'D Celuję chwilowo w klasyki.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.08.19 21:54  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Godzilla II: Król Potworów

O.MÓJ.BOŻE.
AWZESXRDCTFGVHBJN

Jakie to było epickie! Ja wiem, ja naprawdę wiem, że przemawia tutaj bardzo duży fangirlzm w stosunku do Godzilli, ale i tak. Film totalnie przerósł moje oczekiwania! Walka pomiędzy Godzillą a Ghidorah była FENOMENALNA. Swoją drogą Ghidorah był świetnie zrobiony, aż do tej pory mam ciarki. Muzyka cudownie współgrała z tym, co działo się na ekranie. A KRÓLOWA MOTHRA BYŁA PRZEPIĘKNA. Film ląduje w mojej top 10 ukochanych filmów, totalnie.

No i Godzilla udowodnił, że jest Królem Potworów. Long live the king!
                                         
Ylva
Studentka
Ylva
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ylva Isabelle Harakawa


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.19 2:16  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
- Trzynaście powodów (uwielbiam klimaty highschool, zwłaszcza amerykańskich).
- Narcos (historia Pabla Escobara nie ma sobie równych)
- Queen of the South (po Narcos, wzmocnił ten serial mój apetyt na kolejne narkotykowe-kartelowe klimaty)
- Knightfall (podobał mi się drugi sezon, pierwszy taki sobie)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.08.19 17:26  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
- Pewnego razu w Hollywood. - Najnowszy film jednego z moich ukochanych reżyserów ever opierający się na masakrze w domu Polańskich. Powiem tak, warto iść dla samego geniuszu Tarantino, poza tym film jest dobry, po prostu dobry, kostiumy są genialne, ładnie wkomponowane ujęcia, rozbrajające dialogi. No i jeszcze so much blood. Po tym filmie wyszedłem taki spokojny jak nigdy xD
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.09.19 0:05  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Parasite (2019), reż. Joonho Bong

Boże Święty Panie, jaki ten film był dobry.
Historia zaczyna się prosto. Widz zapoznaje się pobieżnie z sytuacją pewnej mocno podupadłej finansowo rodziny. Kiedy przyjaciel syna wyjeżdża na zagraniczne stypendium, proponuje mu przejęcie po sobie pracy korepetytora dla dziewczęcia z zamożnej rodziny. Chłopak nie tylko przyjmuje pracę, ale też wkręca do roboty pozostałych członków swojej rodziny. Stąpają po cienkim lodzie, oszustwo przecież w każdym momencie może zostać wykryte, napięcie stopniowo rośnie...
...a potem to się dopiero zaczyna. Akcja filmu uderza w człowieka znienacka. Nie chcąc zdradzić zbyt wiele, powiem tak: o ile pierwsza połowa filmu stanowi widowisko interesujące, trochę zabawne i wciągające, o tyle druga połówka kompletnie zwala z nóg, zaś zakończenie daje porządnie do myślenia. Do tego film oprócz porywającego scenariusza jest też po prostu technicznie naprawdę dobrze zrobiony.
Jeśli kto ma okazję iść, niech idzie.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.09.19 20:48  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Wolny strzelec (2014)

Zachwycona jestem. Nie wiem pod jakim kamieniem żyłam, że zobaczyłam ten film dopiero teraz. Opis skradziony z filmweba, bo ja sama nie potrafię tego robić, a sądzę, że jak ktoś lubi takie klimaty, a jeszcze go nie widział, to powinien się zainteresować. Krótki, ale konkretny: "Szukający desperacko pracy Lou Bloom wpada na pomysł, by filmować nocne wypadki i zbrodnie, po czym sprzedawać materiały lokalnej telewizji."
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.10.19 22:25  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Godzilla II: Król Potworów.
To: Rozdział 2.
Śmierć nadejdzie dziś.
Joker.
The Prodigy.

Tak było.
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.10.19 23:20  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
- Beetlejuice
- Django Unchained
- Reservoir Dogs

Zaczynam powoli nadrabiać Tarantino :l
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.10.19 20:44  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
Joker. Świetny.
                                         
Aurich.
Generał Eliminatorów
Aurich.
Generał Eliminatorów
 
 
 

GODNOŚĆ :
Rokuro Aurich


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.10.19 23:26  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
The Dark Knight.
Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - I. Presage Flower.
Fate/stay night Movie: Unlimited Blade Works.
mother!
Trauma.
The Den.
Sierra Burgess jest przegrywem.
Rany.
The reaping.
Monster.
Draug.
Polaroid.
In the Tall Grass.
The Purge.
Eli.
Pod mroczną górą.
Uciszyć zło.

Tak było.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.01.20 23:41  •  Ostatnio obejrzane - Page 72 Empty Re: Ostatnio obejrzane
- Wiedźmin (2019)
- Spinning out (2020)
- SW: Mroczne Widmo
- SW: Atak klonów
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Film

Strona 72 z 74 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach