Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Archiwum misji


Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 14.03.18 23:33  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Przeżyj, jeśli się odważysz
Przeżyj, jeśli się odważysz  Eeeep_qnexrsr

Co byś zrobił, gdybyś zasypiał w swoim ciepłym, wygodnym łóżku, a obudził w zupełnie obcym, brudnym miejscu? Co byś zrobił, gdyby okazało się, że nie jesteś tutaj sam? Co byś zrobił, gdyby na twojej szyi zamocowano tykającą bombę, której sam nie jesteś w stanie się pozbyć, a ratunkiem od okrutnej śmierci może okazać się klucz ukryty gdzieś w odmętach tajemniczego miejsca? Co byś zrobił, gdyby spomiędzy was wszystkich, przeżyć mogłaby tylko jedna osoba?

Z przyjemnością ogłaszam survivalowy event! Zbyt wielu szczegółów nie chcę zdradzać, by nie psuć wam zabawy, ale postaram się przedstawić pobieżnie parę rzeczy na tyle ważnych, które powinniście znać przed przystąpieniem do zabawy.

1. W evencie może wziąć udział tylko 10 osób. Niestety, ale im więcej, tym większy chaos.
2. Działa zasada "kto pierwszy, ten lepszy", a zgłaszacie się w tym temacie wpisując imię postaci, którą chcecie wziąć w tym udział.
3. W evencie nie ma możliwości wykorzystywania mocy/artefaktów/technologii/bestii. Będziecie polegać tylko i wyłącznie na swoich umiejętnościach. I słabościach.
4. Przeżyć będzie mogła tylko 1 osoba, a więc zwycięzca może być tylko jeden.
5. Ale żeby was zachęcić... nagrodą będzie coś z, uwaga, poziomu trudnego!
6. Wszelakie stałe uszczerbki na zdrowiu nie odbiją się na fabularnym zdrowiu waszej postaci, aczkolwiek wszystkie inne rany już tak (stałe uszczerbki zostaną zastąpione tymczasowym unieruchomieniem danej części ciała na pewien okres czasu).
7. Będą terminy, a z kolei ich nieprzestrzeganie będzie karane. Boleśnie. I tak, to będzie miało odzwierciedlenie na fabule, więc zastanówcie się przed zgłoszeniem czy aby na pewno macie ochotę i czas.
8. Czekam na zgłoszenia do 16.03 godz. 20, by w sobotę móc z tym ruszyć.

No i liczy się zabawa \0/
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 23:34  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Bierz mnie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 23:37  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
*Macha łapką*
Jezu miałam nie brać wątków... E:
Jeszcze podbije, jaką konkretnie postać, bo na tej mam zajęte akurat, ysh.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 23:42  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
A, zapomniałam. Event nie zajmuje slotów fabularnych.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 23:49  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Raz się żyje.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 23:56  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Melduję się.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.03.18 0:04  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Też chcę!
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.03.18 0:12  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Ktoś musi umrzeć pierwszy!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.03.18 0:23  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Ja, wybierz mnie!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.03.18 1:00  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
... miałam nie brać nic więcej na tę chwilę, ale... no... zgłaszam się o/
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.03.18 16:34  •  Przeżyj, jeśli się odważysz  Empty Re: Przeżyj, jeśli się odważysz
Zgłaszam tego rudzielca. >
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Archiwum misji

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach