Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 26.07.20 14:24  •  Magazyn aniołów Empty Magazyn aniołów
MAGAZYN ANIOŁÓW


Od podnóża schodów pod ziemią ciągnie się długi korytarz. Został oświetlony jedynie pochodniami, które w równych odstępach pojawiają się na wbitych w kamienne ściany uchwytach. Niegasnące płomienie, wspomagane mocą tutejszych aniołów, zdają się raz po raz rzucać złowrogie cienie. Mimo dość ponurej atmosfery, skrzydlaci zdają sobie sprawę, że w tym miejscu nie mają się czego obawiać. Na dole znajduje się mnóstwo pomieszczeń; zazwyczaj drzwi prowadzące do nich zamknięte są na klucz. Na samym końcu korytarza – za ciężkimi, drewnianymi drzwiami – znajduje się główny magazyn aniołów. To właśnie tutaj składowane są wszelkie zasoby mieszkańców Edenu – począwszy od przedmiotów codziennego użytku, na tajemniczych artefaktach kończąc.
Wchodząc do środka, zawsze można liczyć na towarzystwo Keliala, który dba o porządek w tym miejscu i skrupulatnie zajmuje się spisem wszystkich przedmiotów – tych, które zostały dostarczone, oraz tych, które zostały stąd zabrane. Nic nie umknie jego uwadze, a złodziejaszków wyczuwa na kilometr.

UWAGA! Kelial praktycznie nie opuszcza swojego miejsca pracy. Wchodząc do magazynu, należy liczyć się obecnością NPC. Urzędujący skrzydlaty jest byłym członkiem zastępu, więc dobrze radzi sobie w walce. Włada żywiołem ognia.

Przedmiot w magazynie można umieścić fabularnie lub tylko poprzez temat z formularzem. Dodawanie oraz zabieranie przedmiotów z magazynu ZAWSZE powinno zostać uwzględnione przez wypełnienie formularza. Musimy mieć wgląd we wszystko, co dzieje się z zasobami.

SPIS PRZEDMIOTÓW W MAGAZYNIE

ARTEFAKTY, TECHNOLOGIE, BESTIE*:
...

*Bestie niekoniecznie muszą znajdować się na miejscu w magazynie. W ich wypadku spis służy wyłącznie do uwzględnienia, że znajdują się wśród zasobów aniołów. Wymagane jest dodanie opisu wskazującego na to, w którym miejscu znajduje się zaprzyjaźniony osobnik.

SKŁADNIKI:
czerejka pospolita [x1];
kaukaski granat [x1];
kosmatek [x1];

LEKI/ZASOBY MEDYCZNE:
...

INNE:
...

WAŻNE: w obecności Laviaha wszyscy zobowiązani są mówić prawdę. Jeżeli nie posiadasz blokady umysłu, a w poście zaznaczone jest, że moc prawdy jest w użyciu (będę to zaznaczał pod spodem każdego posta), nie ma mowy, by twoja postać skłamała. Nawet jeśli spróbuje, usta zwyczajnie zrobią swoje. Więcej informacji w KP.
                                         
Laviah
Archanioł
Laviah
Archanioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Laviah. Po prostu.


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach