Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum


Go down

Pisanie on 15.11.14 18:44  •  GAZETKA Empty GAZETKA
GAZETKA TnO93xi
Temat informacyjny.
Kto, co i o kim pisze.


Główni redaktorzy:
Will – naczelnik-bezczelnik, odpowiada za resztę zespołu, rekrutację i terminowość.
– rysownik, grafik i kodziarz, nieoceniona pomoc przy tworzeniu kolejnych wydań.

Lista działów:
Poniżej znajduje się spis wszystkich regularnych działów Antidotum. Jeśli jednak masz chęci, pomysł, ale nie jesteś przekonany co do utrzymywania odpowiedzialności za swoją robotę: możesz wysłać jednorazowo materiały na konto Gazetki, uwzględniając tytuł pracy i kwestię anonimowości (jeśli o takowej w ogóle ma być mowa). Główni redaktorzy przejrzą artykuł i w razie poprawności ogłoszą w najbliższym numerze!

BARDZO AMBITNY DZIAŁ MAGICZNY.
Redaktor: Evendell.
Wróżka Evendell powie Wam o tym, co spotka Was moje biedne duszyczki w nadchodzących dniach! Dzięki pomocy małych skrzatów i wróżek odgadnie Waszą przyszłość i przygotowuje specjalnie dla Was niesamowite horoskopy! Ale to nie wszystko! Sporządzi testy osobowości, dzięki którym wyjdzie na jaw cała naga prawda o Was.~ Wszystkie wróżki z Arkany Magii puszczanej na polsatach czy innych tvnach mogą jej lizać buty!
Jednak wróżka Evendell musi sobie dorabiać, bo z wypłatą kiepsko, tak więc podaje przepisy na magiczne napoje, które ułatwią Wam życie. Bardzo oryginalne.

CHAOS PRZEZ SAMO "H".
Redaktor: Marcelina.
Wchodzisz na forum, wpisujesz tylko sobie znane hasło i, pogwizdując pod nosem, z uśmiechem obserwujesz jak system przenosi Cię na stronę główną. Czerwony kolor bije po oczach - masz nową wiadomość! Otwierasz, wczytujesz się i przez pierwsze kilka sekund nie możesz uwierzyć w swoje szczęście - zostałeś wylosowany i jako wybraniec otrzymałeś pytanie, na które możesz, ale nie musisz odpowiedzieć. Twoje imię, treść wiadomości i zdjęcie zostanie umieszczone w zbliżającym się wydaniu gazetki Antidotum!

CYTATY
Redaktor: Growlithe.
Bez zbędnych ceregieli: wysyłajcie cytaty zabawne, cytaty intrygujące, ciekawe cytaty, szalone i inne cuda-wianki ze swoich lub cudzych postów na konto Growlithe'a. Nie zapomnijcie podać autorów. Cytaty pojawiać się będą w numerach Antidotum, hue.

Rekrutacja:
Jest tylko jedno, ale bardzo tyrańskie wymaganie. Redaktor musi mieć chęci. Chcesz być redaktorem i pracować razem z nami nad gazetką? To świetnie! Musisz jednak wiedzieć, że gazetka to twór, który nie wyjdzie „sam z siebie”. Potrzeba tu ciężkiej pracy, pomysłów i mnóstwa, mnóstwa zabawy.
Dlatego, jeśli masz chęci — a tyle wystarczy, abyśmy cię przyjęli — to się zwyczajnie zgłoś. Z drugiej strony: co ci niby szkodzi?

Kod:
[b]Nazwa działu:[/b]
[b]Opis działu:[/b]

Zgłoszenia wysyłane są na konto Willa.
                                         
Gazetka
Gazetka
 
 
 


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach