Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Mamy dwa miesiące do świąt, zaraz zaczną w sklepach grać Last Christmas, więc warto już zacząć powoli myśleć o kolejnym wydaniu, skoro Halloweenowe robi Ev w całości. A że dobrze byłoby to wydać 14.12, to niżej możecie wrzucać co tam ukulacie :3

Lista:
Yū - chibi, bałwanki-zagadki, składanie całości
Marcelina - wywiad+kilka słów od postaci
Tōketsu - życzenia
Hachirō - suchary, ewentualne zagadki
Nathair - quiz świąteczny, jasełka, zimowy bestiariusz
Will - krzyżówka, szukajki relacji


Ostatnio zmieniony przez Will dnia 03.11.19 10:05, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wspomniałam już Łylowi, ale jeszcze napiszę tu oficjalnie.

Z mojej strony pojawią się chibiki oczywiście, a dodatkowo zapewne bałwankowa zgadywanka. Nie będę psuć niespodzianki, więc więcej szczegółów pojawi się bliżej daty wydania~

Jeżeli dam radę, to chciałabym też jakiś dłuższy tekst sprawić, ale najpierw zobaczę co będziemy mieć.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja też coś uklepie D:
                                         
Ethienne
Desperat
Ethienne
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ethienne Theles


Powrót do góry Go down

Ja również postaram się coś od siebie dodać. Nie mam za dużo czasu, więc pewnie i artykuł ode mnie nie będzie długi. Z mojej strony możecie liczyć na wywiady polegające na wysyłaniu do kilka osób pytania i publikowanie ich wypowiedzi + kilka słów od Marceliny. Tak, jak było w ostatnim wydaniu. :3
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wcześniej dawałem znać Arth o podjęciu się próby, żeby coś wstawić od siebie w formie artykułu i takie tam. Tak więc tylko daję oficjalnie znać, że zabiorę się za pisanie jakby co. B|
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Na dobry początek pozbieram forumowe suchary, które wymyśliłem. Zobaczę czy potem starczy mi na coś energii @@ chętnie przyłożę rękę do jakichś zagadek czy czegoś.

P.s. Można wykombinować jakiś plebiscyt. Ludzie często wspominają, że by chcieli. Jakby jakieś tytuły się powtarzały względem tych z poprzednich lat, to można po prostu dawać w profile "tytuł (rok)".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Niestety równie często co 'chcemy plebiscyt' słyszałam, że plebiscyty są bez sensu, bo tytuły nie są interesujące, nie mają powiązania z postaciami na które ludzie głosują i że ciągle te same osoby się powtarzają. Jeżeli jednak ktoś chce się podjąć próby, to do boju. Plebiscyt miał być już na lato, ale wtedy nie było chętnych go ostatecznie stworzyć.
Przydałoby się go ogarnąć, myślę w tym tygodniu? Ewentualnie w dwóch, żeby potem dać ludziom czas na głosowanie. Plus potem dla mnie moment, jak będę składać grafiki do niego później.

Mamy czas do jakieś 10 Grudnia na zebranie wszystkiego. Czas to ruszyć uwu
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

*kaszl, bo właśnie wysłała plebiscyt halloweenowy do Growo*
Ano, pora się zabrać @@ Muszę wymyślić trudniejsze hasło do krzyżówki, ostatnio ludziom coś za szybko poszło xD Ale szukajek znowu wysypało jak grzybów po deszczu, tylko z nimi jest ten problem, że po miesiącu mogą być nieaktualne. Może uda mi się kogoś złapać po ewentualny krótki wywiad~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

A co robimy z Secret Santa?
Raczej nie muszę tłumaczyć co to jest. Myślicie, że warto spróbować je zorganizować? Też musiałabym to wszystko szybko ogarnąć, tak do tygodnia żeby ludzie mieli czas na prezenty, ale chcę waszej opinii wysłuchać na ten temat.

Tymczasem zaczynam już szukać ofiar na chibiki i bałwanki :3
Te drugie dodam już przy składzie gazetki, abyście też mogli brać udział jako redaktorzy.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Czemu by w sumie nie, ludzie lubią dostawać rzeczy. Jak dla mnie to pomysł jest super, inni mogą coś porobić zamiast tylko czekać na gotowe >D

Na pewno pytania do krzyżówki też dam przy składaniu, w sumie z tego samego powodu co bałwanki :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Proponuje by w pierwszym poście prowadzić spis tego, co będziemy mieli.
Nick osoby - to co robi.

Wtedy od razu inni będą wiedzieć, co jest już przygotowywane, a czego ewentualnie brakuje.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach