Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie on 18.03.20 21:10  •  (s) Pustynna głusza Empty (s) Pustynna głusza
PUSTYNNA GŁUSZA


Ciszę przerywa jedynie sporadyczny sępi skrzek. Te garbate, wyłysiałe ptaki dzień w dzień zataczają leniwe koła na wściekle niebieskim niebie wypatrując z góry swoich ofiar. A tych coraz więcej. Wśród piaszczystych wzniesień próżno szukać odpowiedniej ilości wody czy pożywienia. Większość śmiałków, która zapuszcza się w te rejony, ginie tracąc orientację w terenie. Słońce potrafi bezlitośnie przypiec, a brak jakichkolwiek drzew i znikome zacienienie wykańczają organizm – wkrótce nogi uginają się w kolanach i słychać tylko trzepot skrzydeł lądujących tuż obok padlinożerców.

Z tym miejscem ewidentnie jest coś nie tak. Zdaje się, że powietrze przesiąknęło ciężkim wrażeniem bycia obserwowanym, jakimś rodzajem napięcia najczęściej spotykanym w opuszczonych domach i długich holach z migającą żarówką. Choć logika upiera się przy tym, że nie ma tutaj nikogo, intuicja podpowiada coś innego.

Coś jest.
Patrzy.
I poluje.

RZUT KOŚCIĄ K6
Gracz*, raz na pół roku, może rzucić kostką na walkę z dowolną bestią z poziomu średniego (bestiariusz) pojawiającą się na Desperacji. Końcowy efekt potyczki jest uzależniony od wyniku rzutu kostką k6, należy go opisać w min. 5 postach.
* Można rzucać każdym kontem oddzielnie.

Wyniki
1 – sukces, udaje ci się pokonać bestię i zabić ją bądź puścić wolno (wedle uznania); otrzymujesz +50 PF;
2-5 – porażka, nie udaje ci się napotkać bestii;
6 – skrajna porażka; bestia okazuje się silniejsza, ostatecznie jej jednak umykasz; otrzymujesz obrażenia wystarczająco ciężkie, aby w następnej fabule koniecznie rozegrać wątek z medykiem/postacią umożliwiającą opatrzenie ran. W przeciwnym wypadku MG ma możliwość nałożenia dodatkowych komplikacji wynikających z obrażeń.

» link do poprzedniej wersji tematu «


all my wolves, begin to howl
wake me up, the time is now
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach