Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
 • Tereny blisko kryjówki


  Nie tak łatwo dostać się do wnętrza kryjówki, co nie zmienia faktu, że w pobliżu czasem przewinie się jakiś zbłąkany nieszczęśnik, który nie zdaje sobie sprawy, że zło czai się tuż pod jego stopami. Niektórzy wiedzą, że to właśnie w tych okolicach Psy odnalazły swój azyl, niemniej jednak dokładna lokalizacja nadal owiana jest tajemnicą.
  Kryjówka 40 rozbójników YvcnPDD
  T: 4 | P: 31
  09.07.20 14:58
  Insomnia Zobacz ostatni post
  Odludna ja...
 • Podziemia: -1


  Poziom pierwszy, do którego dotrzeć można poprzez właz ulokowany głęboko w paszczy jaskini. Nieuświadomieni nie natkną się na wejście, ale każdy członek DOGS doskonale wie gdzie chwycić, pociągnąć i unieść, aby odsłonić wąską, metalową drabinkę, zwisającą nad czarną przepaścią. Po zejściu ląduje się na płaskiej, wydeptanej glebie. Wokół czuć wilgoć ziemi, gdzieś w oddali tli się malutka iskierka światła. To ledwie parę metrów, a jednak droga prowadzi do istnej, podziemnej plątaniny tuneli i malutkich pokoików. Naturalnie, przeważa tu drewno, które podtrzymuje sufit i ściany przed runięciem, ale... kto to tam wie, kiedy jakaś belka spróchnieje do końca i złamie się w pół zagrzebując żywcem?
  Kryjówka 40 rozbójników Pt345T0
  T: 2 | P: 2
  18.03.20 23:24
  Arcanine Zobacz ostatni post
  Sala treni...
 • Podziemia: -2


  Można powiedzieć, że kwestia tego pietra ogranicza się jedynie to pokoi mieszkalnych. Naturalnie, pomieszczenia tu wybudowane trudno z czystym sumieniem nazwać pokojami: to zwykłe nory, wydrążone w ziemi, podtrzymane belkami, z brudem na podłodze, zapachem mokrej ziemi i sypiącymi się na oczy ziarenkami piasku. Umeblowanie również zależy jedynie od lokatora. O dziwo jednak, każda z tych nor posiada drewniane drzwi z numerkiem na szorstkiej, spróchniałej powierzchni, a ci bardziej introwertyczni postarali się o kłódki, które uniemożliwiają wtargnięcie do środka.
  Kryjówka 40 rozbójników Ebhrnrh_1593472423-1593624235
  T: 7 | P: 249
  31.03.20 20:47
  Rhett Zobacz ostatni post
  Ostatnie d...
 • Podziemia: -3


  Tu wrzucane są wszystkie łupy Psów. Pomieszczenia są obszerniejsze i służą za liczne magazyny. Ponadto członkowie uznali niektóre pokoje za tzw. „salony”. Ot, do wspólnego przesiadywania.
  Kryjówka 40 rozbójników WKmKBGu
  T: 6 | P: 593
  10.08.20 21:45
  Kirin Zobacz ostatni post
  Pokój medy...


Skocz do:  
 • Tematy
  Odpowiedzi
  WYŚWIETLENIA
  Ostatni Post
 • No message.
 
OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA DZIAŁ

SkoczekNie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach