Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 22.09.19 0:48  •  Bloody Virus: Otome game Empty Bloody Virus: Otome game
Rozpoczynam nową serię quizów! Bloody Virus: Otome Game.

Jest to seria utrzymana w klimacie gier typu otome. To tylko prototyp, więc nie jest jeszcze dopracowany i idealny, mam jednak nadzieję, że przypadnie do gustu c:

W pierwszej kolejności wypadło na.... GROWA. Tak. Możecie się sprawdzić, czy udałoby wam się go poderwać! Koniecznie pochwalcie się zakończeniem w poście. Ponadto jeżeli chcecie widzieć w tego typu quizach kogoś innego, śmiało piszcie w komentarzach. Być może kogoś wybiorę z podanych przez was osób c:

Z racji, że mogę nie do końca znać wasze postacie, niektóre ich zachowania mogą odbiegać od tego, jak je wykreowaliście. Jeżeli nie chcecie, abym "ruszała" wasze postacie - również napiszcie.

Bloody Virus: Otome Game = Growlithe
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:19  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Enjoy c:
                                         
Shion
Ratler     Poziom E
Shion
Ratler     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shion.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:27  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
BAD ENDING 1 x'D Płaczę... to jest zbyt dobre.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:27  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Grow mnie zabił. Typowo. XD
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:27  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Normal ending, w moim wypadku to sukces, bo nie umiem w otomki. xDDD

ZRÓB WERSJĘ Z YUU, DZIĘKUJĘ.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:28  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
jezu kocham "DDDDD następny odcinek niech będzie na plaży pls, albo w gorących źródłach "DD
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:39  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Normal ending. Klasyczny ja.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.09.19 23:48  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
good ending @@ ale dlaczego?!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.19 6:46  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Nie wiem jak, ale udało mi się przeżyć na Normal endingu. Dość jednal rzec że płakałam jak robilam, cudne >D
                                         
Berenika
Ochotnik
Berenika
Ochotnik
 
 
 

GODNOŚĆ :
Luiza Emilia Kamińska, dalej znana jako Berenika


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.19 12:50  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Za pierwszym razem doszedlem do normal endingu. A później za punkt honoru obrałem zrobienie dobrego... I zajęło mi to z 15 minut, przy czym ZA KAŻDYM RAZEM wyskakiwał bad ending ,2. A byłem tylko ciekawy dobrego zakończenia. :C
                                         
Rhett
Kundel     Opętany
Rhett
Kundel     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.19 13:04  •  Bloody Virus: Otome game Empty Re: Bloody Virus: Otome game
Rhett napisał:Za pierwszym razem doszedlem do normal endingu. A później za punkt honoru obrałem zrobienie dobrego... I zajęło mi to z 15 minut, przy czym ZA KAŻDYM RAZEM wyskakiwał bad ending ,2. A byłem tylko ciekawy dobrego zakończenia. :C

XDDDD

Mam flashbacki z tego.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach